21 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,589 TL
  • 5,400 TL
  • 189,93 TL
  • 102.258
ISPARTA 23°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

Dinçtürk, Meslektaşlarıyla Sorunları Masaya Yatırdı

Dinçtürk, Meslektaşlarıyla Sorunları Masaya Yatırdı

Isparta

CHP Isparta Milletvekili Adayı İsa Önder Dinçtürk, TEB tarafından organize edilen ve Isparta – Burdur Eczacılar Odasına bağlı eczacıların katıldığı istişare toplantısına katıldı.

Dinçtürk, sorun ve sıkıntıları yakından bildiğini belirterek, göreve gelmesinin ardından konuya neşter vuracağını ifade etti.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta Milletvekili Adayı İsa Önder Dinçtürk, Türkiye Eczacılar Birliği tarafından Barida Hotels’te düzenlenen programa katıldı.

 

Türkiye Eczacılar Birliği (TEB) Genel Sekreteri Uzm. Ecz.Harun Kızılay ve Isparta – Burdur Eczacılar Odası Başkanı Saygın Ğargın ve çok sayıda eczacının yer aldığı programda, eczacıların yaşadıkları ekonomik ve güncel sorunlara dikkat çekildi.

 

TEB Genel Sekreteri Kızılay’ın masaya yatırdığı sorunlar,Isparta’da hizmet veren eczacılarla birlikte istişare edilerek tartışmaya sunuldu.

 

Meslektaşları CHP Milletvekili Adayı İsa Önder Dinçtürk’ünde yer aldığı programda sıkıntılarını anlatma fırsatı bulan eczacılar, genel seçimlerde seçilmesiyle bu sorunların çözümünü talep etti.

 

Tüm meslektaşları gibi içinde bulunulan sorun ve sıkıntıları değerlendirmeye alan CHP’li Dinçtürk, kendisinin zaten bir Eczacı olduğunu ve bu durumu gayet iyi bildiğini, halkın teveccühüyle göreve gelmesinin ardından bu yaraları onarmak için çalışacağı sözünü verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

adsız

28 Nisan 2015 Salı 11:18

Yolunuz açık olsun kolat gelsin hepinize 2 tane bekliyor ısparta inşaallah.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR