24 Haziran 2018 Pazar

  • 4,679 TL
  • 5,454 TL
  • 190,62 TL
  • 95.852
ISPARTA 25°
ISPARTA'DA TRAVESTİNİN EVİNE POLİS BASKINI

ISPARTA'DA TRAVESTİNİN EVİNE POLİS BASKINI

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

GELİNİNE TECAVÜZ EDEN KAYINPEDER DAVASINDA FLAŞ GELİŞME

GELİNİNE TECAVÜZ EDEN KAYINPEDER DAVASINDA FLAŞ GELİŞME

Isparta

Isparta’nın Gelendost ilçesinde kayın pederinin tecavüz edip fuhuş yaptırdığı kadının avukatı Muzaffer Demirkılınç, kayın pederin 27 yıl hapis cezası aldığı davada tutuksuz yargılanan 4 sanığın cezalandırılması gerektiğini belirterek kararı temyiz edeceklerini söyledi

Isparta'nın Gelendost ilçesinde 2 çocuk annesi K.S.'nin, kayın pederi Hasan Hüseyin Sel'in 8 yıldır kendisiyle zorla cinsel ilişkiye girdiği, başkalarıyla da birlikte olmaya zorladığı iddiası üzerine açılan davakısa süre önce sonuçlandı. Tutuklu sanık Hasan Hüseyin Sel'in 'nitelikli cinsel saldırı' ve 'fuhşa aracılık etmek' suçlarından toplam 27 yıl 1 ay hapis vegünlüğü 20 TL'den 22 bin 500 TL adli para cezasına mahkum edildiği davada,tutuksuz sanıklar S.S., İ.T., İ.Ş. ve M.A. ise yeterli ve inandırıcı delil bulunmaması gerekçesiyle beraat etti. 

Gelinine tecavüz eden kayın pedere 27 yıl hapis

Gelinine tecavüz eden kayın pedere 27 yıl hapis K.S.'nin avukatı Muzaffer Demirkılınç, tutuksuz yargılanan 4 sanığın cezalandırılması gerektiğini belirterek, kararı temyiz edeceklerini açıkladı.

AVUKAT MUZAFFER DEMİRKILINÇ: 4 SANIĞIN DA MÜVEKKİLİMLE CİNSİ MÜNASEBETLERİ OLDUĞU MAHKEMECE SABİT GÖRÜLDÜ

 Avukat Muzaffer Demirkılınç, "Müvekkilim K.S. kısıtlıdır. Akli dengesindeki yetersizlik sebebiyle sanıkların lehine verdiği ifadelere itibar edilemeyeceği için hükme esas teşkil etmez. Davadan dolayı bir süre tutuklu kaldıktan sonra tahliye edilen ve tutuksuz yargılandıkları davadan beraat eden 4 sanığın müvekkilimle cinsi münasebetleri olduğu mahkemece sabit görüldü. Adli Tıp Kurumu raporuna göre bu cinsel münasebetin rıza dahilinde olduğu düşünülerek beraat kararıverilmesi doğru değildir. Bu dava karar bakımından bozulmasa bile usul yönünden bozulacaktır. Zira akıl sağlığı yönünden kısıtlı birinin sanıklar lehine verdiği ifadelere itibar edilemeyeceği kesindir" diye konuştu.

Nurettin arkan / DHA 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

idam şart

25 Ocak 2017 Çarşamba 14:53

bu adi şerefsizin önce hadım sonra idam edilmesi vaciptir

S3Rn

25 Ocak 2017 Çarşamba 07:12

Nerde o hep yalvaççı reiz :S

dumrul

24 Ocak 2017 Salı 16:31

hep yalvaç diyen zat neredesin bak her yerde olur bu defada gelendost

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR