28 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 20°
KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

MUHTEŞEM KARŞILAMA

MUHTEŞEM KARŞILAMA

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

BORA JET YETKİLİLERİ ISPARTADA...

Isparta İstanbul uçak seferlerini gerçekleştirecek olan Bora Jet'in, Satış Geliştirme Müdürü Kubilay Mert, önceki gün ilimize geldi ve bazı incelemelerde bulundu.

Isparta

Bazı incelemelerde bulunmak üzere Isparta’ya gelen Bora Jet Satış Geliştirme Müdürü Kubilay Mert: 

Bora Jet yetkilisi, gazetemiz aracılığı ile vatandaşlara da seslendi. Ispartalıların büyük bir heves ile beklediği uçak seferleri 28 Şubat tarihinde başlayacak. Süleyman Demirel Havalimanından uçuş olmaması nedeniyle şikayet eden Isparta kamuoyuna ilk müjdeli haberi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım vermişti. Isparta’dan İstanbul’a uçak seferlerinin başlaması taleplerini olumlu değerlendiren Borajet yönetiminin İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına seferlere 28 Şubat tarihinde kesin olarak başlıyor. Haber Gazetesi’ne önemli açıklamalarda bulunan Bora Jet Satış Geliştirme Müdürü Kubilay Mert: “Biz para kazanmak için değil, Ispartalı vatandaşlarımıza hizmet sunmak için geliyoruz. 28 Şubat tarihi itibariyle Ispartalıyı, İstanbul’a, İstanbulluyu da, Isparta’ya uçuracağız”
 
SEFER GÜNLERİ VE SAATLERİ
 
 Uçak sefer saatlerini ve günlerini de açıklayan Kubilay Mert: “İstanbul’dan, Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri Isparta’ya gelecek uçağımız, saat 15.20’de, Süleyman Demirel Havalimanında olacak. Yine aynı günler saat 17.00’de Isparta’dan Sabiha Gökçen Havalimanına kalkacak” dedi.
 
MANEVİ DESTEK BEKLİYORUZ
 
Isparta’ya maddi kazanç elde etmek için gelmediklerini söyleyen Mert: “Amacımız Isparta’da para kazanmak değil, bu bölgenin halkına hizmet vermektir. Bizler, sadece sizlerden manevi destek bekliyoruz. Bizim slogan gibi de bir açıklamamız var. Bora Jet olarak şehirleri buluşturuyoruz. Bizi uçaklarımızdan ötürü eleştirenler olabilir. Ama şöyle bir gerçek var. bizim sizlere sunacağım uçaklardan dünya da 1000 (bin) tane var. ATR75-500 tipi uçaklar ile hizmet veriyoruz. Neden bunu tercih ettiğimizin sebebi de güvenli ve büyük uçaklara oranla düşme riski daha az. Uçaklarımız güvenlidir. Bizim isteğimiz, sahip çıkılmasıdır. Ispartalılar ve bölge halkı için büyük bir fırsat, para bizim için ikinci planda. Sizlere hizmet vermek bizim için büyük önem arz ediyor”
 
BİLETLER CENG TOUR’DA
 
 Bora Jet’in, İstanbul seferleri için biletler, şehrin önde gelen acentelerinden 6 Mart Caddesi’nde bulunan Ceng Tour’da satılacak. Ceng Tour İşletmecisi Kadir Boşgelmez: “Ispartalılara, hemşehrilerimize hizmet vermek bizler için çok önemli. Bizlere 223 44 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR