19 Şubat 2018 Pazartesi

  • 3,748 TL
  • 4,650 TL
  • 162,51 TL
  • 116.511
ISPARTA
ISPARTA'DA KİTAP FUARINA HANGİ ÜNLÜ İSİMLER KATILACAK

ISPARTA'DA KİTAP FUARINA HANGİ ÜNLÜ İSİMLER KATILACAK

HASTANENİN TUVALETİNDE ÖLÜ BULUNDU

HASTANENİN TUVALETİNDE ÖLÜ BULUNDU

SOBAYI YAKMAK İSTERKEN TİNER ELİNDE PATLADI

SOBAYI YAKMAK İSTERKEN TİNER ELİNDE PATLADI

ISPARTA'DA HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ YAKALANDI

ISPARTA'DA HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ YAKALANDI

CHP İl Başkanlığı İçin Bu İsimler Konuşuluyor

CHP İl Başkanlığı İçin Bu İsimler Konuşuluyor

Isparta

CHP’de 3 Kasım itibariyle yeniden başlayan kongre heyecanı 19 Aralık’ta yapılacak il kongresiyle son bulacak. 5 İlçede mevcut başkanlarıngörevi bırakması bekleniyor.

Merkez İlçe Başkanı Talimdar Üzümcü ile İl Başkanı Senayi Demirkol da yeniden adaylık konusunda henüz karar vermediklerini söyledi.

Kongrelere 3 Kasım itibariyle kaldıkları yerden devam ettiklerini belirten Demirkol, ‘’İlçelerimizde mahalle delege seçimlerimiz başladı ve hafta sonu bitecek. 14-15 Kasım’da da merkez ilçemiz için delege seçimini gerçekleştirecek. Mahalleleri ikiye böldük. Akabinde 25 Kasımitibariyle ilçe kongrelerimize başlıyoruz. 25 Kasım’da Şarkikaraağaç’la başlıyoruz, 26 Kasım Senirkent, 27 Kasım Gelendost, 28 Kasım Yenişarbademli, 29 Kasım Keçiborlu ve Atabey, 30 Kasım Uluborlu, 1 Aralık Aksu, 2 Aralık Eğirdir,3 Aralık Gönen, 4 Aralık Sütçüler, 5 Aralık Yalvaç, 6 Aralık Merkez İlçe kongresiyle merkez ilçe kongrelerimizi tamamlayacağız. Genel merkezle yaptığım görüşmelerde il kongresini tam net olmamakla beraber 19 Aralık Cumartesi yapmayı düşünüyoruz’’ dedi.

GENEL MERKEZE DAVET EDİLECEKLER

Öte yandan merkez İlçe kongresinde 367, il kongresinde de235 delegenin oy kullanacağını ifade eden Demirkol, şöyle devam etti; ‘’İldelegeleri merkez ilçe delegeleri içinden seçiliyor. 19 Aralık’ta yapmayı planladığımız İl kongremize Genel başkanımız başta olmak üzere parti üst yöneticilerimizi davet edeceğiz.

Öte yandan CHP kulislerinde yüksek sesle konuşulan Başkan Adayları da şöyle;

İl Başkanı Senayi Demirkol.

Daha önce Güneykent Belediye Başkanlığına aday olan ve son olarak 7 Haziran sürecinde Milletvekili aday adayı olan Av. Eyüp Ersoy.

CHP eski Milletvekili Mevlüt Coşkuner ve Ali Haydar Öner'inde danışmanlığını yapan şu anda da Milletvekili İrfan Bakır'a danışmanlık yapan Yalım Halıcı.

CHP'nin tanınan simalarından olan Ahmet Demirel.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ahmet YOLDAŞ

14 Kasım 2015 Cumartesi 11:13

Chp'nin sorunu kişiler değil, beyinlerde sıkıntı var. Halkın tabanına inmiyor.İnmediği için halkın taleplerini de bilmiyor.Mustafa BALBAY veya Ümit KACASAKAL genel başkan olsa neyazar olmasa ne yazar. Bunlar genel başkan oldu diye oyları mı artacak. Hayır .Halkın tamamını kucaklayacak bir lidere ihtiyaç var. Bu lider klasik sitili bırakıp ekonomiden anlayan iyi bir ekip kurmalı. Atatürkçülük, laiklik elden gidiyor, öcülerini bırakmalı.İktidar iyi işler yaptığında takdi etmeli, yanlış işlerde uya

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR