18 Haziran 2019 Salı

  • 5,833 TL
  • 6,535 TL
  • 251,95 TL
  • 94.219
ISPARTA
MEHMET TÖNGE MAHALLESİ SELE TESLİM OLDU

MEHMET TÖNGE MAHALLESİ SELE TESLİM OLDU

MADEN ŞİRKETİNİN RUHSATI İPTAL EDİLDİ

MADEN ŞİRKETİNİN RUHSATI İPTAL EDİLDİ

GELİN ARABASINA ÖYLE BİR YAZI YAZDIRDI Kİ

GELİN ARABASINA ÖYLE BİR YAZI YAZDIRDI Kİ

OTOMOBİL AĞACA ASILI KADI

OTOMOBİL AĞACA ASILI KADI

ÇİFTE CİNAYETTE MİDE BULANDIRAN DETAY

ÇİFTE CİNAYETTE MİDE BULANDIRAN DETAY

Isparta

Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesi Çayüstü köyünde silahla öldürülmüş olarak bulunan kız kardeşlerin, ağabeyleri tarafından 4 yıldır cinsel istismara uğradıkları, bu durumu anne ve babalarına anlattıkları için öldürüldüğü ortaya çıktı.

Afyonkarahisar Valiliği Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi bilgi notunda, kız kardeşlerin Afyonkarahisar Adli Tıp Kurumunda yapılan klasik otopsi neticesinde ateşli silah ile öldürüldüğü, Aysel Ş.'nin 5 aylık hamile olduğunun bildirildiği belirtildi.

Bilgi notunda, “Elde edilen bilgiler doğrultusunda gözlem altında bulunan anne-baba ve abisi ile yapılan mülakatta; verdikleri çelişkili ifadeler ve Adlı Tıptan alınan bilgiler doğrultusunda gözlem altında bulunan abi Bayram Şahin’in maktuller ile 2015 yılından beri cinsel birliktelik yaşadığı, Aysel Ş.'nin hamile kalmasına sebep olduğu öğrenilmiştir. İstismar mağdurları olan iki kız kardeşin abileri ile yaşadıkları cinsel birliktelikleri anne ve babalarına söylemelerinden dolayı şüpheli Bayram Şahin'in bir gün önceden cinayeti planlayarak tek basına işlediğini itiraf etmiştir. Suça konu tabanca, şüphelinin yer göstermesi sonucu, olay yerinden yaklaşık 600 metre yakınında boş tarla içinde toprağa gömülü vaziyette bulunmuştur. Dinar Cumhuriyet Savcısının talimatı üzerine şüpheli 1 şahıs gözaltına alınmıştır. Gün içerisinde mevcutlu olarak Cumhuriyet Savcılığına çıkarılacaktır” denildi.

Öldürülen iki kız kardeşin cenazesi, köylerinde toprağa verildi

Kız kardeşler Aysel Ş. (20) ve Hatice Ş’nin (16) cenazeleri, Afyonkarahisar Adli Tıp Kurumundaki otopsinin ardından evlerine getirilerek helallik alındı. Cenazeler Çayüstü Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazının ardından defnedildi. Cenaze törenine, kızların yakınları, AKP Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ve Dinar Adliyesinde işlemleri tamamlanan baba Nihat Ş. de katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Nuri Ayberk

15 Nisan 2019 Pazartesi 14:22

İlçemize bagli yaşanan bu olayda 1 şerefsizin kansizin yaptığı iğrenç olayı tüm ilçe adına yapmanız igrenclikten başka birşey değildir.Ispartada bu tip olayları tek tek kalem kalem çıkardığımizda Ispartalılar olarak gösterilmesi eminimki sizinde hoşunuza gitmeyecektir.Oyuzden yapılan yorumlarınızı daha hassas ve polemik icermeden direk yoldan şahsın kendisine yapmanız daha guzel sonuçlar elde ettirecektir size.

İsmail EZANOGLU

15 Nisan 2019 Pazartesi 09:58

Yaşanan bu utanç verici olayı tüm ilçemiz halkına mal edenler kendi memleketlerine bakmadan yorum yapanlar sadece boş laf peşindesiniz. iğneyi kendinize çuvaldızı başkasına batırın. hepiniz çok iyi anladınız..

lavanta

15 Nisan 2019 Pazartesi 08:38

Önce bu olaya göz yuman anne babaya en agır ceza verilmeli

Yaziklar Olsun Türkiye'yi Bu Hale Getirenlere

14 Nisan 2019 Pazar 23:30

Bu Afyonkarahisar da İyilerini Tenzih Ederim İçitmekten İtina Ederim Fakat Bu Afyonkarahiser da Hertülü Kötü ve Çirkinlikler Haka Şeriyata Sığmayacak İşler Oluyor. Gerçi Son Yıllar'da Türkiye'nin Her Yerin'de Her Türlü Haka Şeriyata Sığmayacak Kötülükler ve Çirkinlikler Katlamalı Artı. Yazıklar Olsun Türkiye'yi Bu Hale Getirenlere. Yaziklar Olsun Türkiye Bu Hale Gelmiş de Seyir Edip de Çare Bulmayanlara.

.......

14 Nisan 2019 Pazar 22:57

bi şerefsiz yüzünden bütün ili karalayan şerefsiz bana ıspartanın seceresini yazdırma şuraya emniyete git sor öğren bakalım ısparta da neler döndüğünü sen öğrenemezsen ben anlatayım

Aziz

14 Nisan 2019 Pazar 19:36

Dinar'ı ve Dinarlıları düşük ve aşağılık bakış açılarıyla karalamaya ve hatta hakarete varan sözlerle hedef almaya çalışanlar, kesilesi dillerine sahip olmalıdır. Yorumların çoğu mahkemeliktir. Terbiyesizligin sınırı var.

Şenal

14 Nisan 2019 Pazar 17:49

Dinarlıları karalamaya çalışan ..... olanlar kuyruk acınız falanmı var 1 şerefsiz yüzünden tüm dinarı suçlamak niyeti aşşalık olanların işidir Yorum yaparken adam gibi yapın yorumu

Vatandaş

14 Nisan 2019 Pazar 14:35

Sayın milletvekilleri sandıktan çıkan mesajı alın talimatı verildi sizlere işte size ilk mesaj halk idam istiyor sizde getirmiyorsunuz ıspartayı akp aldı diye ıspartalı bi mesaj vermedi başarılıyız diye düşünmeyin %61 i neden oy vermedi diye araştırın

Vatandaş

14 Nisan 2019 Pazar 12:34

Ben bu adalet sistemini kuranın, bu kanunları yapanın, bu şerefsizi idam edemiyorsanız bari ömür boyu kodeste kalsın ucube.

kütahyalı

14 Nisan 2019 Pazar 07:12

afyonda böyle olay çok duydum gelini ile kızı ile yunan dölü bunlar. beklenir.

Yılmaz

14 Nisan 2019 Pazar 00:14

Bu olaya idam gelmesse bu devlete yazıklar olsun

Dinarlı

13 Nisan 2019 Cumartesi 23:53

Bir kötü olayı bahane ederek Dinarlılara saldırıyorsunuz öyle mi? İyi kötü bilmez haksız hukuksuz adamlar.

Vatandaş

13 Nisan 2019 Cumartesi 23:53

Ne oldu bu millete neden bu kadar azdı herkes. Yok arkadaş yok ülkeden göçmen temizlenmedikçe idam gelmedikçe düzelmez bu millet şimdi bazıları çıkıp göçmen ne alaka der çok alaka onlar gelmeden bu kadar tecavüz yoktu bizim millet iyidir hoştur ama ibret değil örnek alır. Onlar 9 aylığa tecavüz etmeye başladı bizimkilerde 4 5 yaşa. Birde çalıştırmayın onları fırınlarda su işlerinde ne katıyolar yediğimize içtiğimize acaba

Alb.

13 Nisan 2019 Cumartesi 23:12

İğrenç bir suç ve **** bir katil üzerinden bir memleketi ve ****ıları karalayıcı yaklaşımda bulunmak cehalettir. Aksine Dinar, mert ve yiğit karakterli insanların yaşadığı bir memlekettir. Tim komutanlığı yaptığım yıllarda en cesur askerlerin Dinarlılar idi, hiç unutmam.

Tuzun Koktuğu Yere Geldik

13 Nisan 2019 Cumartesi 23:00

Daha Önce Bu Tür Şerefsiz Ziniyetler Ana 1 Bacı 2 Gerisine Çal Siki Diyordu Şimdi Ana Bacı Fark Etmez Hepsine Çal Siki Diye Uygulayan Bu Şerefsizleri Televizyonlar'da Dünya'ya Çamlı Yayınlayarak Sikinden Meydan da Asılı Kalsın da Alam me İpret Olsun. Bu Şerefsizler Ceza Evin'de Milletin Kazancıyla Beslenmesin, Yarın 1'de Bu Şerefsizlere Af Cıkar da Serpert Kalır da Aynı Suçu Yine İşlerler Yine Can Yakarlar. Artık Tuzun Koktuğu Yere Geldik. Artık Ülkeye Taş Yağıyor.

Anti

13 Nisan 2019 Cumartesi 22:35

İyi adam çıkmaz o memleketten. Buralarda çogunun ne işler yaptıgını bilmeyen yok. Bu uranç verici olayda yine oradan...

Fedai

13 Nisan 2019 Cumartesi 21:39

Afyonlular yapar Ağa herşey beklenir

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR