22 Ekim 2020 Perşembe

ISPARTA'DAKİ 20 BİN TONLUK TORYUM REZERVİ

ISPARTA'DAKİ 20 BİN TONLUK TORYUM REZERVİ

KIZINI SERBEST BIRAKTI

KIZINI SERBEST BIRAKTI

ÇALINTI ARAÇLA BETON BARİYERE ÇARPTI

ÇALINTI ARAÇLA BETON BARİYERE ÇARPTI

KORONAVİRÜS DENETİMİNDE SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR

KORONAVİRÜS DENETİMİNDE SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR

BUNUN KARARINI NE BEN NE DE OSMAN ZABUN VEREBİLİR

BUNUN KARARINI NE BEN NE DE OSMAN ZABUN VEREBİLİR

Isparta

AK Parti Isparta İl Başkanı Osman Zabun, 2024 yılında yapılacak yerel seçimlere MHP ile ittifak çatısı altında girecekleri yönündeki açıklamasına MHP İl Başkanı Basri Sönmez yanıt verdi. Yerel seçimlere uzun bir süre olduğunu hatırlatan MHP İl Başkanı Sönmez, “Önümüzdeki seçimlere ittifakla girilip girilmeyeceğinin kararını ne ben ne de Sayın Osman Zabun verebilir. Bunun kararını sayın genel başkanlarımız verir” diye konuştu.

AK Parti Isparta İl Başkanı Osman Zabun, MHP ile devam eden Cumhur İttifakı ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yapmıştı. 2019 Mart ayında yapılan yerel seçim yarışına MHP’li ittifak ile değil, rekabet ile girdiklerini belirten AK Parti İl Başkanı Zabun, “önümüzdeki yerel seçimlerde de büyük ihtimalle ittifak çatısı altında gireceğiz” ifadelerini kullanmıştı. AK Parti İl Başkanı Zabun’un bu açıklamalarına MHP Isparta İl Başkanı Osman Zabun, katıldığı Bire Bir programında yanıt verdi. Sönmez, önümüzdeki yerel seçime ittifak ile gidilip gidilmeyeceği kararını genel başkanların vereceğini söyledi. “Cumhur ittifakı olarak Şükrü Başdeğirmen’in başarılı olması bizi mutlu eder” Isparta’da yerel seçimleri kazanan AK Parti’nin adayı Şükrü Başdeğirmen’e Isparta’nın menfaatine olacak tüm çalışmalarda destek verdiklerini açıklayan MHP İl Başkanı Sönmez, “Cumhur ittifakı olarak Şükrü Başdeğirmen’in başarılı olması bizi mutlu eder” diye konuştu. “MHP makam değil, ülkenin bekası ve geleceği için Cumhur ittifakı çatısı altındadır”

Cumhur ittifakının önemine de değinen MHP İl Başkanı Sönmez, “MHP, bir bakanlık bir belediye başkanlığı için değil, ülkenin bekası ve geleceği için Cumhur ittifakı çatısı altındadır” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

vatandaş

25 Eylül 2020 Cuma 09:39

doğru söylemiş. reis karar verir, bahçeli de uygular. 2019 seçimlerinde bazı illerde yaptığınız ittifakı ısparta için de yapsaydınız bugün günaydın başkanlığa devam ediyor olacaktı. bazı illerde biz aday çıkarmıyoruz sizi destekliyoruz, siz de ıspartada aday çıkarmayın bizi destekleyin diyemediniz. iyi partinin oyunuzu böleceğini bile bile ittifak teklif edemediniz. yılların mhp lisi ben bile sizin yüzünüzden 2018 ilk kez başka partiye oy verdim. 2019 da da günaydına verdim mhp ye değil

ISPARTALI

25 Eylül 2020 Cuma 05:18

Tam yol ileri. ALLAH yardımcın olsun Basri başkan. ISPARTANIN Sana ihtiycı var. ALLAHIM seni Bekleyenlerin Hedefine Ulaştırsın İnşallah. HEDEFİ VATAN OLMAYANIN GELECEGİNDEN ŞÜPESİ OLUR. Vay masaya otururmuş Vay musafir edermiş. sapıttı.

VATANDAŞIN BİRİ

24 Eylül 2020 Perşembe 14:27

akgenç aman diyim buyrun siz yiyin bize dokunuyor zaten zabun mhp yle ittifak yapan siz degilmisinizde laf söylüyorsunuz mhp üzerinden prim yaptınız hala konuşuyorlar ittifaklaştıgınıza göre primde yapılır tıpkı bahçelinin tayyibin arkasındayın diye hergün fetva vermesi gibi

ısp

24 Eylül 2020 Perşembe 14:08

ülke bekasını mhp düşüne dursun akp de sefasını süredursun mhp seçmenini seçilemeyenlerini düşünmesin böyle devam edin.... çok güzel gidiyorsunuz tabiki dibe doğru.akp 2 dönem öncesi bldiye başkanlığını kaybeden eski başkanını belediyeye genel müdür yaptılar bekayı düşünmeye devam mhppppppppppp.

RM

24 Eylül 2020 Perşembe 13:03

MHP il başkanı olmak sadece koltuk doldurmak değildir sayın başkan ; selam vermek sünnettir.

Eleştiri

24 Eylül 2020 Perşembe 10:49

MHP tam olarak rant, gelir, makam, mevki için cumhur ittifakı çatısı altındadır. Halk nezdinde hiçbir geçerliliği yoktur. Ne milliyetçisi olduğunu bilmem fakat Türk milliyetçisi olmadıkları kesindir.

ak genç

24 Eylül 2020 Perşembe 10:23

Osman başkanımızı kimseye yedirmeyiz, daha dün göreve geldin, yok üzüm pazarı, yok osman başkan karar veremez, Akparti üzerinden prim yapmayı bırak

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR