22 Nisan 2018 Pazar

  • 4,076 TL
  • 5,009 TL
  • 175,11 TL
  • 110.932
ISPARTA 16°
ISPARTA BELEDİYESİ'NİN 5 RAKİBİ VAR

ISPARTA BELEDİYESİ'NİN 5 RAKİBİ VAR

BAŞKAN GÜNAYDIN CANLI YAYINDA AÇIKLAMA YAPIYOR

BAŞKAN GÜNAYDIN CANLI YAYINDA AÇIKLAMA YAPIYOR

YAKIT TANKERİ İLE ÖĞRENCİ SERVİS MİNİBÜSÜ ÇARPIŞTI

YAKIT TANKERİ İLE ÖĞRENCİ SERVİS MİNİBÜSÜ ÇARPIŞTI

BURDUR ŞEKER FABRİKASI İHALESİ İÇİN DOSYA SUNULDU

BURDUR ŞEKER FABRİKASI İHALESİ İÇİN DOSYA SUNULDU

CHP İl Başkanlığı İçin Bu İsimler Konuşuluyor

CHP İl Başkanlığı İçin Bu İsimler Konuşuluyor

Isparta

CHP’de 3 Kasım itibariyle yeniden başlayan kongre heyecanı 19 Aralık’ta yapılacak il kongresiyle son bulacak. 5 İlçede mevcut başkanlarıngörevi bırakması bekleniyor.

Merkez İlçe Başkanı Talimdar Üzümcü ile İl Başkanı Senayi Demirkol da yeniden adaylık konusunda henüz karar vermediklerini söyledi.

Kongrelere 3 Kasım itibariyle kaldıkları yerden devam ettiklerini belirten Demirkol, ‘’İlçelerimizde mahalle delege seçimlerimiz başladı ve hafta sonu bitecek. 14-15 Kasım’da da merkez ilçemiz için delege seçimini gerçekleştirecek. Mahalleleri ikiye böldük. Akabinde 25 Kasımitibariyle ilçe kongrelerimize başlıyoruz. 25 Kasım’da Şarkikaraağaç’la başlıyoruz, 26 Kasım Senirkent, 27 Kasım Gelendost, 28 Kasım Yenişarbademli, 29 Kasım Keçiborlu ve Atabey, 30 Kasım Uluborlu, 1 Aralık Aksu, 2 Aralık Eğirdir,3 Aralık Gönen, 4 Aralık Sütçüler, 5 Aralık Yalvaç, 6 Aralık Merkez İlçe kongresiyle merkez ilçe kongrelerimizi tamamlayacağız. Genel merkezle yaptığım görüşmelerde il kongresini tam net olmamakla beraber 19 Aralık Cumartesi yapmayı düşünüyoruz’’ dedi.

GENEL MERKEZE DAVET EDİLECEKLER

Öte yandan merkez İlçe kongresinde 367, il kongresinde de235 delegenin oy kullanacağını ifade eden Demirkol, şöyle devam etti; ‘’İldelegeleri merkez ilçe delegeleri içinden seçiliyor. 19 Aralık’ta yapmayı planladığımız İl kongremize Genel başkanımız başta olmak üzere parti üst yöneticilerimizi davet edeceğiz.

Öte yandan CHP kulislerinde yüksek sesle konuşulan Başkan Adayları da şöyle;

İl Başkanı Senayi Demirkol.

Daha önce Güneykent Belediye Başkanlığına aday olan ve son olarak 7 Haziran sürecinde Milletvekili aday adayı olan Av. Eyüp Ersoy.

CHP eski Milletvekili Mevlüt Coşkuner ve Ali Haydar Öner'inde danışmanlığını yapan şu anda da Milletvekili İrfan Bakır'a danışmanlık yapan Yalım Halıcı.

CHP'nin tanınan simalarından olan Ahmet Demirel.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ahmet YOLDAŞ

14 Kasım 2015 Cumartesi 11:13

Chp'nin sorunu kişiler değil, beyinlerde sıkıntı var. Halkın tabanına inmiyor.İnmediği için halkın taleplerini de bilmiyor.Mustafa BALBAY veya Ümit KACASAKAL genel başkan olsa neyazar olmasa ne yazar. Bunlar genel başkan oldu diye oyları mı artacak. Hayır .Halkın tamamını kucaklayacak bir lidere ihtiyaç var. Bu lider klasik sitili bırakıp ekonomiden anlayan iyi bir ekip kurmalı. Atatürkçülük, laiklik elden gidiyor, öcülerini bırakmalı.İktidar iyi işler yaptığında takdi etmeli, yanlış işlerde uya

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR