21 Haziran 2018 Perşembe

  • 4,754 TL
  • 5,501 TL
  • 194,62 TL
  • 94.978
ISPARTA 21°
ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

ISPARTA'DA ÖLÜ BULUNDU

ISPARTA'DA ÖLÜ BULUNDU

İNAN YALVAÇ ZAFER İNANANLARINDIR

İNAN YALVAÇ ZAFER İNANANLARINDIR

GENEL BAŞKAN GİBİ KARŞILANDI

4 Kasım'da gerçekleştirilecek olan MHP Genel Kurulu öncesinde Isparta teşkilatlarını ziyarete gelen Koray Aydın, Isparta'da genel başkan gibi karşılandı.

Isparta

Çok sayıda partilinin karşıladığı MHP Genel Başkan Adayı ve Trabzon Milletvekili Koray Aydın uzun araç konvoyu eşliğinde MHP İl Başkalığına geçerek basın toplantısı düzenledi.

 

4 Kasım'da gerçekleşecek olan MHP 10. olağan Kongresinde Genel başkan seçilmesi halinde Anayasa çalışmalarıyla ilgili meydanlara ineceğini belirten Aydın partimizin tüm organlarıyla birlikte Ülkemizin bulunduğu durumu halkımıza anlatıp halkımızı uyarıp neler yapılması gerektiği konusunda halkımızın dikkatini çekeceğiz dedi.

 

Basın toplantısında neden Genel Başkanlığa Aday olduğunu açıklayan Aydın, Türkiye'nin önünde 3 tane seçim olduğunu belirterek bunlar Mahalli, Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler. Belli ki Erdoğan Cumhurbaşkanlığına aday olacak, bu AKP Kongresinde belli oldu. Bu demek oluyor ki AKP'nin başına yeni bir figür gelecek MHP'nin de 4 kasımda bir kongresi var. MHP genel başkanlığına da yeni birisi gelebilir. Böylece siyasi alan yeniden tanzim edilecek bu yeni siyasi figürlere göre yeni bir denge kurulacak. Bu denge kurulduktan sonra Türkiye'yi on senede o götürür böyle bir dönemde MHP'nin başrol oyuncusu olmasını ve MHP iktidar olmasını hedefleyen bir çalışma yapmalıyız. Bu hareketin 43 yıllık fikri birikimi elindeki insan kaynakları buna müsaittir. MHP İktidar isteyen, iktidarı hedefleyen ve onu arzulayan bir parti haline dönüşür dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR