19 Ocak 2019 Cumartesi

  • 5,322 TL
  • 6,048 TL
  • 221,22 TL
  • 98.455
ISPARTA
ÇARPITMA VE İFTİRA ATILIYOR

ÇARPITMA VE İFTİRA ATILIYOR

DEVLET BAHÇELİ VE SÜLEYMAN SOYLU'YA ŞİKAYET ETTİ

DEVLET BAHÇELİ VE SÜLEYMAN SOYLU'YA ŞİKAYET ETTİ

BİR TEPKİDE GÖKMENOĞLUNDAN

BİR TEPKİDE GÖKMENOĞLUNDAN

 CHP ADAYI GERİ ÇEKİLDİ

CHP ADAYI GERİ ÇEKİLDİ

BÖYLE İĞRENÇLİK OLAMAZ PES ARTIK

BÖYLE İĞRENÇLİK OLAMAZ!. PES ARTIK

Isparta

Burdur'da dün iğrenç bir taciz olayı yaşandı. İlkokul öğrencisi bir kız çocuğuna cinsel organını gösterdiği iddia edilen inşaat işçisi Osman K. vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi.

Konak Mahallesinde yaşanan olayda bir şahsın kız çocuğunu taciz ettiği ihbarı üzerine harekete geçen emniyet güçleri, şüpheli 46 yaşındaki Osman K.'yı kıs kıvrak yakaladı. Durumu öğrenen vatandaşlar ise şüpheli sapığı linç etmek için harekete geçti.

Büyük bir arbedenin yaşandığı olayda şüpheli sapık ve 2 polis yaralandı. Vatandaşın elinden güçlükle kurtarılan şahsın bu ilk vukaatı olmadığı öğrenildi. Osman K.'nın öncesinde de  benzer suçlardan sabıkasının olduğu ve cezaevinde yattığı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ispartalı

02 Ağustos 2018 Perşembe 01:25

eeee benzer suçları varken halkın arasına karışacak cezayı verip belli bir süre içeride paşalar gibi yattıktan sonra çıkınca olacağı yine budur onun için HAYVANA ŞİDDETE,TECAVÜZE,KADINA,ÇOCUĞA ŞİDDETE,TECAVÜZE NE HADIM,NE İLAÇ,NE DE MÜBBET İSTEMİYORUZ BİZ SADECE BÖYLELERİ İÇİN İDAM İSTİYORUZ,İDAM

Vatandaş

01 Ağustos 2018 Çarşamba 11:46

Yahu kardeşim bırakın vatandaşın eline bu aşağılık şerefsizi linç edip gebertsin . Önce gösterdiği o cinsel organını kıçından sokup ondan sonra öldürmek lazım

-

01 Ağustos 2018 Çarşamba 10:00

ilk vukuatı da değilmiş. niye engellersiniz. bi pislik eksik olurdu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR