22 Mart 2019 Cuma

  • 5,465 TL
  • 6,218 TL
  • 230,79 TL
  • 103.408
ISPARTA
EN AZ 5 YIL DAHA HİZMETE DEVAM

EN AZ 5 YIL DAHA HİZMETE DEVAM

GÖLCÜK TABİAT PARKINDA BULUŞTULAR

GÖLCÜK TABİAT PARKINDA BULUŞTULAR

ISPARTA İÇİN SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI

ISPARTA İÇİN SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI

LOJİSTİK MERKEZİ VE ENTEGRE TAŞIMACILIK

LOJİSTİK MERKEZİ VE ENTEGRE TAŞIMACILIK

FABRİKALARIMIZ ISPARTA’MIZA EN BÜYÜK HİZMETİ SUNUYOR

FABRİKALARIMIZ ISPARTA’MIZA EN BÜYÜK HİZMETİ SUNUYOR

Isparta

Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, ISTEM Doğal Taş ve Beton Parke Üretim Fabrikasında incelemelerde bulundu. Başkan Günaydın, Çünür Yenişehir’de 20 kilometrelik kaldırım bordür ve kilit parke taşı döşemesi işinin ISTEM ürünleriyle gerçekleştirildiğini söyledi.

ISTEM Doğal Taş ve Beton Parke Üretim Fabrikasında incelemelerde bulunan ve yetkililerden fabrikanın son durumu ile ilgili bilgiler alan Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, belediyeye ait fabrikalarda üretim yapıldığını, yine ürettikleri ürünleri şehrin çeşitli yerlerinde kullandıklarını söyledi.

Fabrikada kalite ve sağlamlık üzerinde durduklarını belirten Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, “Ürünlerimizin kalıcı ve sağlam olmasını istedik. Bu fabrikamızda ürettiğimiz kilit taşları ve bordür taşlarını şu anda Yeni Çünür’de kullandık. 20 km’lik bir kaldırım yaptık. ISTEM’in ürünleri uzun ömürlüdür” dedi.

Şu anda ürettikleri ürünlerin satışının devam ettiğini ancak piyasadaki ekonomik sorunlar dolayısıyla durgunluk olduğunu, kendilerinin ise üretime devam ettiklerini anlatan Başkan Günaydın, “Fabrikamız ful çalışıyor ve hem piyasanın ihtiyacına cevap veriyoruz, hem de stok çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kilit taşı üretim tesislerimiz normal vardiya olarak çalışırken, doğal taş işleme tesislerimizde 3 vardiya halinde 24 saat kesintisiz üretime devam ediyoruz. ISTEM 12 yıl ful çalışan bir fabrika. Bu arada ürünlerimizin kalite kontrollerini de aralıksız sürdürüyoruz, arz ve talep hiç bitmiyor. Taşımız ayrıca yine şehrimizde ibadethanelerin ihtiyaçlarını da karşılıyor. Yine ISTEM gibi ISBAŞ bimsblok fabrikamızda da bims üretimi devam ediyor. Bu fabrikalarımız Isparta’mıza en büyük hizmeti sunuyor. Yapılan çalışmaların halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” görüşlerinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

başkanım büüksin briket şeklinde tulumba istiyorum

11 Temmuz 2018 Çarşamba 16:22

her kurumun görevi belli değilmi başkanım... asıl iyi olan alanlarda daha iyi hizmet bekliyoruz bu ramazan geçti seneye ramazanda inşallah s0okakta tulumba imalatı istemiyoruz. briket i herkes yapar başkanım. tulumba denetimi sizde ama saygılar

mehmet demiroz

11 Temmuz 2018 Çarşamba 13:08

Su kesintisinde 24 saat oldu, Emre Mahallesi 123. cadde ust tarafinda Sidre sitesinde sular hala akmiyor Ziya Başkaaaaan. Reis el at şu işe sular hala akmiyor 24 saati geçti reiiiisssss. Yoksa çamasirlari, bulaşiklari çocuklari yikamaya senin eve mi gelelim reisss? Yusuf ziya reis bir asin aciklamasi yap ve su tankeei yolla da bulasik camasir suyu dolduralim reisss. Evdekilerin hepsi senin seçmenin ona gore reiss

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR