21 Kasım 2017 Salı

  • 3,928 TL
  • 4,610 TL
  • 162,19 TL
  • 103.912
ISPARTA
SİZİN İÇİN ÖZEL ÇEKİLDİ BİR DE BÖYLE BAKIN

SİZİN İÇİN ÖZEL ÇEKİLDİ BİR DE BÖYLE BAKIN

HAYATİ TEHLİKEYİ ATLATTI

HAYATİ TEHLİKEYİ ATLATTI

MOTOSİKLET PARK HALİNDEKİ KAMYONA ARKADAN ÇARPTI

MOTOSİKLET PARK HALİNDEKİ KAMYONA ARKADAN ÇARPTI

PARK HALİNDEKİ OTOMOBİL ALEV ALDI

PARK HALİNDEKİ OTOMOBİL ALEV ALDI

DEĞİŞİM HAREKETİ BAŞLADI

ISPARTA Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Mehmet Yavuz, toplu ulaşım filosunda değişim hareketinin tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, 2013 yılının sonuna kadar belediye ile yapılan sözleşme gereği 1992-93 model araçların trafiğe çıkamayacak olması nedeniyle yenileneceğini söyledi.

Isparta

Şehir içi toplu ulaşım hizmeti veren Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi, Isparta halkının rahat ve konforlu bir ulaşım sağlaması için yeni nesil araçları almaya devam ediyor.

 

2013 yılının sonuna kadar araç yenileme çalışmalarının devam edeceğini söyleyen Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Mehmet Yavuz, Türkiye’nin tüm illerinde araç değişimine gidildiğini ve üretim yapan fabrikalar ile görüşerek, sıraya girdiklerini kaydetti.

Yavuz; “Değişim Ispartamızda olduğu gibi Türkiye’nin tüm illerinde de yaşanmaktadır. Yine üretim yapan fabrikalar şehirleri sıraya koyarak her ay bize olduğu gibi 2’şer araç gönderebilmektedir.

Üyelerimiz arasında kura çekerek, her ay araç filomuza katacağımız 2 araç için sıra oluşturduk. Sırası gelen her üyemiz fabrikanın bize verdiği iki aracı satın alarak toplu taşıma hizmetine sunacağız” diye konuştu.

ENGELLİ RAMPASI HER ARAÇTA OLACAK

Başkan Yavuz, konforlu bir yolculuk için gereken tüm unsurları bünyesinde barındıran araçlarımızda klima, alçak taban, engelli rampası, geri vites kamerası ve kapı açıkken otobüsün hareket etmesini engelleyen sistem de bulunuyor dedi.

IŞIKLI TABELALAR ÇİFT YÖNLÜ

Başkan Mehmet Yavuz, artık tüm araçların önlerinde ve yan taraflarında ışıklı levhalar kullanılmaya başlandığını ve tüm otobüslere aynı sistemi kurmaya başladıklarının kaydetti. Yazvuz, otobüslerin tamamında bu ışıklı levhaların kullanılmasıyla Isparta toplu taşımada önemli bir yere gelmiş olacak diye konuştu.

Bünyelerinde bulunan 1992-93 Model 23 adet araç belediye ile yapılan sözleşme gereği trafiğe çıkamayacak olduğundan hemen değişmesi gündeme alındı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR