21 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,579 TL
  • 5,393 TL
  • 189,93 TL
  • 102.258
ISPARTA 23°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

Çayboyu yeniden şekilleniyor

Çayboyu yeniden şekilleniyor Kilit taşı bulunan çayboyu yolu asfalt kaplama oluyor. Renkli asfalt ile süslenecek olan çayboyu prestij yol haline gelecek.

Isparta
Çayboyu mevkiinde bulunan mahalle sakinlerinin günün yorgunluğunu gidermek için piknik alanı olarak da kullandığı ve çay boyunca yürüyüş yollarının da bulunduğu çayboyu yolu farklı bir görünüm haline gelecek. Kilit taşı döşenerek uzun yıllar halka hizmet veren çayboyu caddesi yeni yüzü ile daha renkli hale gelecek. Bu vesile ile Fen İşleri Müdürlüğü yol boyunca döşenen kilit taşını sökmeye başladı. Kilit taşı söküldükten sonra alt yapı çalışmaları da gözden geçirilecek olan yol yine diğer caddelerde olduğu gibi kalıcı asfalt kaplaması gerçekleştirilecek. Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın yine her yol yapım aşamasından sonuna kadar takip ettiği çalışmaların aynısını bu caddede de gösterdi. Hassasiyetle durduğu alt yapı ve kalıcı asfalt kaplama çalışmalarını yakından takip eden Günaydın çalışmalar hakkında da basın mensuplarına kısa bir açıklamada bulundu.
202. CADDENİN İKİNCİ ETABINA BAŞLANDI
202 caddesinde başlatılan kalıcı asfalt kaplama çalışmalarının birinci etabı bayram öncesi tamamlanmış ve çalışmalara bayram tatili nedeni ile ara verilmişti. Bayram sonrası kolları sıvayan Fen İşleri Müdürlüğü 202. Caddenin ikici etap çalışmalarına başladı. Fen İşleri Müdürlüğü yine her yolda olduğu gibi eskimiş asfaltı kazıyor. Daha sonra kanalizasyon ekibi yoldaki eksiklikleri tamamlıyor. Yağmursuyu kanalları da döşendikten sonra stabilize malzeme dökülüyor ve kalıcı asfalt kaplaması gerçekleştiriliyor. Ardında da yolda çizgi çalışmaları ile yol yeniden halkın hizmetine açılmış oluyor. Günaydın 202 caddenin ikinci etap çalışmalarını da yakından takip ediyor. Buradaki çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi alarak eksikliklerin giderilmesine uğraşıyor. 202. Caddenin ikinci etabının asfalt kemirme işlemi tamamlanmış bu günlerde ise alt yapı çalışmaları aralıksız devam ediyor. Günaydın, caddedeki çalışmalar hakkında kısa bir bilgi verdi. “202 caddemizini ikinci etabında çalışmalarımız devam ediyor. 31 Ekim’de başlayan çalışmalarımız 14 Kasım’da da bitecek. Bu ikinci etap yolumuzda da aynı işlemleri gerçekleştiriyoruz. Yolumuzu kalıcı asfalt kaplama yapmadan önce alt yapı sorunlarını tamamlıyoruz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR