19 Nisan 2021 Pazartesi

TBMM Başkanvekili Bilgiç, Şarkikaraağaç'ta

TBMM Başkanvekili Bilgiç, Şarkikaraağaç'ta

İlk 3 boyutlu ameliyat yapıldı

İlk 3 boyutlu ameliyat yapıldı

Emniyetten maske cezası uyarısı

Emniyetten maske cezası uyarısı

Aşılar ziyan oluyor

Aşılar ziyan oluyor

Doğa içinde pandemiye özel konsept

Doğa içinde pandemiye özel konsept

Isparta

Ayazmana Mesireliğinde bulunan doğa ile iç içe olan Otantik Doğa Park Çay Bahçesi, pandemiye özel doğal konsept gerçekleştirdi. Özel loca alanları yapılan Otantik Doğa Park’ta misafirler güzel saatler geçiriyor.

Ülkemizde görülen koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında hizmete kapatılan ve normalleşme adımları ile tekrar açılan kafe, restaurant ve aile çay bahçeleri temizlik ve hijyen kurallarına uymak şartıyla müşterilerine hizmet veriyor.

Ayazmana Mesireliğinde bulunan doğa ile iç içe olan Otantik Doğa Park Çay Bahçesi tüm temizlik ve hijyen kurallarına uygun olarak müşterilerini ağırlamaya başladı. Koronavirüs salgınında en önemli tedbirlerden olan sosyal mesafe ile ilgili dizayn edilen Otantik Doğa Park'ta kişi ve kişilere özel localar bulunuyor. Doğa Park'a girişte el dezenfektanı da bulunuyor. Ailenizle ve sevdiklerinizle keyifli saatler geçireceğiniz Isparta'nın tek mekanı olma özelliğini taşıyan Otantik Doğa Park'ta bol bol oksijen alırken, bir demlik çay ve kumda Türk Kahvesi gün içerisindeki tüm yorgunluğunuzu alıyor.

Otantik Doğa Park Çay Bahçesi, sıcak ve soğuk içecekler, Demlik Çay, Yayık Ayranı gözleme, tost ve köfte seçenekleri ile hizmet veriyor. Parkın hemen girişinde ise alışveriş yapmak için markette yer alıyor. Parkın içinde ise çocuklar için ZIP ZIP oyun parka bulunuyor.

ÖZEL ZİNİ KAHVALTI

Otantik'te özel zini kahvaltı hazırlanıyor. Kahvaltınızı doğa içinde hem hesaplı hem de doğal ürünlerden oluşan zengin menüsü ile yapma imkanınız da bulunuyor. Menemenden sucuğa, patates kızartmasından, el açmasından, bazlamaya, yayık terayağından, pişiye kadar bir çok kahvaltı ürününün bulunduğu zini kahvaltı sizleri bekliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

KALİTE ARAYAN MÜŞTERİ

22 Mart 2021 Pazartesi 11:27

Sucuklarınız hangi marka acaba?

Müşteri

22 Mart 2021 Pazartesi 00:33

Harika kahvaltısı tavsiye ederim

Gökçay ayazmana

21 Mart 2021 Pazar 23:16

Gölcüğe 27 lira vereceğimize buralara giderim artık. Fiyatlar nasıl ki acaba??????

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR