22 Mart 2018 Perşembe

  • 3,929 TL
  • 4,839 TL
  • 167,99 TL
  • 117.110
ISPARTA 11°
AK PARTİ İKTİDARININ ISPARTA'YA YAPTIĞI HİZMETLERİ ANLATTI

AK PARTİ İKTİDARININ ISPARTA'YA YAPTIĞI HİZMETLERİ ANLATTI

ISPARTA'DAKİ O KAZADA 2 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

ISPARTA'DAKİ O KAZADA 2 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

ISPARTA’YA YAPILAN YATIRIMLAR

ISPARTA’YA YAPILAN YATIRIMLAR

 DOĞURDUĞU BEBEĞİNİ ÇÖP KONTEYNERİNE ATTI İDDİASI

DOĞURDUĞU BEBEĞİNİ ÇÖP KONTEYNERİNE ATTI İDDİASI

FETÖ'cünün evinden çıkan evlilik notları

FETÖ'nün vaizi olduğu tespit edilen Ömer Faruk Şentürk'ün evinde ele geçen evlendirme kataloğu her şeyi gözler önüne serdi.

Isparta

MİT tırlarının durdurulması kapsamında tutuklanan FETÖ'nün vaizi örgütün yöneticilerinden olduğu tespit edilen Ömer Faruk Şentürk'ün evindeki aramalarda örgüt içi evlendirmeler için kadınlara ilişkin bilgilerin yer aldığı notlar ele geçirildi.

7 KİŞİ TUTUKLANDI

"T.B. isimli 89 doğumlu, 1,68 boyunda, 62 kilo, dahiliye doktoru, anne babası sağ" şeklinde bilgilerin yer aldığı notlarla ilgili Şentürk "Tanıdıklarımla tanıştırmak için tutulmuş notlar diyerek" örgüt içi evliliklere aracılık ettiğini itiraf etti.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen MİT TIR'ları soruşturması kapsamında geçtiğimiz günlerde 7 kişi tutuklandı. Tutuklanan isimlerden biri FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in İzmir'den İstanbul'a getirttiği vaiz Ömer Faruk Şentürk de yer aldı.

GÖRÜŞMEYİ İTİRAF ETTİ

Şentürk’e ifadesi sırasında 17-25 Aralık sonrasındaki süreçte MİT TIR'larının durdurulması olayından önce İhsan Özkes'le olan görüşmesi soruldu. Şentürk, Özkes, ile görüştüğünü kabul ederek, görüşmenin içeriğinin MİT TIR'ları olmadığını belirtti.

EVİNDEN EVLİLİK NOTLARI ÇIKTI

Şentürk'ün evinde yapılan aramalarda notlar içerisinde kadınlara ait bilgiler ele geçirildi. Söz konusu notların birinde T.B. isimli kadınla ilgili "89 doğumlu 1,68 boyunda, 62 kilo, aslen Siirt doğumlu, anne babası sağ, doktor, branşı dahiliye, 2 kız 1 erkek kardeşi var" şeklinde ifadeler yer aldı. Şentürk notlarla ilgili "Tanıdıklarımla tanıştırmak için tutulmuş notlardır" diyerek örgüt içi evliliklere aracılık ettiğini kabul etti.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Tatar ramazan

20 Eylül 2016 Salı 20:53

Hacı banada lazım bi **** ilgilensen diyorum boy pos önemli değil nefes alsın yeter vay adilerr abiler ablalarr

aynen

20 Eylül 2016 Salı 19:58

soyle bir bakinca bende siyonist yapiya benzettim. aklin yolu bir, masonlugun turk versiyonu sanki

Baki yeşil

20 Eylül 2016 Salı 12:39

İnsanların ve anne babanın en önemli hakkı olan evliliklerinide saf ırk ari ırk yetiştirme mantığı ile aynen israil gibi bir yapı oluşturmakta ve 1071 in intikamını savaşmadan ele geçirme projesi. İmam Şafii göre anne babadan habersiz kıyılan nikah geçersizdir. Dolayısıyla bunlar veledi zina çocuklarıdır. Bunlar şianıın bazı kolları gibi Mute nikahı yolu ile sayımız artsın diye cemaat ablalarını tarla olarak günlük kullanıma dahi cevaz veriyordu,karnı boş kadın bırakmayacak damızlık erkek dahi a

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR