28 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 20°
KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

MUHTEŞEM KARŞILAMA

MUHTEŞEM KARŞILAMA

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

Gökçay'da Yol Verme Tartışması

Gökçay'da Yol Verme Tartışması

Isparta

Gökçay'da dün  yol verme tartışması yaşandı. İddiaya göre Gökçay'dan inişte bir bayan sürücü sol şeritte yavaş giderek şeridi sürekli olarak işgal ediyordu ve arkasında uzun araç kuyrukları oluştu. Bu sebeple arkasında bulunan sürücüler korna çalarak bayanı uyardılar fakat bayan aldırış etmedi. Bunun üzerine sürücülerin agrasif hareketleri sonucu çıktığı iddia edilen tartışma diğer araç sürücülerinin de katılması ile büyüdü.

Olay yerine yakın polis ekiplerinin müdahale ettiği tartışmada haber verilmesi üzerine çok sayıda polis takviye edildi. Zaman zaman hararetli dakikaların yaşandığı tartışma uzun bir süre sonra yatıştırılarak sonlandırıldı. Tartışmadan dolayı trafiğe kapanan yol, tartışmaya katılan vatandaşların karakola götürülmesi üzerine tekrardan trafiğe açıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ısparta

04 Nisan 2016 Pazartesi 22:57

böleleri araba kullanmasın ya

Ali

04 Nisan 2016 Pazartesi 16:48

Kim olduğunu gördük biliyoruz birilerinin arkasına sığınıp terbiyesizlik yapan hadsiz ve kendini bilmezdir

murat

04 Nisan 2016 Pazartesi 10:35

trafikte bayan sürücü gördünmü u dönüşü yapıp kaçacaksın arkadas. hızınız sonuna bir sıfır ekleyerek takip mesafesini ayarlayacaksınız. 90 la gidiyorsan en az 900 metre takip mesafesi koyacaksın.

Mehmed

04 Nisan 2016 Pazartesi 09:05

Trafiği sekteye uğratan o bayan arkadaşa cezai yaptırım uygulandı mı? Yok uygulanmadıysa görevi yerine getirmeme var. diğer taraftan hakaret ve tartışmaya ceza var mı? hey be ne hey

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR