19 Nisan 2018 Perşembe

  • 4,029 TL
  • 4,991 TL
  • 174,82 TL
  • 111.856
ISPARTA 18°
ÖLEN ANNE VE KIZIN SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

ÖLEN ANNE VE KIZIN SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

TRAFİKTE YENİ DÖNEM TÜM ARAÇLARA TAKILACAK

TRAFİKTE YENİ DÖNEM TÜM ARAÇLARA TAKILACAK

ISPARTA'DA ŞOK İNTİHAR

ISPARTA'DA ŞOK İNTİHAR

ISPARTA'DA ANNE VE KIZI SOBADAN ZEHİRLENEREK ÖLDÜ

ISPARTA'DA ANNE VE KIZI SOBADAN ZEHİRLENEREK ÖLDÜ

BUDA MEMUR YEMİNİ...

Asaleti Onaylanan Memurlar Yemin Etti.

Isparta

 

Süleyman Demirel Üniversitesi'nin çeşitli birimlerine 2012-2013 yılında açıktan atanan ve 657 sayılı Devlet Memurluğu Kanunu’nun 58. Maddesi gereğince hizmet içi eğitimlerini tamamlayarak asli memur kadrolarına atanmaya hak kazanan 13 memurun yemin merasimi, Genel Sekreter Mustafa Diri’nin katılımı ile Ertokuş Bey Derslikleri’nde gerçekleştirildi.

Asaleti onaylanan memurlara seslenen Genel Sekreter Diri, asaleti onaylanan memurları tebrik ederek “İşinizi kendi işiniz gibi yapın ve kendinizi geliştirin” mesajını verdi.

 

Ardından adaylıkları kaldırılan ve asaletleri onaylanan memurlar, görevlerini en iyi şekilde yerine getireceklerine dair yemin ettiler

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

hakan 21

29 Mayıs 2014 Perşembe 11:23

sarrafın verdiği rüşveti belgeleyen kahraman arkadaşlar da mesleğe başlarken böyle yemin etmişlerdi şimdi meslekten atıldılar. yani millet vekili yemini yapanlardan oluşan ve bakanlık yapan şerefliler yolsuzluk yaptılar. millet vekili olmamış ve böyle yemin etmemiş başka bir şerefli bakan da polislere haddini bildirmiş. (sandık sağlam değil ve çatırdıyor) Kandilden mesaj bekleyen akp vekilleri bile varken cumhurbaşkanlığı seçimine gidiyoruz, ve başbakan pkk nın kaçırdığı çocukları ve askerimizi sadece çok sert konuşarak kurtaracağını zannediyor. (çok ağır konuşmuş breh breh). Ben yeniden doğu ve güneydoğuya tayin istiyorum beyler, bu iş sözle lafla olmaz. asıl bu paralel örgütün inine gireceksin, o çocukları kendilerine "alıp geleceksin" demekle olmaz; gidip alacaksın. b ve c planı varmış güya. a planı demek işi hdp ye bırakmış olmanın itirafı demektir. akp nin bütün vidaları diş sıyırdı. vidanın değişmesi gereklidir. vida değişecek ve görevimiz asıl paralel yapı kck nın inine girmek.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR