22 Mart 2019 Cuma

  • 5,465 TL
  • 6,218 TL
  • 230,79 TL
  • 103.408
ISPARTA
EN AZ 5 YIL DAHA HİZMETE DEVAM

EN AZ 5 YIL DAHA HİZMETE DEVAM

GÖLCÜK TABİAT PARKINDA BULUŞTULAR

GÖLCÜK TABİAT PARKINDA BULUŞTULAR

ISPARTA İÇİN SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI

ISPARTA İÇİN SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI

LOJİSTİK MERKEZİ VE ENTEGRE TAŞIMACILIK

LOJİSTİK MERKEZİ VE ENTEGRE TAŞIMACILIK

CESUR’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

CESUR’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Isparta

İYİ Parti Milletvekili Aylin Cesur, şu açıklamayı yaptı:

“27.Dönem Milletvekilliği Seçimlerinde Isparta 1. Sıra Milletvekilliği Adayı olarak bana güvenen ve görev veren İYİ Parti Genel Bașkanımız Sayın Meral Akșener’e, Genel Merkezde İyi Parti Yönetimindeki Değerli Yöneticilerimize ve sevinçle bizi kucaklayan İyi Parti kadrolarına; Cumhurbașkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilleri Seçimleri Seçim Kampanyamızda, gerek hazırlık așamasında bana inanan güç veren gerek kampanya sürecinde benimle birlikte koșan Eșime, gururla destek olan ve dualarını esirgemeyen Aileme ve Arkadașlarıma, Güniz Sokak’taki her daim en yakın olan Çalıșma Arkadașlarıma, sahada; İYİ Parti Isparta İl Bașkanı Sayın Mehmet Ertekin ve İl Bașkanlığı teșkilatında bize yardımcı olan üyelerimize, İYİ Parti Isparta Merkez İlçe Bașkanı Sayın Hasan Büyükçam ve Merkez İlçe Teșkilatı’na, Isparta’mızın herbiri birbirinden güzel ve değerli ilçelerimizde bize inanan ve bizimle “İyi Parti ve Meral Akșener Davası”na çalıșan Teșkilat Üyeleri ve Yöneticilerine, İyi Parti Milletvekili Adayı arkadașlarımıza, Aday Adayı arkadașlarıma, DP Isparta İl Bașkanı Sayın Selçuk Özkan ve Merkez İlçe Bașkanı Sayın Mustafa Ayata bașta olmak üzere tüm Demokrat Parti Isparta Teșkilatına, gönüllü çalıșma arkadașlarıma, șahsıma ve partimize desteklerini esirgemeyen partililere ve Isparta’lı hemșerilerimize ve Isparta’da yașayan ve bizi T.B.M.M.’nde kendilerinin vekili olmaya layık gören ve oylarıyla bizi Isparta’dan tüm Türkiye’den Meclis’e en çok oy almıș İyi Parti’nin 1.’si olarak gönderen vatandașlarımıza, gerek sosyal medya, gerek telefon ve mesajlarıyla kampanya boyunca Türkiye’nin her yerinden bize ulașan ve destekleyen tüm vatandașlarımıza, yaptığımız çalıșmalarımızı ve kendimizi, projelerimizi anlatabilmemizi sağlayan ve Isparta Basınımızın ve Ulusal Basınımızın Değerli Yöneticilerine ve temsilcilerine șükranlarımı sunarım.

“Daha İYİ bir Türkiye yapalım” diyoruz. Huzur, güven, dirlik, düzenlik içinde olan bir Türkiye. Her șeyin milletin gönlünce olduğu, hatırı sayılır, sözü geçer, kudreti kem gözleri kamaștırır bir Türkiye!”

Hedefe varacağımıza inanıyoruz. Ülkemizin yolu açık, talihi yaver, Allah yardımcısı olsun.

Hedefimiz: Daha İYİ bir Türkiye! Daha İYİ bir Isparta!..

Bize olan güveninize layık olmak için her türlü çabayı göstereceğim.

Teșekkürlerim, șükranlarım ve saygılarımla,”

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

vatandaş

11 Temmuz 2018 Çarşamba 14:00

geçlere verdiğin denklik sözünü unutmazsın ihşallah

alettin

10 Temmuz 2018 Salı 15:52

senden ve senin gibi seçilip gidenlerden hiç faydalanamadık.sende aynı olacaksın umarım yazdığımdan mahçup olurum

mehmer demir

10 Temmuz 2018 Salı 14:19

siz önce chpye teşekkür edin

Yolcu

10 Temmuz 2018 Salı 14:01

Daha iyi ıspartaymış, daha iyi para desenize şuna.. Hiçbirini ayırmadan söylüyorum, sadece koltuk derdi.. Vatandaşın derdi var mı yok mu değil

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR