21 Nisan 2018 Cumartesi

  • 4,076 TL
  • 5,009 TL
  • 175,11 TL
  • 110.932
ISPARTA 16°
ISPARTA BELEDİYESİ'NİN 5 RAKİBİ VAR

ISPARTA BELEDİYESİ'NİN 5 RAKİBİ VAR

BAŞKAN GÜNAYDIN CANLI YAYINDA AÇIKLAMA YAPIYOR

BAŞKAN GÜNAYDIN CANLI YAYINDA AÇIKLAMA YAPIYOR

YAKIT TANKERİ İLE ÖĞRENCİ SERVİS MİNİBÜSÜ ÇARPIŞTI

YAKIT TANKERİ İLE ÖĞRENCİ SERVİS MİNİBÜSÜ ÇARPIŞTI

BURDUR ŞEKER FABRİKASI İHALESİ İÇİN DOSYA SUNULDU

BURDUR ŞEKER FABRİKASI İHALESİ İÇİN DOSYA SUNULDU

BU BİR MUCİZE !

Isparta Eğirdir ilçesindeki Huzurevi'nde kalan 77 yaşındaki Ayşe Hardal, öksürük şikayetlerinin artması üzerine huzurevi yönetimi tarafından Isparta Devlet Hastanesi'ne getirildi.

Isparta

 Burada yapılan tetkiklerinde akciğerinin sağ bölümünde kitle tespit edilen hastaya hekimler cerrahi müdahale kararı aldı. Isparta Devlet Hastanesi Göğüs Carrahisi Uzmanı Dr. Sedat Güneş, Devlet Hastanesin'de bu tür müdahalelerin artık yapılabildiğini söyledi. Güneş, "Hastanemizde muayene olan hastamızın akciğerinde bir kitle tespit ettik. Yapılan tetkiklerde bu kitlenin alınabileceğini gördük. Cerrahisini yaptık. Başarılı bir operasyon geçirdi. Bundan sonra kemoterapi polikliniğinde takibi sürecek.Hastamızın şu anda bir sıkıntısı yok. Ameliyat olalı üç hafta oldu. Takipleri normal seyrediyor" dedi.

 

Devlet Hastanesi Onkoloji Uzmanı Ahmet Dirican da "Hastamız için 4 ila 6 seanslık kemoterapi uygulanacak. Hastamızın tedavisinin iyi olması sonucu böyle bir kararı verdik. Sağlık durumu çok iyi. Isparta Devlet Hastanesi'nde hem göğüs hastalıkları, hem onkoloji cerrahisi olarak tedavisini devam ettireceğiz" diye konuştu.

 

KENDİMİ İYİ HİSSEDİYORUM

 

77 yaşındaki Ayşe Hardal ise doktorlarına teşekkür ederek, "Hepsinden Allah razı olsun. Şu anda kendimi iyi hissediyorum. Yürüyebiliyor, yemek yiyebiliyorum. Allah'a şükür" dedi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Halka

25 Mayıs 2014 Pazar 00:36

Orada bir insana şifa verilmesinden bahsediliyor sizi rahatsız eden ne

halk

23 Mayıs 2014 Cuma 21:53

Cemaat haberleri de yapılır olmuş??

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR