24 Haziran 2018 Pazar

  • 4,679 TL
  • 5,454 TL
  • 190,62 TL
  • 95.852
ISPARTA 25°
ISPARTA'DA TRAVESTİNİN EVİNE POLİS BASKINI

ISPARTA'DA TRAVESTİNİN EVİNE POLİS BASKINI

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

BÜLENT ERSOY PEŞLERİNİ BIRAKMIYOR ...

BÜLENT ERSOY PEŞLERİNİ BIRAKMIYOR ...

Isparta

Bülent Ersoy, köpek kulağı kesen çocuklara dava açıyor. 

Bülent Ersoy hafta sonunda Girne Rocks Hotel’de sahneye çıktı. Kulak kesen çocukları unutamadığını söyleyen Bülent Ersoy, bu işin peşini bırakmayacağını söyledi. Sosyal medyada yayınlanan ve yavru bir köpeğin kulaklarını kesen çocuklara adeta ateş püsküren Bülent Ersoy çocukların yakalanarak gözaltına alındığına çok sevindiğini belirterek “Pazartesi günü avukatım çocuklar hakkında dava açıyor. Talimat verdim işin peşini bırakmayacağım. Kulak nasıl kesilir göstereceğim onlara. Hayvanlara eziyet edenlere karşı örnek bir dava olacak” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

VATANSEVER!

24 Ocak 2017 Salı 02:25

BU GENCLERE MANEVI LINC KAMPANYASI UYGULAYARAK GÜNDEME GELME CABASI ICINDE OLANLARDA INSAFLI DEGILLER! EN GÜNAHSIZ OLANINIZ ILK TASI ATSIN! BU COCUKLAR BU HATAYI ISLEMEDEN ÖNCE DÜNYA GÜLLÜK GÜLISTANLIKMIYDI! AYRICA BU ÜLKEDE KANUN VE ADALET VAR; KIMSE ADLI MAKAMLARIN YERINE KARAR VEREMEZ!

Helal .

24 Ocak 2017 Salı 00:33

Duyarlığından dolayı tebrik ederiz. Ancak köpekle ilgili birşey yapabilmiş mi. Rehabilitasyon merkezine gönderip ,psikolojisinin duzelmesine yardimci olmuş mu.Olmuşsa teşkür ederiz.

Esnaf

23 Ocak 2017 Pazartesi 16:44

Memlekette her gün onlarca şehit veriliyor her yerde patlamalar oluyor insanlar ölüyor bu çocuklar yakalandı ve kanunda geçen cezaları ne ise aldılar. Memleketin onca çocuklarını şehit eden teröristler dışarıda gezerken bu çocuklara mühebbet hapismi verilsin. Bütün bunlara sesini çıkarmayan Bülent hanım bu iki cahilinmi peşine düştü. millet evine ekmek ****üremez bunlarin derdi ne olmus bunların derdi ne

Hayvansever

23 Ocak 2017 Pazartesi 15:31

Bence aileleleri göz altına alınmalı. Böyle çocuk yetiştirilmez!!!

arsızlar

23 Ocak 2017 Pazartesi 17:26

cingenden olmaz evliya olsada sığmaz avluya

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR