22 Şubat 2018 Perşembe

  • 3,804 TL
  • 4,680 TL
  • 161,90 TL
  • 115.995
ISPARTA
FETÖ'CÜ SAVCININ AMCASINDAN 100 KİLOGRAM ALTIN ÇIKTI

FETÖ'CÜ SAVCININ AMCASINDAN 100 KİLOGRAM ALTIN ÇIKTI

KIZGIN KOCA KARISINI BAŞINDAN VURDU

KIZGIN KOCA KARISINI BAŞINDAN VURDU

YENİ BİR ŞEHİR DAHA DOĞDU

YENİ BİR ŞEHİR DAHA DOĞDU

TAVUKLARINI ARARKEN ÖLDÜ

TAVUKLARINI ARARKEN ÖLDÜ

GENEL SEKRETER DEĞİŞTİ

SÜLEYMAN Demirel Üniversitesi Genel Sekreterlik görevine Vahdettin Aydın getirildi

Isparta

SDÜ eski Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu tarafından göreve getirilen Hikmet Şahin, yeni Rektör Prof. Dr. İlker Çarıkçı tarafından bu görevinden alındı. Yeni Genel Sekreter ise Vahdettin Aydın oldu.

Şahin ise, Yalvaç MYO'ya öğretim görevlisi olarak görevlendirildi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ispartalı

27 Ağustos 2015 Perşembe 11:02

Aziz Bayrak beye ayıp oldu.

vefasızlık

26 Ağustos 2015 Çarşamba 22:01

sayın rektör ilker hocamın işbaşına gelmesinde Aziz Bayrak beyin desteği ve organizasyonlarının katkısı inkar edilemez bir gerçektir. aziz beye iadei itibar beklerken va... beyin talimatıyla bi yere paspas gibi atmak doğrusu fitneye davetiye çıkartmaktır. ne oldu da kimi mahvillerde babam yerindedir dediğin adamın emeklerini görmezden geliyorsun. ilker hoca senin yaptığın hasanın yaptığından daha beter.. bizim müslüman mahallesinin salyongozcuları da makamı ne kadar severmiş yahu...

Hemşehrim

26 Ağustos 2015 Çarşamba 17:56

Hemşehrim olan çok saygıdeğer bir akademisyendir. Layıkı ile yapacağına inancım tam. Bu üniversitede daha önce de bir akademisyenin Genel Sekreter olaması Baydar tarafından da denenmişti. Umarım bu sefer kalıcı olur. Rektör hocamızı bu güzel değişiklikten dolayı tebrik ediyorum. Hem hukukçu olması bakımından da güzel olmuş.

Fatih

26 Ağustos 2015 Çarşamba 15:28

Allahın izniyle rektör hocam yeni döneme gümbür gümbür girecek. Ekip sıkı çalışıyor ilham veren bir üniversite yolunda ciddi adımlar atılıyor. Allah rektör hoca ve ekibine güç kuvvet versin.

Ahmet Kılınç

26 Ağustos 2015 Çarşamba 12:46

Sdü'nün Başka bir haber ile haber sayfasına düşmesi gerekeceğine Kaç aydır takip ediyorum bilimsel bir haber yerine koltuk sevdalılarının haberlerini okuyoruz.Yazık gerçekten devletten aldıgınız o paralar sizlere haramdır bunu böyle bilin AMA NE ÇARE Kİ SİZİ ORALARA GETİRENLERDE SUÇ SİZDEDE ÖYLE BİR YÜZ VARKİ HİÇBİR ŞEY UMRUNUZDA DEĞİL ...

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR