21 Mart 2018 Çarşamba

  • 3,933 TL
  • 4,818 TL
  • 165,54 TL
  • 116.432
ISPARTA 12°
ALACAK VERECEK DAVASI KANLI BİTTİ

ALACAK VERECEK DAVASI KANLI BİTTİ

ISPARTA’DA VAHŞET! HAYVANLARI ZEHİRLEDİLER

ISPARTA’DA VAHŞET! HAYVANLARI ZEHİRLEDİLER

ISPARTALI DALGIÇ BALIK ÇİFTLİĞİNDE ÖLDÜ

ISPARTALI DALGIÇ BALIK ÇİFTLİĞİNDE ÖLDÜ

AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET!

AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET!

ESKİ BAKANDAN ZİYARET

ESKİ BAKANDAN ZİYARET

Isparta

Nurettin ARKAN/YALVAÇ, (DHA) - AİLE ve Sosyal Politikalar eski Bakanı Sema Ramazanoğlu, Isparta'nın Yalvaç İlçesi'ni ziyaret etti.

Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakanı Sema Ramazanoğlu,Yalvaç'ta bir aile dostunun annesini ikametgahında ziyaret etti. Ramazanoğlu daha sonra Ak Parti ilçe başkanlığına geçerek İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu,Kadın Kolları Başkanı Lale Ünal, Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Şenol ve parti yönetimiyle basına kapalı bir görüşme yaptı.

Toplantının ardından gazetecilere açıklama yapan eski Bakan Sema Ramazanoğlu, "Yalvaç'ta bir aile dostumuzun annesini ziyaret etmekmaksadıyla geldim. Tabi gelmişken aklıma ilk gelen Ak Partili dostlarımızla biraraya gelmek oldu. Teşkilat yöneticilerimizle hasbihal ettik. 2019 seçimleri konusunda istişarelerde bulunduk. Hedefimiz 2023 ve bu konuda neler yapabilirizonu tartıştık. Bu ekipte çok ışık gördüm. Doğru yolda, doğru hedefe emin adımlarla ilerlediğimizi görmek beni çok umutlandırdı. Bu güzel duygularla buradan ayrılıyorum" dedi.

Parti teşkilatı ziyaretinden sonra ilçede kurulan Yoğurt Pazarı'nı gezen Sema Ramazanoğlu, buradaki köylü kadınların sattığı süt mamullerinin tadına baktı ve kadınlarla sohbet ederek kendilerine bol kazanç dileklerinde bulundu. Ramazanoğlu daha sonra ilçeden ayrıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR