17 Mart 2018 Cumartesi

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
ISPARTA 11°
FECİ KAZA SONRASI OLAY YERİ GÖRÜNTÜLERİ

FECİ KAZA SONRASI OLAY YERİ GÖRÜNTÜLERİ

700 KİŞİ YAKLAŞIK 5 MİLYON TL KAPTIRDI

700 KİŞİ YAKLAŞIK 5 MİLYON TL KAPTIRDI

SÜRÜCÜNÜN KONTROLÜNDEN ÇIKAN CİP AĞAÇLARA ÇARPTI

SÜRÜCÜNÜN KONTROLÜNDEN ÇIKAN CİP AĞAÇLARA ÇARPTI

ISPARTA EĞİTİM ŞEHRİ OLACAK

ISPARTA EĞİTİM ŞEHRİ OLACAK

Fenerbahçe'ye Braga maçını unutturacak iddia

Fenerbahçe'ye Braga maçını unutturacak iddia

Isparta

  

Isparta merkezli 6 ilde Cemaat'e yönelik gerçekleşen operasyonda ortaya çıktığı iddia edilen belgelerin, bugüne kadar yapılan operasyonlarda elde edilen en önemli deliller olduğu belirtiliyor.

Isparta merkezli 6 ilde Cemaat'e yönelik gerçekleşen operasyonda ortaya çıktığı iddia edilen belgelerin, bugüne kadar yapılan operasyonlarda elde edilen en önemli deliller olduğu belirtiliyor. Operasyon kapsamında, Fenerbahçe'ye yönelik gerçekleştirilen  şike kumpası ile ilgili el yazması talimatlar bulunduğu belirtildi.

 

Soruşturma kapsamında yapılan incelemelerde 2011’de sosyal medyaya yansıyan MHP’li vekillere ait gizli görüntülerin ve Deniz Baykal'ınşantaj görüntülerinin Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nde montajlandığı,yine görüntülerin ham halinin de bilgisayarlarda bulunduğu iddia edilmişti.

 

FENERBAHÇE'YE OPERASYONUN EL YAZISI TALİMATLARI ÇIKTI

 

 

 

Eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Emin Arslan, sosyal medya hesabından Isparta'daki operasyonlara değinerek "Şikediye FB ve Başkan'ı Aziz Yıldırım'a saldıranların, Onun, Çete yönetimince yıllar önce hedef seçildiğini gösteren el yazması notları görünce, bu örgütü ve yaptıklarını daha iyi öğrenecekler" dedi.

 

Emin Arslan Facebook hesabından şunları yazdı:

 

"Sağlam delillerle, paralel örgüte yönelik en kapsamlı operasyonlardan birini yapan Isparta Emniyetinin ilgili görevlilerini kutlarım.Burada ele geçen örgüt materyalleri, mahkeme safhasında açıklık kazanınca çok kişi bazı konulardaki düşüncelerini değiştireceklerdir. Örneğin Şike diye FB ve Başkan'ı Aziz Yıldırım'a saldıranların, Onun, Çete yönetimince yıllar önce hedef seçildiğini gösteren el yazması notları görünce, bu örgütü ve yaptıklarını daha iyi öğrenecekler, her yer gibi spor dünyasını da yerle bir ettiklerini göreceklerdir."

 

ESKİ REKTÖR TUTUKLANMIŞTI

 

Ispartada gerçekleşen operasyon kapsamında, Süleyman Demirel Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu ile eski rektör yardımcıları Prof. Dr. Süleyman Seydi ve Prof. Dr. Hüseyin Akyıldız ile üniversitenin eski Bilgi İşlem Daire Başkanı Halil Karakoç, eski Rektör Danışmanı Ali Yavuz, örgütün Ege bölge imamı Osman Demirhan, Bedri Ayhan, Özcan Pınarcı, Mustafa Ardal, Rıza Şahin, Muammer Görgeç, Ahmet Tahir Bakal, Adem Demiralay ve Abdullah Nuri Yolcu, tutuklanmıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

mehmet

20 Mart 2016 Pazar 09:23

hangi salak bu kadar delili ofisinde tutar hemde herkes fetullahçı olduğunu bilmesine rağmen kaç senedir fetullaha operasyon yapıldığını bilmesine rağmen

Fenerli İbo

19 Mart 2016 Cumartesi 16:33

Fetoş bu maç işine girmemeli idi.maçı kaybetti, Çünki niyet sakat,birde yalan söylüyor.Rüyada peygamberimizle görüşüyormuş, Haşa peygamberimiz Aziz Yıldırıma kumpas kurun mu demiş,bir de peygamberimizi arabaya bindiriyor.Niyet sağlam olmadı mı Yüce ALLAH böyle kendi eliyle insanı bitirir.bu olay ibretlik bir vakıadır.Üniversitelerde ders olarak okutulması lazım.

Ali çevik

19 Mart 2016 Cumartesi 08:06

Bu operasyonlarda fenerbahçe yi kirletdiyseniz yazıklar olsun hakkımı helal etmiyorum kayıtlı fenerbahçe taraftarı olarak dava açacağımı belirtmek istetim

Ali çevik

19 Mart 2016 Cumartesi 06:21

Eğer fenerbahçe kumpasını sizler yaptıysanız hakkımı helal etmiyorum. Yazıklar olsun

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR