10 Ağustos 2020 Pazartesi

ISPARTA
HER YENİ DOĞAN BEBEĞE 130 TON BETON DÜŞÜYOR

HER YENİ DOĞAN BEBEĞE 130 TON BETON DÜŞÜYOR

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA

NİTELİKLİ DOĞAL KORUMA ALANI İLAN EDİLDİ

NİTELİKLİ DOĞAL KORUMA ALANI İLAN EDİLDİ

ÜZÜM PAZARI RESTORASYONU BAŞLIYOR

ÜZÜM PAZARI RESTORASYONU BAŞLIYOR

ÇİFTE BAYRAM KUTLUYORUZ

ÇİFTE BAYRAM KUTLUYORUZ

Isparta

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili ve AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, bu yıl çifte bayram sevinci yaşadıklarını belirterek, hem Ispartaspor'un 3. lige çıkması hem de Kurban Bayramı nedeniyle coşkumuz daha da arttı dedi.

Ispartaspor'un yıllar sonra 3. lige çıkmasında büyük emeği olan TBMM Başkanvekili Bilgiç, Kurban Bayramı mesajında çifte mutluluk yaşadıklarını söyledi. Bayram arifesinde Ispartaspor için TFF'nin verdiği kararın kendilerine büyük mutluluk yaşatttığını kaydetti.

10 yıldır Ispartaspor'a her fırsatta sahip çıkan, TFF'nin ilk verdiği karar sonrası tepkisini ortaya koyarak Ankara'da temaslarda bulunup, Ispartaspor'un 3. lige çıkmasında büyük rol oynayan Bilgiç, şuan verilen emeğin ne kadar doğru olduğunu ve zaferle taçlanmasının tüm Ispartalıları mutlu ettiğini görüyoruz.

Bilgiç, 10 yıldır büyük özveri ve takımın her daim arkasında durarak, tarihe geçecek zaferin perde arkasında büyük gayret gösterdi.

Bilgiç, Ispartalıların Kurban Bayramı'nı tebrik ederken, Ispartaspor'un da 3. lige çıkması dolayısıyla Tüm halkı tebrik ederek, daha nice zaferlere emin adımlarla yürüyeceklerini söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Yalcacli

31 Temmuz 2020 Cuma 18:20

Bu kim allah aşkına kendi ilçesine hayrı yok 40 km lik konya yolunu duble yolu 18 yildir biterememis kendine pay çıkarıyor

Musluman Turk Milleti

31 Temmuz 2020 Cuma 13:32

Sayenizde ne bayram be ...Millet yari ac issiz enlasyon 100 de 100 siz hala bayramdan bahsediyorsunuz.Bayram size ve yalakalarina.Millet cok sikintada anlayin artik.....

Hakan Köylü

30 Temmuz 2020 Perşembe 19:50

Tam siyasetçi yaw! Hemen kendine pay çıkarma! Sen ISPARTA hiçbirşey vermedin !

Bülent

30 Temmuz 2020 Perşembe 19:02

Korkmayın bu kadar yorumları yayınlayın

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR