19 Mart 2018 Pazartesi

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
ISPARTA 11°
YENİ SANAYİ SİTESİNDEN DEHŞET ANLARI

YENİ SANAYİ SİTESİNDEN DEHŞET ANLARI

GELİNLİK GİYİP HEP BİRLİKTE İSYAN ETTİLER

GELİNLİK GİYİP HEP BİRLİKTE İSYAN ETTİLER

ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

GENÇ ÇOBANIN ACI SONU!

Tokmacık kasabasında yaşayan evli 2 çocuk babası koyun çobanı dağevinde rahatsızlandı ve telefonla yardım istedi. Hastaneye getirilen 35 yaşındaki Duru için yapılacak bir şey kalmadı

Isparta

Tokmacık Kasabası Yanpınar mevkiinde bulunan yaylada koyun otlatan ve burada bulunan dağ evinde kalan 35 yşındaki Nevzat Duru rahatsızlanarak ailesine haber vermesinin ardından kaldırıldığı Yalvaç Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

 

            Pat pat tabir edilen arazi aracı ile kardeşi tarafından yayladan kasabaya indirilen ve bilnci kapalı durumda kasabaya gelen ambulansla hastaneye kaldırılan şahıs burada yapılan tm müdahaleye rağmen hayata döndürülemedi.

 

            Tokmacık Belediye Başkanı CHP’li Mevlüt Yürekli’den edinilen bilgilere göre Nevzat Duru’nun evli ve 2 çocuk babası olduğu kendisine ait koyunları otlatmak üzere Yukarı Tırtar köyü üzerinde bulunan Yanpınar mevkiinde yayladaki dağ evinde kaldığı öğrenildi. Pazar günü sabah saatlerinde babasını arayan Nevzat Duru’nun ‘Ben hastalandım gelin yardım edin’ dediğini ve bunun üzerine kardeşinin pat pat ile yayla evine gelerek kardeşini kasabaya indirdiği daha sonra durumunun ağır olması üzerine ambulansla hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Sağlık ekibinin kasabada başlayan tıbbi müdahalesi hastanede devam etti ancak şahısın yaşamını yitirdiği ifade edildi. Daha önce önemli bir rahatsızlığı bulunmayan Nevzat Duru’nun şüpheli ölümü üzerine Nöbetçi Savcının talimatı ile cenaze Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderili. Burada yapılan otopsinin ardından şahısın cenazesi yakınları tarafından alınarak Pazartesi günü ikindi namazının ardından Tokmacık Be lediye Mezarlığında toprağa verildi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken şahısın   ölüm nedennin Adli Tıp Kurumunun vereceği rapordan sonra belli olacağı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR