22 Mayıs 2019 Çarşamba

  • 6,097 TL
  • 6,810 TL
  • 249,93 TL
  • 84.118
ISPARTA
CAMİDEN PARALARI BÖYLE ÇALDI

CAMİDEN PARALARI BÖYLE ÇALDI

CAMİDEKİ KASADAN PARA ÇALAN HIRSIZ TUTUKLANDI

CAMİDEKİ KASADAN PARA ÇALAN HIRSIZ TUTUKLANDI

MİLYONLARCA ÖĞRENCİYİ İLGİLENDİREN AÇIKLAMA

MİLYONLARCA ÖĞRENCİYİ İLGİLENDİREN AÇIKLAMA

İLK KADIN YARDIMCI GÖREVİNE BAŞLADI

İLK KADIN YARDIMCI GÖREVİNE BAŞLADI

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN FLAŞ SEÇİM KARARI

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN FLAŞ SEÇİM KARARI

Isparta

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim kampanyalarında cadde ve sokakların bayrak ve afişlerle donatılmasıyla ilgili olarak, "Günümüzde buna ihtiyaç yok. Bunu ilkel buluyoruz. Gürültü ve görüntü kirliliği oluşturan propaganda yöntemlerini tamamen terk ediyoruz" dedi. erdoğan 14 ilin belediye başkan adayını da açıkladı.

İşte Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

Ana muhalefetin başındaki zat Almanya ve birkaç ülkeye gidiyor. Son seyahatinde de bir takım toplantılara katılmış ve bir takım kişilerle görüşmüş.

Programlarının neredeyse tamamının basına kapalı olması bu geziyi daha da ilginç hale getirdi. Tüm siyasi hayatlarını Türkiye düşmanlığına adamış tanınan isimlerle görüşüyor. Ellerinde terör örgütlerinin paçavralarıyla Almanya’nın federal meclislerinde kürsüye çıkanlarla fotoğraf karesinde olduğunu görüyoruz. Vekillerden biri de ismini ağzıma almak istemiyorum, güya ülkemiz kökenli bir Alman milletvekili…

PKK’yı Almanya’da terör örgütü listesinden çıkarmak için canhıraş mücadelesiyle tanınıyor. İsmini anarsam değer vermiş olurum o yüzden vermiyorum. YPG bayrağı açacak kadar terör örgütü yandaşıdır. Bu ülkede ne zaman Türkiye ile ilgili bir konu gündeme gelse aleyhimizde açıklama yapmasıdır. Kılıçdaroğlu’nun böyle biriyle ne konuştuğunu merak ediyoruz.

Almanya’da buluştuğu diğer siyasetçiler olan, onların da sicilleri de aynı. Yine bu zatın katıldığı medyaya açık olan paneldeki konuşması da son anda TV’ler ve gazeteciler dışarı çıkartılarak onu da kamuoyundan gizlediler. Onu da açık yapsaydın, niye gizleniyor. FETÖ’nün Almanya’daki sözcüsü olan bir ismin de bulunması dikkat çekicidir.

Genel seçimlerde sana oralardan gelen belli. Bu seçimde daha farklı bir şey alman mümkün değil. Yıllardır bu kişinin yalanlarını ifşa etmekten biz yorulduk. Açtığımız davaların, kazandığımız tazminatların haddi hesabı yok. Konuş konuş faydası yok. CHP’nin yerel seçimler için bölücü örgütün güdümündeki parti ile kurmaya çalıştığı ittifak gerçek yüzünü bir kez daha ortaya koymaktadır.

Milletim sandıkta cevabını bir kez daha verecektir, ben buna inanıyorum.

Hükmeden değil hizmet eden, hakim değil hizmetkar, gönül kıran değil gönül yapan böyle bir yönetim anlayışına uygun şekilde davrandığımız müddetçe milletimizin desteği hep yanımızda olacaktır. Milletimiz CHP’yi geçmişte halka tepeden baktığı için gönül defterinden silmiştir.

YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARI

Gece geç saatlere kadar, bu gece saat 02:00’de eve döndük. Bu işi adeta böyle ince ince dokuyup o şekilde sonuçlandırmamız gerekiyor. İstihbarat çalışmalarına varıncaya kadar, GBT’lerine varıncaya kadar gözden kaçan da olabilir. Biz elimizden geleni yapalım.

Çok eskilerden beri yerleşmiş bir seçim kampanyası anlayışı vardır. Her yer parti bayraklarıyla, afişlerle donatılır. Biz bununla ilgili düzenleme yaptık, kimse buna riayet etmiyor. Bu kampanya tarzı uzun süre siyasette güç gösterisi olarak devam etti. Günümüzde buna ihtiyaç yok. Bunu çok da ilkel buluyoruz. Yazılı görsel medya, internet mecrası partilere ve adaylara çok geniş iletişim fırsatları sunuyor. Artık şehirlerimizi kirleten bir hale geldi eski tarz kampanya… Gürültü ve görüntü kirliliği oluşturan propaganda yöntemlerini AK Parti olarak tamamen terk ediyoruz.

Çevreye ve insana saygılı bir seçim kampanyası yürütme kararı aldık. Sadece parti teşkilatlarının olduğu yerde afişlerimiz asılabilir. Bunun dışında hiçbir yerde parti teşkilatlarımız bu tür görüntü kirliliğine asla müsaade etmeyecek. Belirtilen saatler dışında asla otobüs dolaştırmayacak. PArtilere ve adaylara çok ciddi maliyet getiren, şehirlerimizi plastik ve kağıda boğan önemli bir israf kaleminden de hep birlikte kurtulmuş olacağız.

AK Parti olarak Siyasetin dijital boyutunca öncü bir konumdadır, bunu da ispatlayacak. Teşkilatlarımızı sanal ortama taşıdık. Artık 5 milyara yakın insanın internete erişiminin bulunduğu bir dünyada yaşıyoruz. Ülkemizde aktif sosyal medya kullancılarının sayısı 51 milyonu bulmuş durumda.

Madem sosyal medya algıları gerçeklerin önüne geçilebiliyor bizim bu mecrayı hakikatlerle donatarak kendimizi en doğru biçimde anlatmamız gerekiyor. Partimizin Twitter hesabının takipçi sayısı (karşıyım) şahsımın 13.5 milyona yaklaştı.

Twitter’daki her bir mesajımız da bir kaç Yenikapı mitingi yapmış gibi olduğumuzu görüyoruz.

Araç giydirmelerimizi, gazete - TV reklamlarını kullanmaya devam edeceğiz. Diğer partilerin de AK Parti’yi takip ederek aynı yolda ilerleyeceklerine inanıyorum

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Hüseyin uzun

07 Aralık 2018 Cuma 01:17

Müslümanım diyeceksin...sonra devlet imkanlarını kullananlara oy vereceksin..ne komik değilmi..otlamaya devam.

Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.

06 Aralık 2018 Perşembe 21:09

Muahelefet eğer bu karara uyarsa çok yanılır Akp medyayı kontrol altına almış orantısız progadanda gücü ve medyanın tek taraflı şartlanmasının etkisi Akp heryeri alır muhalefet bu oyuna gelmemi.Oyuna gelirse mugaleferin sonu olur.

DENİZHAN GÜRORDU

06 Aralık 2018 Perşembe 16:10

ne diyon la-- ıspartalıgenç, YAZ KIZIM BASKIN YAPILAN DEPOLARDA 50 TON GÖZ YAŞARTICI SOĞAN, GAZ YAPIMINDA KULLANILAN 4 TON FASULYE, PATLAMAYA HAZIR 6 TON MISIR, ÇEŞİTLİ BOY VE EBATLARDA 2 TON UZUN NAMLULU PIRASA ELE GEÇİRİLDİ, BU GÜNE KADAR YAPILAN EYLEMLERİ CÜCÜK LOBİSİ ÜSTLENDİ, BU AÇIKLAYICI OLDU MU, ELİN GEVUR FRANSIZINA BAK, AKAR YAKITTA GERİ VİTESİ NASIL ATTIRDI, ADAMLAR YÖNET DİYE SEÇİYOR MALI YİYİN GÖTÜRÜN DİYE DEĞİL.

16 yıl bitti..bizde bittik

06 Aralık 2018 Perşembe 14:44

son pişmanlık fayda etmez..yanlış yapmadan açlıktan nefesiniz kokmadan dönün..diyorlarki verin oyunuzu çok seveyim soyunuzu..anladınız çaktınızmı..çünkü ıspartaya kinleri var ve acı acı çıkartacaklar..hadi bakalım..seçimden sonra görüşürüz

Esnaf

06 Aralık 2018 Perşembe 13:46

İyi varsın ak parti yoksa nasıl soğanı 5 tl yerdik.mesala simiti kimse 5 tl yapamadı.denizden çıkan hamsi 20 tl mesala.dövizi bahane edip fiyatları yükseltip düşüncede düşürmeyenleri nasıl tanışırdık.teşekkürler akp iyiki varsın...

ıspartalıgenç

06 Aralık 2018 Perşembe 13:45

denizhan gürordu tencere tava hep aynı sizdeki hava . geç bu işleri olumsuzluklar krallığı kurmuşunuz kafanızda olumsuz olumsuz devam ediyorsunuz.

ne diyon la

06 Aralık 2018 Perşembe 13:17

Sal ak sal ak konuşma Denizhan biti, namuslu siyaset yapın yapacaksanız, senin chpende kullanacak onca paranı önce onlara konuş

DENİZHAN GÜRORDU

06 Aralık 2018 Perşembe 12:26

SIKI DURUN HAZİRAN SEÇİMLERİNDE OLDUĞU GİBİ BU SEÇİM SONRASI BALYOZ GİBİ ZAMLARA ŞİMDİDEN KEMERLERE EKSTRA DELİK AÇIN, ÖYLE BÖYLE DEĞİL O BİÇİM OLACAK, BU YAPACAKLARI MASRAFLARI SANA BANA SARACAKLAR.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR