21 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,560 TL
  • 5,358 TL
  • 188,14 TL
  • 103.020
ISPARTA 23°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

ERDOĞAN DEDİ...

MÜSİAD Isparta Başkanı M. Selim Özkutlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olmasına ilişkin bir açıklama yaptı.

Isparta
Özkutlu, milletimizin Cumhurbaşkanlığı seçiminde sağduyu ile hareket ederek en doğru kararı vereceğini belirtti ve almış olduğu bu karardan dolayı Başbakan Erdoğan’a hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Isparta Başkanı M. Selim Özkutlu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Ülkemizin huzur, güven ve istikrarı önceliğimizdir. Bu noktada, önemli gündem maddemiz olan, kadim medeniyetimizin tarihinde ilk defa milletin tercihiyle gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçiminin, milletimizin sağduyusu ile en doğru şekilde sonuçlanacağından emin olduğumuzu bu vesile ile bir defa daha yinelemek isteriz. MÜSİAD görüşü olarak ‘Türkiye'nin mevcut parlamenter sisteminin yapısında ve kurgusunda, günümüzün insan odaklı dünyasında çokça sözü edilen, kuvvetler ayrılığı sisteminin, aslında bir kuvvetler ayrılığından çok, kuvvetler kargaşası şeklinde tasarlandığını ve bu şekilde uygulanmakta olduğunu görüyoruz. Bu sistemin ana unsurları yeniden değerlendirilmeli ve milletimizin hak ettiği bir sistem uygulamaya alınmalıdır. Cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra ülkemizin önündeki en önemli gündem maddesinin bu olduğunu düşünüyoruz.

Bu noktada, bugüne kadar ülkemizin siyasi hayatında, Belediye Başkanlığı dahil birçok noktada çok başarılı hizmetlerde bulunmuş, ilklere imza atmış bir lider olan, Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığının, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz"dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

yanındaki adamlar sevilen adam değil

07 Temmuz 2014 Pazartesi 10:12

yanında dolaştırdığın adamlar sevilen adam değiller,haberin olsun. ak partimize oy kaybettirme özkutlu. dikkat et.

yalan

04 Temmuz 2014 Cuma 10:21

nezaman oy kullandılar? sandıklar yinemi şaibeli olacak? ben müsiat üyesiyim bana soran olmadı.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR