21 Temmuz 2018 Cumartesi

  • 4,791 TL
  • 5,612 TL
  • 190,01 TL
  • 94.082
ISPARTA 29°
MHP AF TASARISI İÇİN KOLLARI SIVADI

MHP AF TASARISI İÇİN KOLLARI SIVADI

O KAZANIN İŞTE TÜM DETAYLARI

O KAZANIN İŞTE TÜM DETAYLARI

OKTAY PETROL AKDENİZ BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

OKTAY PETROL AKDENİZ BÖLGE BİRİNCİSİ OLDU

BEKÇİLİK SINAVINA GİDERKEN KAZA GEÇİRDİLER

BEKÇİLİK SINAVINA GİDERKEN KAZA GEÇİRDİLER

BU SEFER MAHALLENİZİ VE SOKAĞINIZI ÇEKECEKLER

BU SEFER MAHALLENİZİ VE SOKAĞINIZI ÇEKECEKLER

Isparta

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından düzenlenen ‘Kamera Elinde Geleceğin Cebinde’ isimli yarışmaya Isparta’dan katılacak olan şirket Mymoon Films olarak bildirildi.

 

Ispartalı Yönetmen Özcan Öztürk, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın geçtiğimiz dönemde düzenlemiş olduğu ‘Yeşil Bakış Kısa Film Yarışması’na ‘Bir Avuç Tebessüm’ isimli filmleriyle katılıp Isparta’ya ödülü kazandırmıştı. Mymoon Films ekibi şimdi de para biriktirme, tasarruf etme,birikim yaparak geleceği güvence altına alma, varlıklı geleceğin sırrını anlatma, birikimi yatırıma dönüştürme, düzenli para biriktirme ve planlı harcama gibi konulara dikkat çekecek.

 

Çekimlerinin Isparta’da yapılacağı açıklanan film, Ağustos ve Eylül ayı boyunca devam edecek. Geniş bir oyuncu kadrosuyla çekimlere başlanacağını belirten Yönetmen Özcan Öztürk, “Profesyonel oyuncu kadrosu dışında film içerisinde değerlendireceğimiz castımızı Isparta’dan seçeceğiz.‘Bir Avuç Tebessüm’ çekimleri için Gölcük’ü uygun görmüştük. Bu filmimizde ise Isparta’nın izole, kompleks çalışabileceğimiz mahallelerini işleyeceğiz. Busefer halkımızdan da doğallık amacıyla nüansları, trükleri yakalamak için oyuncular değerlendireceğiz. Projenin her filmde olduğu gibi bu sefer de amacı Isparta’yı tanıtmak ve adını duyurmak olacaktır” diye konuştu.

 

Öztürk, filmin adının festival dahilinde açıklanacağını da sözlerine ekledi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ayse

01 Ağustos 2017 Salı 01:04

Davrazkenttin oraya gelin de kokulu kokulu video çekersiniz

Sandık bekleyen

31 Temmuz 2017 Pazartesi 22:07

Olmaz ya hani çunur mah. geldiler diyelim bu seferde tozdan kamera çekemez

Vatandaş

31 Temmuz 2017 Pazartesi 20:17

Buyrun halikent mahallesine de bekleriz hemen hemen hergun yapilan dugun yemeklerinden gelen is kokusu parksuare ve modapark düğün salonlarinin gürültü kirliliği cevre ne halde insanlar nasil eziyet cekiyor buyrun cekin bakalim cektiklerimizi

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR