visitor analyticsvisitor analytics
26 Temmuz 2017 Çarşamba 05:44

FETÖ'NÜN TROLLERİ MUSALLAT OLDU!

FETÖ'NÜN TROLLERİ MUSALLAT OLDU!
07 Nisan 2016 Perşembe 01:26

ISPARTA’DA düzenlenen FETÖ/PDY operasyonunu yöneten il Emniyet Müdürü Halil Altan, paralel devlet yapının inlerine girerek büyük bir suç şebekesini çökertti. 29 tutuklamalı operasyon sonrası ise hem paralel yapının üyeleri, hem de destekleyenleri tafarından hedefine girdi.

Tabii ki inlerine girildiği, “Zülfü yâre” dokunduğu için FETÖ kudurdu. FETÖ’nün şantaj-montaj karargâhı, “Çocuk pornoları”, MHP’nin beyin takımına yaptıkları uygunsuz kaset operasyonları biiir bir deşifre oldu! Bu yüzden Emniyet ve bürokrasi içerisindeki “sızma” kripto paralelciler, Isparta İl Emniyet Müdürü Halil Altan’a, musallat oldu!

FETö’nün trolleri kullandıkları sahte twitter hesapları ile Emniyet Müdürü Halil Altan’a ağza alınmayacak hakaretler, iftira ve karalama kampanları başlattılar. Bakalım bu işin sonu nereye varacak. 

ÖRGÜTÜN TROLLARI ALTAN TARAFINDAN FETÖ YE YAPILAN OPERASYONU KİRLİ İŞ OLARAK GÖSTERİYORLAR...

ATTIKLARI SON TWEETLE NE KADAR KUDURMUŞ OLDUKLARINI ORTADA...

İŞTE O TWEET


TAKDİR DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZIN!

trafik

fikri
10 Nisan 2016 Pazar 23:09

müdürden aynı başarıyı trafikdede bekliyoruz. Şu an için trafik notu kırık müdürün.

1 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

türkiyenin coğrafi konumu

türkiyenin konumu
10 Nisan 2016 Pazar 12:45

türkiye hangi enlem ve boylam arasındadır? yani meridyen ve paralel olmazsa türkiyeyi tarif edemeyeceksiniz. okyanus ötesinden bir savcının avcuna bir kondu. şimdi görün kim paralel, kim rüşvetçi, kim vatan haini, kim iran ajanı? kim Muhsin yazıcıoğlunun katili?

0 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

seninleyiz

dost
09 Nisan 2016 Cumartesi 17:48

Sn.müdürüm seninleyiz.RABBIM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.Lim ne derse desin sen doğru olanı yaptın.DEVAMINI BEKLIYORUZ.DAHA HALEN FTÖ TARAFTARI ISPARTAMIZDA ÇOK VAR.Emniyet içinde acaba varmıTEŞEKKÜRLER

2 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

Üslup yanlış

ZEYNEP
08 Nisan 2016 Cuma 08:52

Bu haberleri yazan gazetecilerin neden sokak ağzı kullandığını merak ediyorum resmen siyasetçilerin birbirini suçlarken kullanıldığı 2.sınıf edebiyatı ile haber yazıyorsunuz "in" ne demek kaliteli bir haber yazısı okumak istiyoruz

5 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla

halka

halka
07 Nisan 2016 Perşembe 22:23

müdürüm 50 li paketlemelerle bile yapsanız en az 10 dalgada zor temizlersiniz. stklarda kamu kurumlarında heryerdeler. bedrinin dönemindeki stknın para hareketlerinimi ne birşeyler konuşanlar vardı geçenlerde

5 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

Anlam veremedim

Osmanli
07 Nisan 2016 Perşembe 21:39

Adamın muritleri eziyet çekiyor...Bu feto a.b.d dolarlar içinde yüzüyor. ..tabi kasaları onun çiftliğinde kapısını supuruyor...yazık yazık geline ülkenin adam gb.hizmet edin..hırsızlık. .iftira...şantaj. ..harekatı. .Feto bu mesajları okuduğun eminim..PAŞA senin gücün Allah cc ne dinini değiştirmeye yeter...nede bu dinle oynamaya...o ellerini gözlerini. ..taken oynayarak ekrandan sihir yapıyorsun. ..Ama unutma Bu milletin arkasında Allah var...yerimiz öksüzü şehitlerin eren evliya nin duasi va

5 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla

TAM ADALET

HALİL
07 Nisan 2016 Perşembe 21:33

SIMDI MUDURUMUZDEN SUNU BEKLIYORUZBU OLAYLARI BILEN KULLANAN SAKLAYAN TUM MUDUR AMIRVE DIĞER KOLLUK KUVVETLERINI ORTAYA CIKARMASINI GIDEN TIP FAK. PARALARINI VE MHPKASETLERINİN BU ZAMANA KADAR NIYE ORTAYA CIKMADIĞI BU ZAMANA KADAR BULMAYANLARIVE KULLANANLARIORTAYA CIKARMAKO MUDURUMUZ ADALETIN ILK DURAĞI OLUR

3 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

Dua

Osmanli
07 Nisan 2016 Perşembe 21:31

Ya Rabbim ülkem askerimize polisimize tüm bu yolda yürüyen insanlarımıza güç kuvvet ver..Bu sinsi şeytanların şerrinden sihir inden büyüsüne sen koru..onlarada doğru yolu bulmayı nasip eyle...Bu papazi gerçek yüzünü tüm aleme göster. .çok can yaktı. .onun beddualarini kendisine çeviriler. Ona sen en iyi nar bahçelerinde nasip Ediger Rabbim. ..

109 Beğendim
14 Beğenmedim
 
Yanıtla

Allah yardımcınız olsun...

Osmanli
07 Nisan 2016 Perşembe 21:26

Fakiri hakkı olan zekat çaldığı. ..yerimiz hakkı olan sadakati çaldığı. .okul dediniz ya ben niye Altınbaş in önünde bir tane hacimurat göremedim.Hayır severdiye lanse ettiğiniz işadamlarının düne kadar evi yoktu ya..nerden buldu bunlar parayi bu Papa hepinizin hem dünyasını hem agiretini kararti ..suçsuz insanlara cematinize papazi za küfür etti diye cezaevlerine koyduğunuz. .daha durun sizin ne pisliklerini çıkacak sizi ot kök bahane Allah vurdu Allah...Ya Rabbim ne olursun benim ülkemi koru..

4 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

devlet savunucusu

devlet savunucusu
07 Nisan 2016 Perşembe 18:47

Türkiye' de en büyük fetö operasyonunu yapan Emniyet Müdürü Sayın Halil Altan ' ın her zaman yanındayız. Bu operasyona emeği geçen tum polisleri kutluyoruz. Bu millet her zaman sizin yaninizdadır.

132 Beğendim
19 Beğenmedim
 
Yanıtla

Efkan ALA :)

sen kimsin?
07 Nisan 2016 Perşembe 15:15

Kahraman rumuzlu ucuz kahraman. Sen de kimsin. saraya bir adet Davutoğlu yetiyor. oğlunun oğluna gerek yok. diğerlerinin oğullarına gelince, onlara para sayma makinesi hediye etmeye kalkma, görgüsüzlük olur. onların yatak odalarında var altı yedi tane. senin gibi kerizlerin paralarını sayacaklar, ha bir de zarraf arıyorlar, ellerindekini amerikadaki savcıya kaptırmışlar. bilal oğlan italyadan kaçmış, gemiciğinin birisini de rusya el koymuş. one minut desin sonra israile gemiciklerle kaçak petro

6 Beğendim
6 Beğenmedim
 
Yanıtla

gözlerinizi açın uyanın artık

ahmet
07 Nisan 2016 Perşembe 14:35

haberi okudukça cemaat üyelerinin durumuna gerçekten çok üzülüyorum. insanlar öyle bir gaflet uykusundalar ki doğruyu göstermeye çalışsan da sanki bu durumu kendilerinin allah tarafından bir imtihanıymış gibi görmemekte direniyorlar. oysa iyi niyetiyle bu yapıya destek verenler şu desteğinizi milletin bekası için sarfetseniz inanın herşey çok daha güzel olacak.

8 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla

HELAL OLSUN

ÇELEBİ
07 Nisan 2016 Perşembe 14:23

Görevini doğru yapan polislere helal olsun...Hedefinizin sonuna kadar devam....

22 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla

SAĞ

SALİM
07 Nisan 2016 Perşembe 14:13

SAYIN HALİL BEYİN VE TÜM TEŞKİLATIN KANDİLİNİ KUTLARIM.ALLAH BÜTÜN TEHLİKELERDEN VE İNSİ VE CİNSİ ŞERLERDEN KORUSUN.

107 Beğendim
18 Beğenmedim
 
Yanıtla

ali

alim
07 Nisan 2016 Perşembe 14:06

SAYIN EMNİYET MÜDÜRÜNÜN VE TÜM ENİYET MENSUBLARININ POLİS HAFTASINI KUTLARIM..ALLAH YARDIMCILARI OLSUN İNŞALLAH

51 Beğendim
9 Beğenmedim
 
Yanıtla

Vatandaş

Sade
07 Nisan 2016 Perşembe 14:04

Emniyet Müdürü'nü sonuna kadar destekliyoruz.

52 Beğendim
9 Beğenmedim
 
Yanıtla

figan

feryat
07 Nisan 2016 Perşembe 14:03

Başta Sayın CUMHURBAŞKANIMIZIN talimatları ve tam desteği ile ülke genelinde FETÖ ye yapılan bu operasyonlarla bu pis örgütten kurtulacagız inşallah..sayın Halil Altan bey de ellerine sağlık tebrikler.

53 Beğendim
16 Beğenmedim
 
Yanıtla

Şeytanistler

Ferhat
07 Nisan 2016 Perşembe 13:54

Hiçbir devlet kendi ayağına kurşun sıkmaz.Ruhunu Şeytana kiraya verenlere de asla papuç bırakmaz. Bu Şeytanların temizlenmesi konusunda emeği, aklı ve vicdanı ile katkı veren mücadele eden herkesin emeğine sağlık.Korkrklar hergün , cesaretliler bir gün ölür

6 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

Hesaplaşma zamanı

Mazlum
07 Nisan 2016 Perşembe 13:35

Vatan haini Fethullah Gülen ile dini istismar eden, kul hakkı yiyen, bölücü faaliyette bulunan veya buna zorlanan tüm paralelcikler, yaptıklarınızın cezasını hem bu dünya da hem öbür tarafta çekin.

4 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

fetonun uşaklarına

Kahraman
07 Nisan 2016 Perşembe 12:21

Bu yorumu okuyan fetonun uşakları; herkesi kendiniz gibi korkak ve haysiyetsiz sanmayın. Vatan sevgisi herşeyden üstündür, tehditlerinizle yıldıramazsınız. Siz vatan sevgisi nedir bilmediğiniz için acınacak haldesiniz. Sosyal medyadan tehdit savuracağınıza gidin efendinizin dizlerinin dibine oturun size okusun üflesin:)))

12 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla

TEBRİKLER

DİKEY
07 Nisan 2016 Perşembe 12:13

Isparta Emniyet Müdürlüğünü başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum. Din i kendilerine alet ederek, her türlü pisliği ve namussuzluğu yapan bu menfaatçi insanlardan herşey beklenir. Oyunları bozulduğu, kirli işleri ortaya çıkarıldığı için iftira ve tehdit yoluna başvursalar da hepsi yok olmaya mahkum. Herkes FETÖ nün gerçek yüzünü gördü. Bunların pis işlerini ve gerçek yüzlerini görmemizde katkısı büyük olan Bomba32 ye de teşekkürler.

49 Beğendim
11 Beğenmedim
 
Yanıtla

Tebrikler

Isparta Emniyet
07 Nisan 2016 Perşembe 10:44

Devlet içinde devlet kurmaya çalışarak hile ve hurda ile iktidarı zorla ele geçirmeye çalışanlara Emniyetimiz tarafından en güzel cevap verilmiştir.

8 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

YALVAÇLI

AHMET
07 Nisan 2016 Perşembe 10:36

Bunların tek silahları şantaj,montaj,adilik şerefsizlik bunların dinle alakası varmı hiç fetullah güleni Kuranı kerim okurken gördünüzmü devam edin müdürüm Isparta seninle guru duyuyor

10 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

Devletin Polisleri

Reis
07 Nisan 2016 Perşembe 10:35

Devletin Polisleri Devletin işini yapar Şahısların değil, Bu nedenle de asla kimseden korkmaz ve tehditlere boyun eğmez Müdür Beyin sonuna kadar arkasındayız.

9 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

Ayılar üz0lür

Avni fuat
07 Nisan 2016 Perşembe 10:32

İnleri diyerek ayılara hakaret etmeyin lütfen ayıda bazı özellikler var bunlarda zerresi yok.Berkin elvan ölünce zaman sayfalar dolusu fetoş taziyesi yayınladı Suriye'de,Filistin'e binlerce çocuk katledildi tısss yok,Bangladeşin İslami lideri molla A.kadir idam edildi yine tıss yok,Nursi devrildi rabia meydanı kangölü yine tıss yok,atmıyorum dershaneden dolayı zorunlu zaman abonesiydim daha olaylar taze,Isp.da rabia mitingi yapıldı birtek bunlar yok hala anlamıdıysanız sivrisinek saz,

11 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Sitemiz yapılan yorumlardan sorumlu tutulamaz.

DİĞER HABERLER

AVUKAT EROL BERBER'İN BABASI YAŞAMINI YİTİRDİ

AVUKAT EROL BERBER'İN BABASI YAŞAMINI YİTİRDİ

AVUKAT EROL BERBER'İN BABASI YAŞAMINI YİTİRDİ

ISPARTA'DA OTOMOBİL ÇARPTI KAÇTI

ISPARTA'DA OTOMOBİL ÇARPTI KAÇTI

ISPARTA'DA OTOMOBİL ÇARPTI KAÇTI

ISPARTA'DA EKMEĞE ZAM GELİYOR

ISPARTA'DA EKMEĞE ZAM GELİYOR

ISPARTA'DA EKMEĞE ZAM GELİYOR

ISPARTA'DA 70 BİN TL DOLANDIRDILAR

ISPARTA'DA 70 BİN TL DOLANDIRDILAR

ISPARTA'DA 70 BİN TL DOLANDIRDILAR

BAKAN SOYLU'YA ISPARTA DAVRAZSPOR FORMASI HEDİYE ETTİLER

BAKAN SOYLU'YA ISPARTA DAVRAZSPOR FORMASI HEDİYE ETTİLER

BAKAN SOYLU'YA ISPARTA DAVRAZSPOR FORMASI HEDİYE ETTİLER

ISPARTA'DA KONUT SATIŞLARINDA AZALMA!

ISPARTA'DA KONUT SATIŞLARINDA AZALMA!

ISPARTA'DA KONUT SATIŞLARINDA AZALMA!

ÇOK OKUNANLAR

ÖNE ÇIKANLAR

SONRAKİ HABER

KULEÖNÜ HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK

KULEÖNÜ HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK