27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 22°
BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

BU KAVŞAK TEHLİKE SAÇIYOR

Adliye sarayı, Bahçeli Evler, Fatih Mahallesi ve Otogar yolunun kesiştiği 156. Cadde kavşağında trafik lambasının bulunmaması hem kazaya davetiye, hem de sürücüleri çileden çıkarıyor. Vatandaşlar, yetkililerin bu soruna bir an evvel çözüm bulmasını isteyerek, bu kavşağa sinyalizasyon kurulmasını istiyor.

Isparta

YAYALAR KARŞIDAN KARŞIYA GEÇMEKTE ZORLANIYOR

Söz konusu bu kavşakta birleşen sürücüler trafik ışıklarının olmaması nedeniyle ne yapacaklarını şaşırıyor. Görüş açısının bulunmadığı çok az olduğu kavşakta, yayalar karşıdan karşıya geçerken bile zorluk çekiyor.

TRAFİK IŞIĞI KONULSUN

Sık sık maddi hasarlı kazaların ve ara sırada yaralamalı kazaların yaşandığı kavşakta sinyalizasyonun olmamasından şikayet eden sürücüler ve vatandaşlar, “Kavşağa geldiğimiz zaman Ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Bir sürücüye müsaade etseniz diğer taraftan gelen sürücü bu kez kavşağa giriyor ve kavşaktan çıkmanız zorlaşıyor. Yetkililerin bu soruna bir çözüm bulmalarını istiyoruz. Bir an evvel trafik ışığı konularak kazaların önüne geçilmesini talep ediyoruz" diyerek tepkilerini dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

zafer mahallesi sakini

10 Mayıs 2014 Cumartesi 15:10

bütün mahallere ulaşım bu yoldan sağlanıyor. çok sayıdada maddi hasarlı kaza meydana geliyor. artık yeter. sinyalizasyonun yapılması için illa ki burada birinin canını kaybetmesi mi lazım

vatandaş

09 Mayıs 2014 Cuma 22:23

bu konuda yaklaşık 1 ay evvel kavşağın ışıklandırılmasıyla ilgili bimere ayrıntılarıyla yazdım. yazımın valilikten belediyeye iletildiğini görüyorum. fakat bimerden (belediyeden) bugüne kadar müsbet ya da menfi bir cevap gelmedi. belediyeyi ilgisizliği nedeniyle şiddetle kınıyorum.

kerem

09 Mayıs 2014 Cuma 14:51

ışıkdan ziyade güneşenerjili flaşör ve hız kesici konsa daha iyi olur hem trafik akışı yavaşlamaz

kaan

09 Mayıs 2014 Cuma 13:35

bi orası kalmıştı ışık konmayan bu kadar tali yol ve kavşak olan başka il yok türkiyede

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR