21 Temmuz 2018 Cumartesi

  • 4,791 TL
  • 5,612 TL
  • 190,01 TL
  • 94.082
ISPARTA 29°
MHP AF TASARISI İÇİN KOLLARI SIVADI

MHP AF TASARISI İÇİN KOLLARI SIVADI

O KAZANIN İŞTE TÜM DETAYLARI

O KAZANIN İŞTE TÜM DETAYLARI

OKTAY PETROL AKDENİZ BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

OKTAY PETROL AKDENİZ BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

BEKÇİLİK SINAVINA GİDERKEN KAZA GEÇİRDİLER

BEKÇİLİK SINAVINA GİDERKEN KAZA GEÇİRDİLER

ERDOĞAN’DAN TEŞKİLATLARA 2019 TALİMATI! TÜM İLLERE GÖNDERDİ

ERDOĞAN’DAN TEŞKİLATLARA 2019 TALİMATI! TÜM İLLERE GÖNDERDİ

Isparta

AK Parti Kongre Rehberi kitabına önsöz yazan Erdoğan: “Tepeden tırnağa kendimizi gözden geçirmeli, zayıf yanlarımızı güçlendirmeli, eksiklerimizi gidermenin yollarını aramalıyız.”

Referandum sonrasıtüm parti kademeleriyle ilgili “metal yorgunluğu var” tespitinde bulunarak,bunun aşılması için adımların atılması gerektiğini söyleyen Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, teşkilatlara “Tepeden tırnağa kendimizi gözden geçirmeliyiz” mesajı verdi.

TÜM İLLEREGÖNDERİLDİ

Olağan kongre sürecini başlatan AK Parti, teşkilatların kongre sürecini nasıl yöneteceğine dair hazırladığı kitabı tüm illere gönderdi. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önsözüyle hazırlanan “Kongre Rehberi”nde,teşkilatların uyması gereken kongre takvimi, kongrede seçim yapılacak teşkilatorganları, kongre delegelerinin tespiti, kongre öncesi ve kongre sırasındayapılması gereken iş ve işlemler ayrı ayrı başlıklar halinde anlatıldı. 30Temmuz’dan itibaren başlayacak olan belde kongrelerinin ardından ilçekongreleri 19 Ağustos’ta başlatılarak 12 Kasım’a kadar sürecek. 18 Kasım’danitibaren başlatılacak olan il kongreleri de 25 Şubat’ta tamamlanmış olacak.

2023 HEDEFİ

CumhurbaşkanıErdoğan, kongre rehber kitabına yazdığı önsözde teşkilatlara “2023 hedefi”nigösterdi. Erdoğan, “Türkiye’nin kaderi ile AK Parti’nin kaderi öylesinebütünleşmiştir ki, yurt içinde ve yurt dışında, artık bu ayrımı yapmakneredeyse imkansız hale gelmiştir. AK Parti’nin siyaset literatürümüzekazandırdığı tek millet, tek bayrak, tek Vatan, tek devlet ilkeleri, aynızamanda milli bekamızın da formülü olarak bütün halkımız tarafından yürektensahiplenilmiştir” dedi.

MİLLETE CAN BORCU

AK Parti’nin, diğerpartilerden ayıran en önemli özelliğin, kolektif akıl ve istişareye verdiğiönem olduğuna işaret eden Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişimi üzerindenteşkilatlara önemli bir mesaj da verdi:

“AK Parti olarakgücümüzü koruyabilmemizi, elde ettiğimiz büyük başarıları, değişime, gelişmeye,yeniliğe açık yapımıza, milletimizle olan hasbi bağımıza borçluyuz. 15 Temmuzdarbe girişimi, milletimize olan hizmet ve vefa borcumuza, bir de can borcueklenmiştir.”

BAŞARI ÇITASI 50+1

CumhurbaşkanıErdoğan, 16 Nisan referandumuyla kabul edilen Anayasa değişikliğiyle getirilenyeni yönetim isteminin 2019 seçimleriyle birlikte tüm unsurlarıyla hayatageçirileceğine dikkat çektiği yazısında teşkilatlara şu uyarılardabulundu:“Seçimlerin başarı çıtasını yüzde 50+1’e yükselten yeni sistem,teşkilatlarımızın her bir kademesine çok önemli sorumluluklar yüklüyor. Bununiçin tepeden tırnağa kendimizi gözden geçirmeli, zayıf yanlarımızıgüçlendirmeli, eksiklerimizi süratle gidermenin yollarını aramalıyız.”

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ıspartalı

24 Temmuz 2017 Pazartesi 23:28

şart olsun osman zabun tekrar il başkanı olursa ve aynı teşkilat devam ederse vallahide billahide akpartiye oy vermicem 2 dönemdir kaybetmenin sıkıntısı bizler çekiyoruz böyle giderse daha 5 dönem çekeriz.mental yorgunluk osman zabunda hissedildi.15 temmuz 2017 nöbetinde açıkça görülmüştür.

ALLAH RAZI OLSUN. REİS SENİNLE GURUR DUYUYORUM. EG

24 Temmuz 2017 Pazartesi 21:25

BU METAL YORGUNLUGU COK ÖNEMLİ. YÖNETİM TABANA INEMEYEBILİR. HER PARTİLİNİN IŞINIDE GÖREMEYE BİLİR. BU SEBEP COK ÖNEMLİ. PARTIDE OLUMSUZ ETKİ YAPAR. KİŞILER DEĞİL AKPARTİ KALICIDIR.METAL YORGUNLUGU OLANLAR DİNLENMELİDIR. TABAN VE PARTİLİLER ÇOK ÖNEM VERMEKTEYİZ. BAZI BOLGESEL SESLER ÇOK ZARARLI OLUMSUZLUKLAR İÇERİYOR. ÇOK ÖNEMLIDİR.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR