20 Ekim 2020 Salı

ISPARTA
CHP’DEN GÜL FİYATI TEPKİSİ

CHP’DEN GÜL FİYATI TEPKİSİ

ISPARTA'DA AKIL ALMAZ KAZA

ISPARTA'DA AKIL ALMAZ KAZA

ÇOK KONUŞULACAK KARAR

ÇOK KONUŞULACAK KARAR

50 BİN ÜNİVERSİTELİNİN DÖNMESİNİ BEKLİYOR

50 BİN ÜNİVERSİTELİNİN DÖNMESİNİ BEKLİYOR

DERE KÖPRÜSÜNÜN YAPIMINDA SONA GELİNDİ

DERE KÖPRÜSÜNÜN YAPIMINDA SONA GELİNDİ

Isparta

Dere Mahallesinde uzun yıllar önce yapılan ancak son yıllarda çatlaklar sebebiyle yıkılma tehlikesi ile karşı karşıya kalan köprünün yenileme çalışmalarında sona gelindi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Belediye ile DSİ işbirliğinde yenileme çalışmaları devam eden köprüde incelemelerde bulundu. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını ve köprünün trafiğe açılacağını söyledi.

Şükrü Başdeğirmen’in göreve gelmesiyle birlikte mahallelerine hizmet geldiğini dile getiren Dere Mahallesi Muhtarı Şakir Taşçeken, “Unutulan Dere Mahallemiz Şükrü Başkanımızla hatırlandı. Köprümüz tehlike arz ediyordu. Başkanımıza seçildiğinde durumu izah ettik, kendisi geldi, incelemelerde bulundu. DSİ ile proje hazırlandı, köprümüzün yenileme çalışmalarına başladı ve sona gelindi. 10 güne kadar asfalt çalışmaları da yapılacak. Başkanımıza ve DSİ’mize teşekkür ederiz” dedi.

Geçmişte mahallelerinde doğalgaz sorunu bulunduğunu, Şükrü Başdeğirmen’in göreve gelmesiyle birlikte bu soruna da el attığına dikkat çeken Muhtar Taşçeken, “Başkanımız sayesinde şu anda doğalgaz girmeyen evimiz kalmadı. Allah razı olsun” görüşlerinde bulundu.

Gökçay’dan, Dere Mahallesine uzanan çayboyu olduğunu belirten Taşçeken, “Bu yerde çok kötüydü. Bu da yapıldı. 2021 yılında da mahallemizdeki Bezirgan Şelalesi dediğimiz Andık Deresi de mesirelik alan olacak. Şahsım ve mahalle sakinlerim adına Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

vatandaş

16 Ekim 2020 Cuma 11:53

sn belediye başkanı lütfen ama lütfen kasis işine bi son ver adın kasisci başkana çıktı haberin yok...şehir hastanesi benzinlik önünde yabancı arabalar orda 2 tane ardı ardına kasis oldugunu bilmiyor ve hergün kaza ya oluyor veya kazadan zor kurtuluyor millet

Düşünenler Ispartayı

16 Ekim 2020 Cuma 02:32

Bunlar boş işler köprü ayagı hah. ISPARTANIN İÇME SUYU PIROJESİİİ. EGİRDİR GÖLÜNE MUHTAÇ OLMADAN Darıdere 2 Acil Yapılmalı. Birdaha Bu fırsat 2 dönem sonra gelebilir. Ufacık işleri konu bile etmeyin. Böyük Bakın Konulara.

Murat

15 Ekim 2020 Perşembe 20:55

Sayın yetkililer lütfen kasisleri kısa ve küt yapmayın. Araçlarımız zarar görüyor yumuşak ve büyük olursa hem yaya güvenliği hem araçlarımız sağlam kalır

Ispartalı

15 Ekim 2020 Perşembe 20:02

Şükrü Başkanım şehir hastanesinin önündeki çok ses dengesiz ızgaralara da bi zahmet el atarsan halk memnun olur karayollarına belediyeye söyleye söyleye vatandaş bıktı yapılmıyor inşallah bu sesimizi duyarsın başkanım .

Abdullah AYDIN

15 Ekim 2020 Perşembe 15:15

Başdeğirmen bu vesileyle köprünün başına ve sonuna kasist koyar. Her fırsatta kasist koyuyor.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR