27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 22°
BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

Bu feryada kulak verin

Yalvaç'ta 5 Nisan Cuma akşamı Uluçay Deresi´ne uçan otomobilin sürücüsü 48 yaşındaki Mustafa Kucur´den, tam 41 gündür haber alınamıyor.

Isparta

Kaza, 5 Nisan günü saat 21.30 sıralarında Sücüllü Beldesi'nde meydana geldi. Besicilik yapan, evli ve 2 çocuk babası Mustafa Kucur, besihanede çalıştıktan sonra kullandığı 35 BCS 15 plakalı otomobille eve gitmek için yola çıktı. Kucur, evine yaklaşık500 metrekala, direksiyon hakimiyetini kaybederek Uluçay Deresi'ne uçtu. Eşinin geldiğini otomobilin farlarından fark eden Ayşe Kucur, far ışıklarının aniden kaybolması üzerine telefonla yakınlarını arayarak durumu haber verdi. Otomobilin son görüldüğü noktaya giden Ayşe Kucur ve yakınları, yaklaşık30 metrederinliğindeki derenin dibinde otomobilin enkazını buldu. Tüm aramalara rağmen Kucur'e 40 gündür ulaşılamıyor. Kucur'un dere suyuna kapılarak kaybolduğu tahmin ediliyor. Ailesi çaresiz bir şekilde Mustafa Kucur'un bulunması için yetkililere sesleniyor.

AİLESİNİN, MAİL’İ

"5 Nisan cuma akşamı aracıyla dereye uçan abim Mustafa Kucur'u arama çalışmaları sadece afed tarafından yapılmakta olup yetersiz kaldığından sizlerden yardım talep etmekteyiz. Kendi çabalarımızla Antalya'dan dalgıç kıyafeti getirilerek, 20 gün oldu abim Mustafa Kucuru kayıp sular altında kalalı. Yetkililerden yardım istiyoruz. Ama ne sesimizi duyan var ne de gören Vali Bey'in bu işe el atmasını ve bir an önce abimin bulunmasını istiyoruz. Çaycumadakilerin yaklaşık 200 kişi tarafından aramaları sürdürüldüğünü tüm medya söylemektedir. Oradakiler insansa benim abimde insan. Lütfen buradan tüm yetkilileri göreve davet ediyorum bulunması için ne gerekiyorsa yapılsın."

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR