22 Mayıs 2018 Salı

  • 4,578 TL
  • 5,400 TL
  • 189,93 TL
  • 102.258
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

EN GÜZEL CEVABI SANDIKTA VERECEĞİZ

AK Parti Milletvekili Recep Özel, Merkez İlçe Başkanı Ömer Parlak, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Kuleönü İlçesi'ni ziyaret etti.

Isparta
Kuleönü AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen yemekte konuşan Milletvekili Özel, il ve Merkez İlçe Yönetim Kurul üyelerimizle beraber tüm ilçeleri, kasabaları ve köyleri geziyoruz. Hem ziyaret ediyoruz hem de seçim ön hazırlığı yapıyoruz dedi.
 
  Millevekili Özel partililere yaptığı konuşmada ise; “Yerel seçimlerin partimiz açısından önemi büyük. Ak Parti kurulduğu günden buyana oyları kat be kat artırarak iktidara gelen bir partidir. Milletimizin teveccühü her seçimde artmaktadır. Sadece 2009 yerel seçimlerinde partimizin oy oranı biraz düşmüştü. Bu yerel seçimlerde aynı hatayı tekrarlamamız gerekiyor.
 
   Eğer yerel seçimlerde kaybedersek gezi eylemleri devam edecek. 3-5 ağacı bahane ederek bu ülkede huzursuzluk ortamı yaratmak isteyen dış güçler tekrar harekete geçecek. Onları en güzel cevabı sandıkta vermeliyiz. O yüzden yerel seçim kat be kat önemli bir seçimdir. Başbakanımız gezi eylemleri sırasında: “Bizden kurtulmak istiyorsanız Mart’ta görüşelim” dedi.
 
   İşte şimdi onlara verilecek en güzel ders seçimi kazanmaktır. O yüzdek bu seçim Ahmet, Mehmet seçimi değildir. Benim dediğim aday olmadı onun aleyhine çalışma yapmayacağız. Yerel seçimlerden sonra tekrar Ağustos’ta Cumhurbaşkanlığı seçime gideceğiz. Abdullah Gül gibi bu ülke için hizmet sevdalısı Cumhurbaşkanını seçeceğiz.
 
  Ak Parti çatısı altında kimsenin kötü niyeti siyaset yapacağını düşünmüyoruz. Ülkemizin bir hedefi var. Başbakanımız önderliğinde hedefe adım adım ilerliyoruz. Herkes kendince vicdan muhasebesini yapacak. Şu sıralar sokak siyaseti yapıyorlar. Hükümet hizmet yapmıyor diye. Onlarada en güzel cevabı 22 belediyeyi alarak vereceğiz. Çünkü onlar yapılan hizmetleri görmüyorlar.Görmeyen gözlerin kalbi kapalı olurmuş” diye konuştu.
 
   Daha sonra ise Kuleöne Belediye Başkanı Selahattin Kocabıyık ise yapılan hizmetleri anlattı. Kasabada göreve geldiği gün 50 konteynırın bulunduğunu söyleyen kocabıyık; “Biz 250 konteynır aldık. 1 caddede kilit parke taşı vardı. Kasabanın % 40’ın kilit parke taşı ile döşedik. Arıtma için 200 Bin TL ödenek aldık. 2 adet otobüs aldık. Seçimden önce kime ne söz verdiysek yerine getirdik. Çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor” dedi.
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR