03 Nisan 2020 Cuma

ISPARTA
ISPARTA İÇİN YENİ KARARLAR ALINDI

ISPARTA İÇİN YENİ KARARLAR ALINDI

PAZAR YERLERİ İÇİN YENİ KARAR

PAZAR YERLERİ İÇİN YENİ KARAR

İNFAZ DÜZENLEMESİNDE ÇALIŞMA TAMAMLANDI

İNFAZ DÜZENLEMESİNDE ÇALIŞMA TAMAMLANDI

ISPARTA'DA ATEŞ ÖLÇME UYGULAMASI BAŞLADI

ISPARTA'DA ATEŞ ÖLÇME UYGULAMASI BAŞLADI

DEZENFEKTE ÇALIŞMALARINDA DUR DURAK YOK

DEZENFEKTE ÇALIŞMALARINDA DUR DURAK YOK

Isparta

Isparta Belediyesi Korona Virüs riskine karşın şehirdeki dezenfekte çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor. 24 saat esasına göre oluşturulan ekipler şehrin her bir noktasında dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in talimatları doğrultusunda Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından oluşturulan ekipler vatandaşların ortak kullanım alanlarındaki çalışmalarına devam ediyor.

Bugüne kadar otogar, otobüs durakları, toplu taşıma araçları, tuvaletler, çöp bidonları, resmi kurum ve kuruluşları, pasajlar başta olmak üzere tüm noktada dezenfekte çalışmalarının yanı sıra yine cadde ve sokaklardaki işlemler de devam ediyor.

Isparta Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri son olarak geçen günlerde dezenfekte çalışmaları gerçekleştirdikleri Köy Garajı ve Hükümet Caddesinde yine dezenfekte çalışmalarını sürdürdü. Cadde üzerinde bulunan tüm kaldırımlar, işyerlerinin giriş bölgeleri, camları, otobüs durakları tek tek dezenfekte edilirken, Köy Garajında da otobüs yazıhaneleri, otobüs park peronları, köy garajı esnafının bulunduğu diğer alanlar sabunlu, ilaçlı köpüklü sularla yıkandı, ardından temiz su ile durulama işlemleri gerçekleştirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Valim

24 Mart 2020 Salı 07:21

BU VİRÜS HAVADA İSE NEDEN UÇAKLARLA MÜCADELE YAPILMIYOR İLACLAMA

Ayşe

23 Mart 2020 Pazartesi 19:36

Zabıta lütfen şikayetleri dikkate alsın.çay boyu neden şerit çekilmedi. Herkes oraya koştu. Kimsenin aklına mı gelmiyor. Belediye uyan bıraz. Sulama etrafı. Milleti uzaklaştır

Mehmet

23 Mart 2020 Pazartesi 16:11

yarın su bulamıcaz o olacak

Eğirdir

23 Mart 2020 Pazartesi 16:04

Eğirdir belediyesinden tik yok bn hiç görmedim bir temizlik

Akp ey şükrü

23 Mart 2020 Pazartesi 16:02

Soru1.dezenfektanları hangi yöntemle kimden alıyorlar?Soru2.temizlik işleri müdürü yerleri neden dezenfekte ettirir belediyenin önünü ve görünür yerleri günde kaç kez yapıyor?Soru3.bu zor zamanda bu kadar emeği ve parayı sağlıkçıların kişisel korunma ekipmanlarına kullanmak gerekmez mi Soru4.bu kadar bilimden uzak anlayış ne kadar daha ısrarcı olacak cahillikte sokağa kimse çıkmasa zaten bunlara gerek yok ortamdan veya cansız vektör bulaşı çok düşük bu davraz dağında pire avlamak

..

23 Mart 2020 Pazartesi 15:32

Sayın başkanım Fatih mahallesiniide dezenfekte eder misiniz?

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR