25 Mayıs 2018 Cuma

  • 4,757 TL
  • 5,576 TL
  • 199,47 TL
  • 101.138
ISPARTA 17°
LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Büyük Isparta Oteline talih kuşu kondu Ama

Türkiye'nin önemli tatil tesislerinden olan Imperial Hotel'ler grubu, atıl vaziyette bulunan Büyük Isparta Oteli'ne talip oldu.

Isparta

Türkiye'nin önemli tatil tesislerinden olan Imperial Hotel'ler grubu, atıl vaziyette bulunan Büyük Isparta Oteli'ne talip oldu. Isparta merkezde yıllardır virane halde bulunan ve son alınan Meclis kararıyla ilk haline döndürülmesi hedeflenen Büyük Isparta Oteli'ne talih kuşu kondu.

Elde edilen bilgilere göre Otel'i incelemek ve yerinde görmek için Isparta’ya gelen Imperial Hotel'lerin Yatırım Müdürü Fırat Durmuş, Isparta Belediyesi yetkilileriyle görüşmek istedi ancak Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ın bu teklife sıcak bakmadığı için görüşmek istemediği öğrenildi. Otel yetkilileri şu andaki girişimden hiçbir sonuç alamadı.
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

haydi baskan

29 Mayıs 2014 Perşembe 10:20

sen herseye yetersin oteli kendin yap kendin islet sen bunu yaparsin 100 miluonda buraya yatir saten para gelecek cok yatirim ysptin

uğur

28 Mayıs 2014 Çarşamba 13:25

Tabi böyle sağlam bi otelciye verirse uğur ateşgülü çalıştırmazlar verecek birine uğur ateşgül müdür olacak geçmişte olduğu gibi

belediyeci

28 Mayıs 2014 Çarşamba 13:06

eğer görüşseydi de ihale öncesi pazarlık yaptı diye haber yapardınız.zaten ihale dışı görüşmesi etik dışıdır. başkan beyi tebrik ediyorum.

sorunlar

28 Mayıs 2014 Çarşamba 12:49

Bu oteli yık başkan. Oradan karşıya yayalar geçemiyor.Kebapçı kadirin olduğu bölgeye yayalar geçemiyor.yolu tarihi taş handan biraz otele doğru alıp yolu yer altına al.Çok güzel bir alan olsun.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR