19 Nisan 2021 Pazartesi

TBMM Başkanvekili Bilgiç, Şarkikaraağaç'ta

TBMM Başkanvekili Bilgiç, Şarkikaraağaç'ta

İlk 3 boyutlu ameliyat yapıldı

İlk 3 boyutlu ameliyat yapıldı

Emniyetten maske cezası uyarısı

Emniyetten maske cezası uyarısı

Aşılar ziyan oluyor

Aşılar ziyan oluyor

Esnafın Başkanı Tural’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Esnafın Başkanı Tural’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Isparta

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural, oda başkanlarıyla birlikte Gazeteciler Cemiyeti  olağan genel kurulunda Başkan seçilen Mustafa Baş ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Atabey Belediye Başkanı Tevfik Atasoy, Keçiborlu Belediye Başkanı Yusuf Murat Parlak ve Güneykent Belediye Başkanı Metin Kutsal’ın da bulunduğu ziyarette başkanlar, sohbet etme imkanı da buldu. Birlik Başkanı Tural, Baş ve yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulunarak “  Eski Başkan Şevket Karahan’dan sonra bayrağı devralan Mustafa Baş ve yönetimini tebrik ediyorum.  Isparta basını adına güzel çalışmalara imza atacaklarına olan inancımız tamdır.  Özellikle pandemi sürecinde esnafımızı ilgilendiren konuların kamuoyuna duyurulmasında,  Isparta basını önemli bir rol oynadı. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bu vesileyle sizin nezdinizde tüm basın çalışanlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Birlik Başkanımızın bizlere verdiği önemi biliyoruz. Kendisinin göstermiş olduğu teveccüh ve tebrikler için şükranlarımı sunuyorum. İnşallah bu yolda bizler de  siz kıymetli başkanlarımız gibi görevimizi en başarılı şekilde icra edere köklü dostluk ve kardeşlik ruhunu yansıtırız. Görev süremiz içerisinde  güzel hizmetlere birlikte imza atmamız temennisiyle ziyaretinizden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR