22 Mayıs 2018 Salı

  • 4,574 TL
  • 5,396 TL
  • 189,93 TL
  • 102.258
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

GENÇ ÇOBANIN ACI SONU!

Tokmacık kasabasında yaşayan evli 2 çocuk babası koyun çobanı dağevinde rahatsızlandı ve telefonla yardım istedi. Hastaneye getirilen 35 yaşındaki Duru için yapılacak bir şey kalmadı

Isparta

Tokmacık Kasabası Yanpınar mevkiinde bulunan yaylada koyun otlatan ve burada bulunan dağ evinde kalan 35 yşındaki Nevzat Duru rahatsızlanarak ailesine haber vermesinin ardından kaldırıldığı Yalvaç Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

 

            Pat pat tabir edilen arazi aracı ile kardeşi tarafından yayladan kasabaya indirilen ve bilnci kapalı durumda kasabaya gelen ambulansla hastaneye kaldırılan şahıs burada yapılan tm müdahaleye rağmen hayata döndürülemedi.

 

            Tokmacık Belediye Başkanı CHP’li Mevlüt Yürekli’den edinilen bilgilere göre Nevzat Duru’nun evli ve 2 çocuk babası olduğu kendisine ait koyunları otlatmak üzere Yukarı Tırtar köyü üzerinde bulunan Yanpınar mevkiinde yayladaki dağ evinde kaldığı öğrenildi. Pazar günü sabah saatlerinde babasını arayan Nevzat Duru’nun ‘Ben hastalandım gelin yardım edin’ dediğini ve bunun üzerine kardeşinin pat pat ile yayla evine gelerek kardeşini kasabaya indirdiği daha sonra durumunun ağır olması üzerine ambulansla hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Sağlık ekibinin kasabada başlayan tıbbi müdahalesi hastanede devam etti ancak şahısın yaşamını yitirdiği ifade edildi. Daha önce önemli bir rahatsızlığı bulunmayan Nevzat Duru’nun şüpheli ölümü üzerine Nöbetçi Savcının talimatı ile cenaze Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderili. Burada yapılan otopsinin ardından şahısın cenazesi yakınları tarafından alınarak Pazartesi günü ikindi namazının ardından Tokmacık Be lediye Mezarlığında toprağa verildi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken şahısın   ölüm nedennin Adli Tıp Kurumunun vereceği rapordan sonra belli olacağı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR