22 Mayıs 2018 Salı

  • 4,578 TL
  • 5,401 TL
  • 189,93 TL
  • 102.258
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

BU KEZ BEDDUA BAŞKANA

Fethullah Gülen’in milyonların önünde TV ekranlarından yaptığı beddua yeni trend oldu. Dün Yalvaç’ta binlerce kişinin katıldığı işyeri açılışında Bekir Güloğlu da Tekin Bayram’a beddua etti

Isparta

Dün Cuma namazı sonrası Hastane Caddesi’nde yeni hizmete giren Geylani Alışveriş Merkezi’nin açılış töreni yapıldı. Binlerce kişinin izdiham oluşturduğu açılışı Belediye Başkanı Tekin Bayram gerçekleştirdi. Duadan sonra konuşan Başkan Tekin Bayram tam sözlerini bitirmişti ki kalabalığın arasından bir ses yükseldi. ‘-Burası bir işyeri açılışı seçim meydanı değil Allah senin belanı versin’ diye birinin bağırdığı duyuldu. Başkan Tekin Bayram da mikrofon ile kendisine cevap verdi ama ne söylediği pek fazla anlaşılmadı.

 Başkan Bayram’a kimin bağırdığını göremedik ancak Başkan Bayram’a sorduğumuzda, ‘Bana bağıran Bekir Gülsoy’du. Yalçın Bulgurcu zamanında seçim yatırımları için alınıp dağıtılan malzemelerin parasını bizden talep ettiler. Bizde usulsüz alım olduğu için ödemedik. Mahkemeye başvurdular. Kaybetmiş olmalılar ki onun acısını çıkarmaya çalışıyor. Ne dediğini de anlamadım’ cevabını verdi.

 Dakikalar sonra karşılaştığımız Bekir Gülsoy ise ‘Bir işyerinin açılışı için gelmiş adam burada siyasi konuşma yapıyor. Ben de dayanamadım burada işyeri açılışı yapılıyor siyaset yapma. Allah senin belanı versin dedim. O da bana döndü ‘Senin Allah belanı versin’ dedi’ şeklinde açıklamada bulundu.

PAZARDA DA KAVGA ETMİŞLERDİ

    Geçtiğimiz aylarda da ikilinin Sebze Pazarı’nda karşılıklı söz düellosuna girdikleri haber verildi. İddialara göre Gülsoylar Alışveriş Merkezi’nin Yalçın Bulgurcu döneminde belediye adına bazı malzemeler verdiği belediyeden alacağı bulundupu ancak yönetimin yerel seçimlerde değişmesi üzerine bu alacaklarının Başkan Tekin Bayram tarafından ‘Bu alınan malzemeler seçim çalışmalarında kullanılmış. Belediyeden parasını ödemem’ diyerek ödeme yapmadığı ileri sürülmüştü.

Fethullah Gülen’in 17 Aralık’ta İstanbul’da yapılan operasyon sonrasında ABD’den adresi belli etmeden yaptığı bedduadan sonra böyle bir olayın Yalvaç’ta da yaşanması üzerine kamuoyunda ‘Beddua etmek artık moda oldu’ değerlendirmelerine yol açtı.

ÇINARALTI / YALVAÇ / NURETTİN ARKAN 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR