26 Mayıs 2018 Cumartesi

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 20°
KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

BİZE VERİLEN EMANETİ HEBA ETMEDİK

Ak Parti'de Kurban Bayramlaşması Ak Parti İl Başkanlığı'nda Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenlendi.

Isparta
Ak Parti İl Başkanlığı Toplantı Salonu’nda düzenlenen bayramlaşma törenine Ak Parti İl Başkanı Nuri Uzaktaş, Ak Parti Milletvekilleri Recep Özel ve Süreyya Sadi Bilgiç, Merkez İlçe Başkanı Ömer Parlak, belediye başkanları, meclis üyeleri ve çok sayıda parti mensupları katıldı.
“BİZE VERİLEN EMANETİ HEBA ETMEDİK”
Bayramlaşma töreninde ilk olarak konuşma yapan Ak Parti Milletvekili Recep Özel, parti mensuplarının ve tüm Isparta halkının Kurban Bayramı’nı kutladı. Özel yaptığı konuşmasında ise; “Ak Parti olarak 10 yıllık iktidar sürecimizde hiçbirşeyi hor kullanmadık. Bize verilen emaneti heba etmedik. Ve etme lüksümüzde yok. Artık önümüzdeki yerel seçim ve daha sonraki seçimlere hedefimizi daha da artıracağız. Birlik ve beraberlik içerisinde hedeflerimize daha kolay ulaşacağız. Dünya partisine ve dünya liderine yakışır bir kongre süreci gerçekleştirdik. Doğadaki tüm renkler artık Ak Parti ile hayat buluyor. Belediye seçimlerinde de daha çok kenetleneceğiz. Ustalık döneminde yolun başındayız. Daha yapacak bir sürü işimiz var. Seçimlere en hazır parti kadrolarıyla Ak Parti’dir. Bizde Isparta teşkilatı olarak Başbakanımıza güzel bir karne götürmek zorundayız. Ve bunu da başaracağız” dedi.
“KURBAN PAYLAŞMAKTIR”
Ak Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç ise, Kurban Bayramı’nın paylaşmak, hoşgörü ve birlik, beraberlik olduğunu belirtti. Bilgiç; “Biz Ak Parti iktidarı olarak imanlı ve inançlı bir kadrolarız. Halkımızın bize verdiği yetkiyi hiçbir zaman kötü kullanmadık. Her zaman milletimizin sorunlarına ortak olduk. Önümüzdeki yerel seçimlerde de daha çok çalışıp belediyeyi kazanarak hizmetlerimizde yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.
“BUGÜN ÜLKE HAKKI İLE İDARE EDİLİYOR”
Ak Parti İl Başkanı Nuri Uzaktaş, bugün ülkenin hakkı ile idare ediliyor olduğunu belirterek; “10 yıldır bitmeyen, tükenmeyen bir enerjimizle hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Milletimizi hak ettiği noktaya getiriyoruz. Güzel bir kongre süreci geçirdik. Bizim partimiz hariç tüm partilerde koltuk sevdası yaşanıyor. Ama Ak Parti’de öyle değil. Bizde koltuk sevdası yok, hizmet sevdası var. Yoğun bir tempo ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yeni bir enerji ile tekrar seçimlere başlıyoruz” ifadesini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR