22 Haziran 2018 Cuma

  • 4,732 TL
  • 5,515 TL
  • 193,25 TL
  • 94.851
ISPARTA 21°
YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

ISPARTA'DA ÖLÜ BULUNDU

ISPARTA'DA ÖLÜ BULUNDU

DAVRAZ YAZIN DA FIRSATLAR SUNUYOR

DAVRAZ YAZIN DA FIRSATLAR SUNUYOR

Isparta

Davraz'ı sadece kış mevsimi için avantaj olarak görmediklerini belirten Vali Şehmus Günaydın, "yaz için de avantajlı hale getirmek için kapalı spor salonları ve benzeri tesisler yapacağız" dedi.Vali Şehmus Günaydın, Davraz Kayak Merkezi'nin en verimli dönemini yaşadığını söyledi. Davraz'ı sadece kış sezonu için avantajlı bir merkez olarak görmediklerini belirten Vali Günaydın, yaz dönemi için de fırsatlar sunduğunun altını çizdi. Vali Günaydın, şu açıklamalarda bulundu:

DAVRAZ'I SADECE KIŞIN KULLANAMAYIZ

"Isparta’ya gelenler maalesef Davraz Kayak Merkezi'ni bilmiyorlar. Bunun için Valilik meydanına canlı olarak izlenilebilmesi için bir ekran koyduk. Ilgaz'da pist uzunluğu bin 100 metre. Davraz'da 23 kilometre. Daha öncede altyapı çalışmaları başlatmıştık. Bu aralar Davraz, en yoğun zamanını yaşıyor. Vatandaşlar arabalarını park ediyor, yanında mangal yakıyor. Çok güzel bir görüntü değil. Ben mangal yapmalarına karşı değilim. Kimseyi rahatsız etmeyeceği, görüntü kirliliğinin oluşmadığı daha uygun bir ortamda yapılması gerekir. Davraz bizim için inanılmaz bir avantaj. Sadece kış aylarında değil,yaz aylarında da bir avantaj. Oraya kapalı spor salonu ve kapalı havuz yaptırılacak. Davraz'ı sadece kışları kullanıp geriye kalan tesisleri atıl tutmak verimli olmaz. Senenin 6 ayı orada hareketlilik sağlamalıyız.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ersoy

02 Şubat 2017 Perşembe 09:04

Evet sayın valimiz oto park ta mangal yapmak hoş olmuyor. Ama sandiviç ekmekte köfte 15 tl olursa bu insanlar arabalar. O böl****e vatandaş olarak gitmek gerek. Banklarda Termosta çay içiyoruz diye bi dayak yemediğimiz kaldı. Bilmem anlatabildimmi.

çoban

01 Şubat 2017 Çarşamba 16:24

sayın valim oradaki yörükler neolacak yazın keçilerini nerde otlatacaklar yerleri yok neyapsın bu köylüler birde onları dinleseniz hepsi hayvanlarını sattılar işsizler açlar

BARIŞ

01 Şubat 2017 Çarşamba 13:11

Sayın valim,Isparta vekaletlerle yönetilen şehir halinden yeni yeni kurtuluyor.Isparta Turizm il müdürlüğü başka bir il müdürlüğü için basamak bile edilmişti.Yeni,vizyon,misyon,heyecan taşıyan bir müdürün de olması gerekmez mi?.Isparta turizmi ile ne zaman bir konu açılsa sizden başka kimseyi duymuyoruz.Derhal yeni bir turizm il müdür atanmalı bence.

OSMAN DEMİR

01 Şubat 2017 Çarşamba 13:01

TESİSİN RESTORANT BÖLÜMÜ İNANILMAZ PAHALI.BURALARIN DA VATANDAŞ İÇİN FİYAT YÖNÜNDEN DEĞERLENDİRİLMESİNİ İSTİYORUZ

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR