16 Ağustos 2017 Çarşamba 22:42

FETÖ'NUN EĞİRDİR İMAMIYDI

FETÖ'NUN EĞİRDİR İMAMIYDI
07 Ağustos 2017 Pazartesi 13:40

FETÖ'NUN EĞİRDİR İMAMIYDI

Yaklaşık 170 bin kişiye yönelik soruşturmalar devam ediyor ancak FETÖ, ihtiyat kadrolarıyla halen aktif durumda. Türkiye'yi bölgelere ayıran örgüt, 'imam' ataması yapıyor, Coco'dan yazışıyor, himmet topluyor ve en çok haraç vereni 'haftanın birincisi' seçiyor. FETÖ Ege İmamı N.K.’nın yakalandığı operasyonda elde edilen bilgiler, örgütün yeraltında faal durumda olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

15 Temmuz ihanetinin ardından yapılan başarılı operasyonlarla FETÖ’ye ağır darbeler vuruldu. Yaklaşık 170 bin şüpheli hakkında adli işlem yapılırken, bunlardan 50 bine yakını tutuklandı. Eli kanlı örgütte yönetici pozisyonunda olanların bir kısmı kaçtı, bir kısmı yakalandı. Verilen bütün çabalara karşın FETÖ, tabanı diri tutmak ve çözülmeyi önlemek amacıyla hâlâ sinsice hareket ederek ülke genelinde yeni yapılanmaya gidiyor. Bunun ensomut örneği ise İzmir’de yaşandı. İzmir Cumhuriyet Başsavcıvekili Okan Bato’nun koordinasyonunda, İl Emniyet Müdürlüğü Terör ile İstihbarat Şubesi ekipleri, örgüt adına İzmir’de faaliyet yürütmeye devam eden şüphelileri adımadım izledi. Yaklaşık 4 ay boyunca yapılan teknik takibin ardından operasyon için düğmeye basıldı. 25 Temmuz günü İzmir merkezli, İstanbul, Aydın ve Muğla’da 132 örgüt üyesinin adreslerine eş zamanlı operasyon yapıldı.Şüphelilerin 121’i kıskıvrak yakalandı. Örgütün Ege bölge imamı ‘Ali’ kod adlı N.K. da (36) yakalanan şüpheliler arasında bulunuyor. Alınan bilgilere göre N.K, örgütün 15 Temmuz sonrası Ege bölge imamlığı görevine getirdiği ikinci isim. Teknik takibe alınan N.K. 4 ay içinde 2 kez eşinin telefonuyla görüşme yaptı ve bu görüşmelerde sesini değiştirdi. Operasyon sırasında kaçmaya çalışanancak bunda başarılı olamayan FETÖ Ege imamı, yanında örgüte ait 442 bin dolar para, çok sayıda cep telefonu ve dijital mazlemeyle birlikte ele geçirildi.Sakal bıraktığı görülen N.K’nın eski görüntüsünden hayli farklı bir kimliğe bürünmüş olması dikkat çekti.

KRİPTO SORUMLUSU VAR

İzmir polisinin yaptığı teknik takip sonucu örgütün İzmir yapılanması ve faaliyetleri deşifre oldu. Buna göre FETÖ, İzmir’i 14 ‘büyük bölge’ye ayırdı, bunların altında da çok sayıda ‘küçük bölge’ bulunuyor.Yeraltında halen aktif şekilde çalışan terör örgütünde ‘sohbet abisi’, ‘muhasebe sorumlusu’, ‘kasa sorumlusu’, ‘kriptolu haberleşme sistemini cep telefonu ve tablete yükleyen ve bunları denetleyen teknik cihaz sorumluluları’ görev alıyor. Yani örgütte halen, kripto haberleşme sisteminin bile sorumlusu var.

KOD İSİMLER SIK DEĞİŞİYOR

FETÖ’nün mali kaynaklarına da darbe indirilen operasyonla birlikte, örgütün büyük bir gizlilik içinde hareket ettiği, bu kapsamda yeni yöntemler geliştirdiği tespit edildi. Buna göre örgüt üyeleri, deşifre olmamak için sık sık kod isim değiştiriyor. FETÖ, yeni eleman temini konusunda da çok gizli çalışıyor. Bu konuda sıkı tedbir kuralları var. Örgütün dağılmasını önlemeyi amaçlayan FETÖ üyeleri, emir-komuta zinciriyle hareket ediyor,hiyerarşi dışına kesinlikle çıkmıyor. Ülke genelinde görev alacak sorumlular atama yöntemi ile belirleniyor, deşifre olan veya yakalanan örgüt yöneticisinin yerine hemen atama yapılıyor.

KAFEDE, PARKTA, ARAÇTA TEDBİRLİ TOPLANTILAR

İzmir merkezli operasyon, örgüt üyelerinin yaptıkları toplantıları da deşifre etti. Pazartesi günleri ‘büyük bölge’ sorumlularının toplantı yaptığı, salı, çarşamba, cuma günleri de ‘küçük bölge’ sorumlularının toplandığı anlaşıldı. Sözk onusu toplantıların bazen araçlarda, bazen de kafe,park ya da daha önceden kiralanmış ancak boş tutulan evlerde yapıldığı belirlendi. Ayrıca örgüt üyeleri, toplantılardan belli bir süre önce ve sonra telefonlarını mutlaka kapalı tutuyor.

 

İŞTE COCO EKRANI

İzmir’de Başsavcı vekili Okan Bato’nun titizlikle yürüttüğü soruşturma, FETÖ’nün para toplama faaliyetlerine devam ettiğini de ortayakoydu. Teröristbaşı Fetullah Gülen’in talimatlarının iletildiği ve örgütsel faaliyetlerle ilgili kararların alındığı toplantılarda, himmet, burs, kurban ve‘mağdur zarfı’ adı altında para toplanıyor. (

AKLI DEVRE DISI BIRAKANLAR, ROBOTTUR!!!

!!!!!!!!!
09 Ağustos 2017 Çarşamba 15:01

ISLAM DININDE RUHBAN SINIFI YOKTUR; YANI DIN BIRILERININ TEKELINDE TUTABILECEGI BIR KAVRAM DEGILDIR! BÜTÜN INSANLAR DÜNYA VE AHIRET SAADETINI KAZANMAK ICIN DININI ÖGRENMESI VE YASAMASI BIREYSEL OLARAK FARZDIR! KOYUNLAR GIBI GÜDÜLEN OLMAK, KAINATIN HALIFESI OLARAK YARATILAN INSANLIGA VE KULLUGA UYGUN DEGILDIR! BAS BASA ; BAS SERIATA BAGLIDIR DEYIP KOYUN GIBI , ABILER, ABLALAR, IMAMLAR vb.LERINDEN ALDIKLARI EMIRLERI DIN VEYA SERIAT GÖRENLER TABIKI SAPKIN ROBOTLARDIR !!!!

3 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

KURANI KERIME BABA ISNAT EDEN ADAMIN PESINDEN

GIDENLER !!!!
09 Ağustos 2017 Çarşamba 12:15

https://www.youtube.com/watch?v=777BW6ZB-Us

2 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

DINE VE DEVLETE YILLARDIR DARBE YAPMIYORMUYDU ???

!!!!!!!!!!!!
09 Ağustos 2017 Çarşamba 12:08

ASKERE KUMPAS KURUP ERGENEKON VE BALYOZ KUMPASLARINI YAPMADI DIYEMIYORSUN, SINAV SONUCLARINI CALMADI, DEVLETIN HER ORGANINA HAKSIZ HUKUKSUZ KADROLASARAK SIZARAK SÜZÜLEREK ELE GECIRMEYE CALISMADI DIYEMIYORSUN, KENDI CIKARLARI DOGRULTUSUNDA DINI TAHRIF ETMEDI DIYEMIYORSUN; AMA SIRF DARBE YAPMADI DIYORSUN ÖYLEMI? BU GÜNE KADAR BU MILLETE HER YÖNDEN YETERINCE DARBE YAPMISTI BU ÖRGÜT DERT ETME! EEE MILLETIN VE EVLATLARIN AZ AHINI ALMADI BU ÖRGÜT VE HAKSIZLIKLA DEVLETE YERLESEN ÖRGÜT MENSUPLARI!

3 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Robot

Ibrahim Askeriz
08 Ağustos 2017 Salı 22:34

Robot efendi sen hayatinda hic darbe gormedin herhalde, bir tanki normal sartlarda hic bir insan durduramaz, onbinlerce silahsiz insani altina alir dumduz eder, eger bu tank durdu ve icindeki asker disari cikmis ise birilerinin yaptigi tezgahi anladigindandir, darbe yapmak isteyen insan bu isi uc bes kisi oldurunce birakmaz, bu darbe cumhurbaskani tarafindan planlandi ve oynandi, cunku kendisini temizlemek icin bir dusmana ihtiyaci vardi, soyle bakalim simdi ve sonraki on yildaki gundem ne.

0 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

DARBECİ PİÇLER

VATANDAŞ
08 Ağustos 2017 Salı 08:31

şimdi ben öncedende küfür ederdim fetoşa şimdide ederim darbe olmasaydı keşke de bu PİÇLERİ BİLDİKLERİ GİBİ Bİ GECEDE ALDIKLARI GİBİ DARBE OLMADAN ÖNCE ALSALARDI..ama iyi oldu haksız yere gelinen makam mevkii g.tlerinde patladı..yeterki iktidara yakın ol sıkıntı yok yani her türlü yırtarsın.17/25 ten sonra kaçanların keyfi iyi ama biliyorumki yinede gönülleri var..zamanında fetoşun derslerini tweetirdan takip edenler şimdi ana avrat sallıyolar.

4 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

DEDIKODUYMUS !!!

!!!!!!!!!
08 Ağustos 2017 Salı 00:04

UTANMASAN FETÖ SÜTTEN CIKMIS AK KASIK DIYECEKSIN NEREDEYSE, ASKERE ERGENEKON, BALYOZ KUMPASLARI KURMADI, DEVLETE SIZMADI, KUMPAS SAVCILARI YURT DISINA KACMADI, 17, 25 ARALIKTA HÜKÜMETE DARBE GIRISIMINDE BULUNMADI, DINI KENDI CIKARLARI DOGRULTUSUNDA TAHRIF ETMEYE CALISMADI, DEVLETIN HER KADEMESINE GIZLI VE ASIKAR SIZDIGI YETMEZMIS GIBI 15 TEMMUZDA MILLETI KATLETMEDI; BUNLARIN HEPSI DEDIKODU DIYORSUN ÖYLEMI! BENIM TÜRKCEM GAYET FASIS VE ANLASILIR DURUMDA, TABIKI ANLAMA ENGELI OLMIYANLARA!

5 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

gelin dedikoduya

Ibrahim Askeriz
07 Ağustos 2017 Pazartesi 16:48

Robot efendi, ulkede kim robot kim degil bellig, AK Partiye biat edenler yolunu buluyor, etmeyenler ise kayyumlarla, abuk sabuk iddalarla hayatini mahkeme koselerinde surunduruyor, robot dedigin insanlarin herbirisi senin egitim seviyenin kat kat uzerinde, sen kendini daha turkce ifade edemezken bu adamlarin her birisi en az bir dil biliyor, bir de emin olmadigin, bire bir sahit olmadigin konulari millete gercekmis gibi yutturmaya calisma, "BELIRLIYORMUS" demek dedikodudur.

9 Beğendim
13 Beğenmedim
 
Yanıtla

http://www.haber7.com/guncel/haber/2395556-fetonun-o-kadrolari-halen-aktif-durumda

http://www.haber7.com/guncel/haber/2395556-fetonun
07 Ağustos 2017 Pazartesi 14:35

http://www.haber7.com/guncel/haber/2395556-fetonun-o-kadrolari-halen-aktif-durumda

4 Beğendim
2 Beğenmedim
 
Yanıtla

BUNLAR IRADELERINI ÖRGÜTE TESLIM ETMIS!!!!

ROBOT GIBILER!!
07 Ağustos 2017 Pazartesi 14:10

ESLERDEN BIRI IHRAC EDILIYOR; DIGERI ACIGA ALINIYOR! BU ÖRGÜTTE DISARIDAN EVLILIK YAPMAK YASAK! BU ÖRGÜT MENSUPLARI IZINSIZ HELAYA BILE GIDEMEZ TABIR CAIZSE! HER SEYI EMIR ILE YAPARLAR; ÖRGÜT OLUSUMUNU KORUMAK ADINA DISARDAN EVLILIKLERE IZIN VERILIRMI ACABA??? HATTA, OLURDA EVLILIK YÜRÜMEZ AYRILIK MEYDANA GELIRSE, GENE ÖRGÜT HEMEN YENI ES ADAYINIDA BELIRLIYORMUS !!!! ALLAH DEVLETIMIZIN, MILLETIMIZIN VE HUKUKCULARIMIZIN YARDIMCISI OLSUN !!!!!!!

15 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Sitemiz yapılan yorumlardan sorumlu tutulamaz.

DİĞER HABERLER

ISPARTA'DA KAYIP ARANIYOR

ISPARTA'DA KAYIP ARANIYOR

ISPARTA'DA KAYIP ARANIYOR

YÜREKLERİ AĞZA GETİREN KAZA

YÜREKLERİ AĞZA GETİREN KAZA

YÜREKLERİ AĞZA GETİREN KAZA

ISPARTA'DA FETÖ DAVASINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ

ISPARTA'DA FETÖ DAVASINDA  SON DAKİKA GELİŞMESİ

ISPARTA'DA FETÖ DAVASINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ

ISPARTA'YA 2.ÜNİVERSİTE İÇİN HAKLI GEREKÇEMİZ 97 BİN ÖĞRENCİ

ISPARTA'YA 2.ÜNİVERSİTE İÇİN HAKLI GEREKÇEMİZ 97 BİN ÖĞRENCİ

ISPARTA'YA 2.ÜNİVERSİTE İÇİN HAKLI GEREKÇEMİZ 97 BİN ÖĞRENCİ

ISPARTA BELEDİYESİNDE MÜDÜRLÜKLERDE DEĞİŞİKLİK

ISPARTA BELEDİYESİNDE MÜDÜRLÜKLERDE DEĞİŞİKLİK

ISPARTA BELEDİYESİNDE MÜDÜRLÜKLERDE DEĞİŞİKLİK

ISPARTA'DA OTEL'DE ŞOK ÖLÜM!

ISPARTA'DA OTEL'DE ŞOK ÖLÜM!

ISPARTA'DA OTEL'DE ŞOK ÖLÜM!

ÇOK OKUNANLAR

ÖNE ÇIKANLAR

SONRAKİ HABER

BAŞKAN GÜNAYDIN'IN HIZINA YETİŞİLMİYOR

BAŞKAN GÜNAYDIN'IN HIZINA YETİŞİLMİYOR