25 Mayıs 2018 Cuma

  • 4,710 TL
  • 5,490 TL
  • 197,70 TL
  • 102.842
ISPARTA 17°
KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

FEYZİOĞLUNA BİR TEPKİDE REKTÖR İBİCİOĞLUNDAN

TÜRKİYE Barolar Birliği Başkanı Av. Metin Feyzioğlu, Süleyman Demirel Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Topluluğu'nun düzenlediği konferansa konuşmacı olarak katılmak üzere Isparta'ya gelecek.

Isparta

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, SDÜ Atatürkçü Düşünce Topluluğu tarafından düzenlenecek olan konferans için Isparta'ya gelecek. Atatürkçü Düşünce Topluluğu üyeleri konferans salonu için Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezi için müracaatta bulundu. Ancak Rektörlük konferans için yer tahsis etmedi. Bu kez devreye Isparta Baro Başkanı Av. Gökmen Gökmenoğlu girdi. Başkan Gökmenoğlu, konferansın Isparta Belediyesi Kültür Sineması'nda yapılmasını sağladı.

Tüm bu yaşananları Atatürkçü Düşünce Topluluğu üyeleri bir açıklama yaparak duyurdu. Yapılan açıklamada; "Arkadaşlar cumartesi günkü Metin Feyzioğlu konferansımızın yapılacağı Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezi "bahar şenliklerinde yorulan personelin dinlenmesi gerekiyor" gerekçesiyle elimizden alınmıştır. Etkinlik yeri Isparta Belediye Kültür Sineması olarak değişmiştir. Burayı almamızda katkısı olan Isparta Belediyesi'ne ve Av. Gökmen Gökmenoğlu'na teşekkür ederiz"

Bilindiği üzere Danıştay’da yaptığı konuşmanın ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yaşadığı tartışmadan sonra son günlerin en çok konuşulan ismi Metin Feyzioğlu olmuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

vatansever erkan

14 Mayıs 2014 Çarşamba 10:47

bunun gibi insanlara su bile verirken düşünmek gerekir.. başkan günaydın. ıspartaya ve Ispartalıya hizmet et lütfen.. benim oy verip seçtiğim temsilcim başbakanımıza ve diğer devlet adamlarına, kısaca devlete hükümete saygısızlık yapan bu herifi şiddetle kınıyorum.. rektör hocamıza sonsuz teşekkürler..

ISPARTALI YORUMCU YA

14 Mayıs 2014 Çarşamba 09:40

ISPARTANIN HER GÖRÜŞE İHTİYACI VAR SİZİN GİBİ DÜŞÜNEN VE YAŞAYAN KİŞİLERİN ISPARTA YERİ YOK NEYSE TERBİYE KURALLARIYLLA FAZLA OYNAMAYLIM

ISPARTALI

14 Mayıs 2014 Çarşamba 06:04

NEDEN ISPARTA ARKADAŞLAR.TÜRKİYEDE BAŞKA GİDECEK İL YOKMU.BU ADAM İLİM ADAMI İSE ÖNCE AĞZINDAN ÇIKANI KULAĞI DUYMALI.DEVLET BÜYÜĞÜNE SAYGI DUMAYAN TOPLUMUN %50 SİNE SAYGI DUYMUYOR DEMEKTİR.ISPARTAMIZA GELŞMESİN VE BURALARI KİRLETMESİN.

sayın başkanım m. feyzioğlu

14 Mayıs 2014 Çarşamba 01:33

Size güveniyoruz. Provakasyonlara gelmeyeceğinize inanıyoruz. Saygılar.

hadi sende

13 Mayıs 2014 Salı 23:08

ibicioğlu siyaset yapmasın rektörlük yapsın kime neye hizmet ettiğini cok iyi biliyorrr :::yandaş rektör:::.ALLAHTAN BİDE BELEDİYEYİ ALSAYDINIZ VAY HALİNİZE ARTIKKKK HİÇ BİR YERD YER VERMEZDİNİZ SİZİ TARİH AFFETMEYCEK

ıspartalı

13 Mayıs 2014 Salı 22:46

ıspartaya gelip siyaset yapacaksa parti kursun gelsin yoksa ıspartanın bu fikirde adama ihtiyacı yok verebilecegi hiç birşey yok.....

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR