18 Mart 2018 Pazar

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
ISPARTA 13°
ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

ZEHRA İLE BİRLİKTE O GÜN KORHAN'DA KAYBOLMUŞ

ZEHRA İLE BİRLİKTE O GÜN KORHAN'DA KAYBOLMUŞ

KOKU SORUNUNDA FLAŞ GELİŞME

KOKU SORUNUNDA FLAŞ GELİŞME

CANER, VEDA ETTİ

Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner, Isparta'dan bu hafta sonu ayrılıyor.

Isparta

 Tayininin Balıkesir’e çıkması nedeniyle ilimizden ayrılacak olan Sabri Caner, son kez merkez ilçe okul müdürleri ve ilçe milli eğitim müdürleriyle buluştu. Caner, 8 ay gibi kısa bir sürede hedeflerini tamamlayamadığını söyledi ve “Yerime gelen arkadaşım umarım tamamlar” diye konuştu.

 

Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner, Isparta’dan ayrılıyor. 14 Şubat’ta göreve başlayan Sabri Caner’in tayini Balıkesir’e çıktı. Bakanlıktan yazısı çarşamba günü gelen Caner, hafta sonunda ilimizden ayrılacak olması nedeniyle merkez ilçe okul müdürleri ve ilçe milli eğitim müdürleriyle son kez bir araya geldi.

Öğretmenevi Toplantı Salonu’ndaki veda töreninde konuşan Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner, “Başlangıçta heyecanlıydım ama ayrılık üzücü” diye söze başladı. Caner, “Bugün bu şekilde konuşmak son derece zordur, başlangıç son derece heyecanlı oluyor, ama ayrılık gerçekten çok hüzünlü oluyor. Ben daha ilk başta söylemiştim, yüzlerinize bakarak söylemiştim. Bu müdürlerler iyi çalışabileceğimi, mevcut kadro ile işi çok iyi götürebileceğimizi söylemiştim. Dökmeden, kırmadan, dağıtmadan, disiplin içinde arkadaşlarımızın hiçbiri mümkün mertebe üzmeden, kırıldım ama kırmadan, üzüldüm ama üzmeden ne kadar çaba sarfettiğimi bilirsiniz. Allah’a hamdolsun, bunun çok faydasını gördüm. Benim için çok önemli bir tecrübe oldu. Gideceği yerde de aynısını uygulayacağım” dedi.

Sabri Caner, 4+4+4 eğitim sisteminin uygulanmaya başladığı bir dönemde Isparta’da görev yaptığını söyleyerek, kimi zaman ailelerle ve eğitim çalışanları ile ters düştüğü noktalar olduğundan bahsetti. Caner, “Yeni eğitim sisteminin uygulanmaya başladığı dönemde işe başladığım için zaman zaman velilerle, okul müdürleriyle ters düştüğüm noktalar oldu ama sistem bunu gerektiriyordu” diye konuştu.

Milli Eğitim Müdürü Caner, Balıkesir’e atanmasına ilişkin yazının da kendine ulaştığını söyledi.

Sabri Caner, “Sözün bittiği yer böyle bir durum olsa gerek” dedi ve tüm eğitim çalışanlarından helallik diledi.

Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner, konuşmasını alkışlarla tamamladı ve müdürleri tek tek kapıda uğurladı

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR