25 Mayıs 2018 Cuma

  • 4,710 TL
  • 5,490 TL
  • 197,70 TL
  • 102.842
ISPARTA 17°
KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CHP’Lİ DİNÇTÜRK’E MEMLEKETİ AKSU’DAN TAM DESTEK!

Cumhuriyet Halk Partisi 25.Dönem Isparta Milletvekili Adayı İsa Dinçtürk, seçim turlarına memleketi Aksu’dan başladı. Hemşehrileri tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Dinçtürk, 7 Haziran için memleketinden CHP’ye destek sözü aldı.

Isparta

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta Milletvekili Adayı Eczacı İsa Önder Dinçtürk, seçim çalışmalarına memleketi Aksu’dan başladı.

 Partisinin birinci sıra adayı İrfan Bakır ile sabah saatlerinde bir araya gelen CHP Milletvekili Adayı İsa Önder Dinçtürk, seçim çalışmalarına CHP’li Aksu Belediye Başkanı Ali Kaya’yı makamında ziyaret ederek başladı.

Partisinden kendisi gibi Milletvekili Adayı seçilen İrfan Bakır ile birlikte yaptığı belediye ziyaretinin ardından Aksu’daki semt pazarı esnafıyla buluşan Dinçtürk, hemşehrilerinden destek istedi.


 8 KÖŞELİ KASKET SATIN ALDI

Pazar ziyaretleri sırasında, sevilen kişiliği ve samimiyetiyle dikkatleri üzerinde toplayan Dinçtürk, bir esnaftan 8 köşeli siyah bir kasket satın aldı.

Dinçtürk, ziyaretlerinin geri kalan kısmına o kasketi başına takarak devam etti.

Ziyaretleri sırasında yanına gelen hemşehrisiyle bir süre sohbet eden Dinçtürk, 7 Haziran seçimlerinde partisi için destek talebinde bulundu.


Memur olduğunu belirten hemşehrisi Dinçtürk’e tam destek vereceklerini belirterek, “Ben şahsım adına Ak Partili birisiyim. Ancak genel seçimlerde seni destekleyeceğim. Bu seçimlerde benim için partinin hiçbir önemi yok, bizim içimizden biri vekilimiz olsun diye 7 Haziran’da oyumu CHP’ye vereceğim” dedi.

Hemşehrisinin kendisine gösterdiği ilgiden hayli memnun kaldığını ifade eden Dinçtürk, teşekkür ederek pazar ziyaretini tamamladı.

 

CUMA NAMAZINISOFULAR’DA KILDI

Cuma namazını Aksu İlçesi’ne bağlı Sofular Köyü’nde kılan Dinçtürk, burada CHP’nin 10 Nisan 2010 tarihindeki il kongresinde konuşma yaptığı kürsüde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Nuri Aydemir’in mevlidine katıldı.

Dinçtürk’ün ‘Parti Şehidi’ olarak nitelendirdiği Aydemir’in oğluna bıraktığı evinde merhumu yad eden Bakır ve beraberindeki partililer,daha sonra köy kahvehanesine konuk oldu.

 

Kahvehanede kendisini karşılayan emekli hemşehrileri ile ülkenin içinde bulunduğu sıkıntıları ele alan Bakır ve Dinçtürk, CHP İktidarıile emekli ve asgari ücretlinin açlık sınırından kurtulacağını anlattılar.

 

DİNÇTÜRK:  Ülkedeki ekonomik dengesizlik ile halkın yapılan yardımlarla kandırıldığına dikkat çeken Dinçtürk, “Bizim ülkemizde, özellikle kırsal kesimlerde yaşayan yoksul vatandaşlarımız AKP iktidarı tarafından kandırılmaktadır. Benim vatandaşıma bir paket makarna, iki çuval kömür vererek oy toplamaya çalışan AKP, sanki yardımları parti bütçesinden yapıyormuş gibibir  izlenim vermekte ve sosyal devlet sisteminde hali hazırda mevcut olan ve zaten yapılması gereken yardımlar üzerinden kendine rant sağlamaktadır. Benim yurttaşlarım sakın ola ki, bunlara kanmasınlar, çünkü AKP iktidarı bu yardımları ekstra bir çaba sarfederek yapmıyor. Ve bunu ekstradan çalışmış gibi lanse ederek, halktan kendilerine oy vermelerini istiyor. İktidarda kim olursa olsun, devlet zaten sosyal devlet anlayışıyla bu yardımları yapmak zorundadır. Sosyal devlette olması gereken budur. Halkımız sakın ola ki, oylarını bir paket makarna ile eş değerde tutmasınlar, özgürlüklerine engel olan AKP’ye gereken dersi versinler” şeklinde konuştu. 

 7 HAZİRAN SEÇİMLERİNİ ‘MİLLİ BİR DAVA’ OLARAK GÖRÜYORUZ”

CHP’nin iktidara gelmesiyle birlikte kırsal alandaki vatandaşın huzur ve refaha kavuşacağına işaret eden Dinçtürk, “Bizim önceliğimiz halkımız,yurttaşlarımız… Biz burada particilik yapmıyoruz. Çünkü biz, 7 Haziran seçimlerini ‘Milli Bir Dava’ niteliğinde görüyoruz. Bunun için Ispartalı hemşehrilerimizin desteğini istiyor, ülkeyi kaosa doğru sürükleyen AKP’den kurtulmanın yoldaşı oluyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Sofularlıların da sevgi seliyle ağırladığı hemşehrileri Dinçtürk, Gelendost’a bağlı Bağıllı’daki taziye ziyaretinin ardından ilk günkü turunu noktaladı.

 


 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

FFFF

13 Nisan 2015 Pazartesi 13:29

SEN İYİSİNDE İSA BEY PARTİN YARAMAZ DİNSİZ KİTAPSIZ BAŞÖRTÜ DÜŞMANI ONUN İÇİN KUSURA BAKMA ADNAN MENDERESİ EZANI ARAPCAYA ÇEVİRDİĞİ İÇİN ASAN BİR SİHNİYET AMAN chp gelmeside kim gelirse gelsin

EY CHP

13 Nisan 2015 Pazartesi 10:53

EY CHP SİZ İKTİDAR OLURSANIZ CAMİLERİ CEM EVİ YAPACAKMISINIZ ??????ANLAMADIM KİLİSEMİ YAPACAKLARMİŞ SEN ÖYLE Mİ DUYDUN YOK CANIM OLMAZ ÖYLE ŞEY MÜMKÜN DEĞİL PARDON PARDON SÖZÜMÜ GERİ ALDIM..ERMENİ MİLLET VEKİLLERİ DESTEK VERİRSE OLABİLİR.CHP BU GÜZEL ÜLKEM İÇİN HERŞEYİ YAPAR.

CHP CHP CHP

13 Nisan 2015 Pazartesi 10:46

90 YILDIR AYNI MAYA AYNI ZİHNİYET DAHA 2 GÜN ÖNCE.. ERMENİSTAN VE PAPA TÜRKİYE Yİ RENCİLE ETMEYE DEVAM ETSİN...TÜRKİYE DE CHP CHP 60 YAKIN ERMENİ KÖKENLİ OLANLARI MİLLET VEKİLİ ADAYI YAPSIN ANLAM VEREMİYORUM.NERDE ÇANAKKALE RUHU..BU NASIL CUMHURİYETÇİLİK VE ATATÜRKÇÜLÜK AMA İNSANLAR UYANDI HERŞEYDEN HABERDAR OLUNUYOR.MESALA DAĞDAKİ ÇOBAN KARDEŞİMİZİN BİLE İNTERNETTEN BU HABERLERİ ÖĞRENE BİLİYOR.EKMEK KUYRUKLARINI,GAZ YAĞI, TUZ, BEZ KUYRUKLARINI UNUTMADIK.UNUTTURMAYACAGIZ.

ALİ ÇANKAYA

12 Nisan 2015 Pazar 22:41

SAYIN ARINÇ NE SÖYLEYECEKSE ŞİMDİ SÖYLESİN.

SİCİL MESELESİ

12 Nisan 2015 Pazar 22:32

Isparta Devlet Hastanesi eski Başhekimi Op. Dr. Ramazan Okutan ile birlikte çalışan 4 Başhekim Yardımcısının da soruşturmadan dolayı görevden alınması OLAYI (sicil meselesi) MHP de kafaları karıştırabilir. Acaba basının abartması mı? Kendi hatası mı?

hakan

12 Nisan 2015 Pazar 18:34

CHP 2 vekil alır bu dönem. İnsanlar ne olduğunu anladı artık. Önceki seçimlerde AKP den yanaydım ancak recep özel aday olunca anladım bizi ıspartayı umursayan yok.

ıspartadaki ak partili

12 Nisan 2015 Pazar 17:16

ISPARTADAKİ VE İLÇELERDEKİ AK PARTİLİLER SİZİ SEVİYOR, İRFAN BAKIR BİR EKOLDÜR, SAKIN AK PARTİLİLERİ RENCİDE EDİCİ SÖZLERDE BULUNMAYIN SİZİ 80 DESTEKLİYOR SEÇİM SONUCUNDA GÖRECEKSİNİZ

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR