22 Haziran 2018 Cuma

  • 4,712 TL
  • 5,487 TL
  • 192,69 TL
  • 95.371
ISPARTA 21°
GECE GÜNDÜZ DEVAM !

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

DÜŞMEDİ, ZORUNLU İNİŞ YAPTI!

DÜŞMEDİ, ZORUNLU İNİŞ YAPTI!

Isparta

ISPARTA Süleyman Demirel Havalimanı'ndan kalkan eğitim uçağı Burdur Gölü kenarındaki plaja zorunlu iniş yaptı. Öğretmen pilot ve öğrencisi,yara almadan kurtuldu.

Erah Uçuş Okulu'na ait 'TC- ERF' kuyruk numaralı eğitimuçağı, Süleyman Demirel Havalimanı'ndan saat 12.30 sıralarında havalandı.İçerisinde öğretmen pilot ve öğrencinin bulunduğu eğitim uçağı, 15 dakika sonraBurdur Gölü kenarındaki Şeker Plajı zorunlu iniş yaptı. Uçağın göl kenarındakikumsala düştüğü ihbarı üzerine olay yerine ambulanslar gönderildi. Uçaktaki öğretmen pilot ve öğrenci, ambulansta sağlık kontrolünden geçirildi ve durumlarının iyi olduğu belirtildi.

RÜZGARIN ETKİSİYLE ZORUNLU İNİŞ

Erah Uçuş Okulu Genel Müdürü Erdoğan Caboğlu,"Uçağımızı mecburi iniş eğitimi kapsamında, Burdur sınırlarına iniş yapmıştır. Uçağın kendisinde, pilot ve öğreticimizde bir sorun yok. Tamamen eğitim amaçlı bir iniş gerçekleştirilmiştir" dedi.

Süleyman Demirel Havalimanı Başmüdürü İlhan Demir de,"Mecburi iniş eğitimi kapsamında uçak Burdur sınırlarında rüzgarın da etkisiyle zorunlu iniş yaptı. Düşme olarak algılanması doğru değil. Uçakta hasar yok, pilot ve öğrencinin yaralanması söz konusu olmadığı gibi sağlıkları yerinde" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Yolcu

27 Haziran 2016 Pazartesi 16:56

Arada gidip gelirken iscilere kulak misafiri oluyoruz yaka silkmisler mudurden kendini bisey zannediyormus adamlarin dedigi gibi verdigi demecten karakteri belli oluyo bence yerine daha iyi biri getirilsin zaten havalimaninda duzen yok iscilerin konusmasindan kimse severek calismiyo yazik

Halk

27 Haziran 2016 Pazartesi 16:51

Havalimani muduru kendini herseyin sahibi zannediyor malesef guzel ulkemde bunun gibiler hala var yetkililer geregini yapsin baska yere sursunler bu adami

Ögrenci

25 Haziran 2016 Cumartesi 20:15

Bi bayan öğrenci olarak bıktım bu hocalardan hepsi abaza. Kim bilir neyin havasını atıyordu. Oh olmuş.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR