24 Mayıs 2018 Perşembe

  • 4,720 TL
  • 5,543 TL
  • 199,47 TL
  • 101.138
ISPARTA 18°
HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

GENEL BAŞKANDAN ZİYARET

Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atilla Sertel ve Afyon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Güzbey, Isparta Gazeteciler Başkanı Şevket Karahan'ı ziyaret etti. Ziyarette Manşet Gazetesi sahibi ve SDÜ Rektör Danışmanı Şakir Aksöz hazır bulundular.

Isparta

Isparta’ya yakın bir ilgi gösteren Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atilla Sertel, 23 Eylül 2012 tarihinde yapılacak genel kongre öncesi Isparta delegelerinden oy istedi.

Afyon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Güzbey ile birlikte ilimize gelen Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atilla Sertel, Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan’ı makamında ziyaret ederek genel başkanlık seçimlerinde aday olduğunu açıkladı. ‘Gazeteciler güçlendi’ Gazeteciler Federasyonu’nu geçmişteki durağan halinden çıkarıp güçlü bir federasyon haline getirdiklerini ve 23 Eylül’de yapılacak seçimlerde de bu çalışmaları daha ileri taşıma arzusunda olduklarını belirten Genel Başkan Sertel, “Bizler göreve geldiğimizden bu yana çok çalışarak geçmişte ki suskunluğu ve güçsüzlüğü kırdık.
 
Federasyonumuzu güçlü hale getirdik. Gerek siyasi platformda, gerekse sivil toplum örgütleri bazında federasyonumuzu layık olduğu yere taşıdık. Bu için gerçekten çok çalıştık. Ben ve yönetim kurulu üyelerim gazetecilerin sorunlarını en üst mercilere taşıyarak çözüm ürettik. Bunu yaparken değerli gazeteci arkadaşlarımızdan ve dostlarımızdan destekler aldık. Nitekim Ankara’nın göbeğinde 160 m2’lik bir daire satın alarak federasyonumuzun hizmetine sunduk. Gazeteciler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok güçlü konumlara geldi.
 
Bu gücümüzün farkındayız ve herkesinde bunu fark etmesini istiyoruz. ‘Hedefim, misafirhane’ Ankara’da ki daireyi alırken 100 bin TL’lik şahsi çekimi verdim. Federasyon adına gazeteler çıkardık. Bu gazetelerden elde ettiğimiz gelirlerle bu daireye sahip olduk. Buranın tefrişi içinde çok büyük mücadeleler verdi. Bundan sonra ki en büyük hedefim Ankara’da misafirhanedir. Çünkü Anadolu’dan gelen meslektaşımız Ankara’da yatacak bir yer bulamıyor. Bu hedefime ulaşmak ve federasyonu daha ileri seviyelere çıkarmak için yeniden yönetime adayız. İnşallah kazanır ve hedeflerimize ulaşırız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR