20 Ocak 2018 Cumartesi

  • 3,810 TL
  • 4,657 TL
  • 162,74 TL
  • 115.147
ISPARTA
İŞTE EN GÜZEL UZLAŞMA BURADA

İŞTE EN GÜZEL UZLAŞMA BURADA

VE KÖTÜ KOKU SORUNU BİTİYOR

VE KÖTÜ KOKU SORUNU BİTİYOR

ISPARTA'YA YHT İÇİN ÖNEMLİ ADIM

ISPARTA'YA YHT İÇİN ÖNEMLİ ADIM

ISPARTA'DA FUHUŞ OPERASYONU

ISPARTA'DA FUHUŞ OPERASYONU

Büyük Isparta Oteline talih kuşu kondu Ama

Türkiye'nin önemli tatil tesislerinden olan Imperial Hotel'ler grubu, atıl vaziyette bulunan Büyük Isparta Oteli'ne talip oldu.

Isparta

Türkiye'nin önemli tatil tesislerinden olan Imperial Hotel'ler grubu, atıl vaziyette bulunan Büyük Isparta Oteli'ne talip oldu. Isparta merkezde yıllardır virane halde bulunan ve son alınan Meclis kararıyla ilk haline döndürülmesi hedeflenen Büyük Isparta Oteli'ne talih kuşu kondu.

Elde edilen bilgilere göre Otel'i incelemek ve yerinde görmek için Isparta’ya gelen Imperial Hotel'lerin Yatırım Müdürü Fırat Durmuş, Isparta Belediyesi yetkilileriyle görüşmek istedi ancak Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ın bu teklife sıcak bakmadığı için görüşmek istemediği öğrenildi. Otel yetkilileri şu andaki girişimden hiçbir sonuç alamadı.
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

haydi baskan

29 Mayıs 2014 Perşembe 10:20

sen herseye yetersin oteli kendin yap kendin islet sen bunu yaparsin 100 miluonda buraya yatir saten para gelecek cok yatirim ysptin

uğur

28 Mayıs 2014 Çarşamba 13:25

Tabi böyle sağlam bi otelciye verirse uğur ateşgülü çalıştırmazlar verecek birine uğur ateşgül müdür olacak geçmişte olduğu gibi

belediyeci

28 Mayıs 2014 Çarşamba 13:06

eğer görüşseydi de ihale öncesi pazarlık yaptı diye haber yapardınız.zaten ihale dışı görüşmesi etik dışıdır. başkan beyi tebrik ediyorum.

sorunlar

28 Mayıs 2014 Çarşamba 12:49

Bu oteli yık başkan. Oradan karşıya yayalar geçemiyor.Kebapçı kadirin olduğu bölgeye yayalar geçemiyor.yolu tarihi taş handan biraz otele doğru alıp yolu yer altına al.Çok güzel bir alan olsun.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR