29 Şubat 2020 Cumartesi

ISPARTA
ISPARTA VALİLİĞİNDEN CORONAVİRÜS AÇIKLAMASI

ISPARTA VALİLİĞİNDEN CORONAVİRÜS AÇIKLAMASI

SDÜ'YE 40 İŞÇİ ALINACAK

SDÜ'YE 40 İŞÇİ ALINACAK

TAKLA ATARAK DURABİLDİ

TAKLA ATARAK DURABİLDİ

EMNİYET İŞİ SIKI TUTUYOR

EMNİYET İŞİ SIKI TUTUYOR

DOĞUM GÜNÜNDE İNTİHAR ETTİ

DOĞUM GÜNÜNDE HAYATINI KAYBETTİ

Isparta

Burdur’da 6 Eylül 2019 Cuma günü zehirlenmeye bağlı şikayetle Burdur Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ayşe S. (36) hayatını kaybetti.

Edinilen bilgilere göre bir eczanede çalışan Ayşe S., evinde yüksek dozda ilaç kullanarak canına kıymak istedi. Devlet hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınan Ayşe S., tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

DOĞUM GÜNÜNDE HAYATINI KAYBETTİ

Üç gün boyunca yoğun bakımda tedavi gördüğü öğrenilen Ayşe S.’in 9 Eylül’de doğduğu, dün (9 Eylül 2019 Pazartesi) doğum gününde vefat ettiği öğrenildi. Hayatını kaybeden S.’in bir çocuk annesi olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Hakan

22 Şubat 2020 Cumartesi 19:41

Cennete mi gitti şimdi?'

Fikret.

10 Eylül 2019 Salı 22:19

Allah rahmet eylesin inşallah. Isparta burdur intihar olayları çok arttı.Herkes mutsuz ve umutsuz.

bu acıyı yasayan birisi

10 Eylül 2019 Salı 18:28

ne ilk ne son ıspartanın oncelikli sorunu artış gösteren intihar olaylarını irdeleyip bir şekilde üzerine düşmek lazım haytta insan canından daha degerli ne olabilir insan kendi canına niçin kıyar rahmet ve sabırlar

Hasan Bey

10 Eylül 2019 Salı 17:46

Bu aralar intihar vakaları gitgide neredeyse haftalığa indi .. bu ardı ardına gelişen vakaların kulak ardı edilmeden ciddiyetine varılaktan araştırılması lazım ne tür hormon veriliyorsa bu ortaya çıkmalıdır .. çoğu kişi depresif duygularda depresyonlardadır ..

Mert

10 Eylül 2019 Salı 15:05

Allah rahmet eylesin. Fakat ısparta ve burdur da intihar olayları çok fazla arttı. Eskiden 4-5 yılda bir duyulurdu, şimdi ise hemen hemen her ay bir tane oluyor. Ne olup ne bittiği araştırılsa iyi olur. Şuan bu iki ilde 3 üniversite var ve birçok sosyoloji hocası ve master öğrencisi var. en azından biri araştırsa hem makale yapmış olur hemde çözüm sunmuş olur. İnsan hayatı herşeyden değerli, bir çözüm yolu bulunmalı. İntihar olaylarının tamamen önüne geçilemiyorsa bile sayı azaltılabilir.

qwerty

10 Eylül 2019 Salı 14:11

Buna zehirlenme değil intihar deniliyor.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR