25 Mayıs 2019 Cumartesi

  • 6,078 TL
  • 6,824 TL
  • 250,26 TL
  • 86.072
ISPARTA
EVE 5 KİŞİ GİRDİLER 2 AV TÜFEĞİ İLE YAKALANDILAR

EVE 5 KİŞİ GİRDİLER 2 AV TÜFEĞİ İLE YAKALANDILAR

 FETÖ’NÜN EĞİTİM TUZAĞINA POLİSTEN OPERASYON

FETÖ’NÜN EĞİTİM TUZAĞINA POLİSTEN OPERASYON

TURİZME BAŞKAN VE REKTÖR SAHİP ÇIKIYOR

TURİZME BAŞKAN VE REKTÖR SAHİP ÇIKIYOR

HAYIRLI OLSUN ISPARTAM

HAYIRLI OLSUN ISPARTAM

BU FIRSATI KAÇIRMAYIN!

BU FIRSATI KAÇIRMAYIN!

Isparta

Yalçın Baysan Group Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Baysan'ın inşa ettiği KULE 246’dı sınırlı sayıda daire kaldı. 5 Bin peşinatla daire fırsatı sunan Kule 246'da kaçırılmayacak fırsatı sizde değerlendirebilirsiniz. 

 

İRTİBAT TEL:0246 2188150

Şirket  iş cep : 05334147174

SADECE YENİ YAPILAR DEĞİL, YENİ HAYATLAR İNŞA EDİYORUZ.

Isparta'da konut sektöründe çığır açan projede sınırlı sayıda daire kaldı. Çevre Yolu Migros Kavşağı’nda yapılan konutlar sosyal donatı alanları ile aile bireylerinin tamamına hizmet verecek şekilde tasarlandı.

Yalçın Baysan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Baysan, KULE 246’yı anlattı:

İŞTE KULE 246’NIN ÖZELLİKLERİ

Kule 246'nın sizlere sunduğu güzelliklerden bir tanesi boş zamanların yerini eğlenceli anların alacak olması. Doğanın, huzurun ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarın diye Kule 246’nın %60’ı yeşil alan ve sosyal donatılara ayrıldı. Doğadan esinlenerek özenle seçilmiş ağaç ve bitki türleri, önde gelen peyzaj mimarları tarafından tasarlandı. Yeşil alanların ön plana çıktığı, kamelya, gazebo, süs havuzları, amfi tiyatro ve saksı bitkileriyle stilize edilen özel tasarım peyzaj alanında keşfedilecek daha birçok sürprizler sizi bekliyor.

Farklı ilgi alanları düşünülerek hazırlanmış alternatifli sosyal yaşam konseptlerinde günün stresinden uzak, sevdiklerinizle keyifli anlar yaşatacak. Kule 246, her köşesinde her yaştan sakinleri için keyifli sürprizler barındırıyor. Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Kreş ve Fitness Salonu ile boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz için hizmetinizde. Yeşillerle kuşanmış yürüyüş yollarına ne dersiniz? Benzerine rastlamadığınız peyzajıyla yepyeni bir değer olan Kule 246'da isterseniz arkadaşlarınızla birlikte Kamelya’da veya Kafe’de keyifli bir sohbete başlayın. Kararınızı verin gerisini Kule 246’ya bırakın. Çünkü Kule 246 bir yaşam projesi... Tasarımının sadece mimari ya da mühendislik odaklı değil, öncelikli insan odaklı olmasını önemsedik ve her detayı sizin için planladık.

Otoparklar günümüzde insan yaşamının önemli alanlarından biri haline geldi. Kule246 Projesinde 750 araçlık otopark alanı ile site sakinlerinin rahatı için en ince ayrıntısına kadar tasarlandı.

Modern unsurların bir arada harmanlandığı Kule 246 ile yepyeni bir yaklaşımı içinizde hissedeceksiniz. Tüm unsurların uyumla tasarlandığı bu projemizde her şey sizlerin rahatlığı adına profesyonelce düşünüldü. AVM, Fırın, Manav, Kasap, Kuru Temizleme, Kuaför ve Eczane gibi temel ihtiyaçlarınızı da site içerisinden çıkmadan karşılaya bileceksiniz.

Bütün sporseverler için her branştan spor ortamı oluşturduk. Basketbol, voleybol, tenis, açık havada fitness gibi temiz hava eşliğinde yapabileceğiniz ferah bir spor ortamı sunuyoruz.

Amfi Tiyatro, Açık ve Kapalı Çocuk Oyun Alanları, squash, Kreş ve Kapalı Yüzme Havuzu gibi eğlenceli ortamlar çocukların vazgeçilmezi olacak.

Kule 246, sosyal tesisleri ile her şeyi eksiksiz olarak bir arada sizlere sağlamaktadır. Squasdan saunaya, havuzdan buhar odasına kadar tüm olanakları hizmetinize sunmaktadır.

Kullanım Alanlarınızı Düşündük ve Yeniden Planladık; A-B-C-D-E-F-G bloklarda farklı boyutlarda yaşam alanları tasarladık. Bu projenin en önemli tarafı, sadece daire alıyorum anlayışı değil. Bu proje, Isparta’nınufkunu açacak, yapılaşmaların şekli değişecek.

Başlangıcımız nisan ayı olacak. Yerleşkemiz başladı, altyapı kuruluyor. Ofisimiz, örnek dairemiz yapılıyor. Hızlı bir şekilde işi tamamlayacağız.

NEDEN CAZİBE MERKEZİ?

Burası bir cazibe merkezi haline geldi. Şehir Hastanesi’nin kurulması, projenin daha farklı bir konsepte kavuşmasına neden oldu. Bu şehir hastanesinde doktor, hemşire, sağlık çalışanı ve diğer personel yürüme mesafesinde evine ulaşma imkanı bulacak, gelişen Isparta’da bu büyük bir kolaylık değil midir?

Yerleşkenin cazibe merkezi olması için etrafındaki oluşumlar da önem taşıyor. Tapu Müdürlüğü ve Kadastro binası bitmek üzere, yürüme mesafesinde. Sonra Şehir Hastanesi var, hakeza Acil 112, Centrum Garden AVM yürüme mesafesinde. Yine aynı bölgede İl Özel İdaresi, Sağlık Müdürlüğü, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü gibi kamu kurum ve kuruluşlarının olması da ayrı bir avantaj sağlıyor.

Yerleşkeden çıkıldığında trafiğe hiç girmeden, soldan Antalya’ya, sağdan üniversiteye gidebiliyoruz.

23 dönüm yerleşke alanında 7 bloktan oluşan projemiz 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerimiz, lansmana özel satış fiyatlarıyla siz değerli Ispartalıların hizmetindeyiz.

Yalçın baysan grup ürettiği projelerin tamamında yapım aşamalarındaki en küçük detayı bile belirli bir kalite kontrol anlayışı ile geliştirir. Ortaya koyduğu üretim yaklaşımı ile uluslar arası tüm beklentileri en maksimum düzeyde karşılar. Profesyonel bir süreci başarı ile uygulamaktadır. Kule 246 projesinde de en temel değer müşterilerin mutlu olacağı bir sürecin hayata geçmesidir.

Ailenizle, dostlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşacağınız yepyeni bir dünya…

KONUT SEÇENEKLERİ

3 ayrı 3+1 projemiz var. Bunun içinde 2 bloğumuz 136 m2, her katta 4 daire mevcut. Her katın çift cephesi var. Bir tane bloğumuz 170 m2’dir. Her katta yine 4 daire var. 3 tane bloğumuzda 145 m2 3+1 mevcut. Yine her katta 4 daire var. Bunun altında zemin katlarında 1+1 daireler var. Buralar yaşlılar için, üniversitede okuyan öğrenciler için ya da kısa süreli Isparta’da ikamet edecekler için tasarlandı. Kule 246’da olup da annesini, babasını yanıbaşında isteyenler buraları tercih edebilecekler. Gelen talepler doğrultusunda böyle daireler yapıldı. Giriş katlarını 2+1, 1+1 daireler çıkardık. Bir hanenin içinde evlatlarımız var evde de 2 kardeş var, bu öğrencimizin ders çalışması, tez gibi çalışmalarına daha fazla vakit ayırması için bu daireler düşüldü. Çünkü bu gençlerin bir bölümü aparta çıkmak istiyor böyle durumlar Isparta’da yaşanıyor. Biz bu duruma da çözüm odaklı yaklaştık. 6 bloğun altında 6 daire çıkartarak toplamda 1+1 ve 2+1 olmak üzere 36 adet daire çıkardık. Bu bloklarımı zemin artı 14 yani 15 kattır.

NEDEN CAZİBE MERKEZİ?

21 dönüm yerleşke alanında toplamda 731 daire var. Bloklar arasında 36 m. Mesafe olacak, G blokla diğer bloklar arasında 32 m. olacak. Her bloğun yan aralığı 25-26 m. olarak tasarlandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR