18 Kasım 2019 Pazartesi

ISPARTA
TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ KIBRIS'TA

TBMM BAŞKANVEKİLİ BİLGİÇ KIBRIS'TA

OTOMOBİL BAHÇE DUVARINDA ASILI KALDI

OTOMOBİL BAHÇE DUVARINDA ASILI KALDI

AV TÜFEĞİ İLE ARKADAŞINI ÖLDÜRDÜ

AV TÜFEĞİ İLE ARKADAŞINI ÖLDÜRDÜ

ISPARTA'DA İNTİHAR GİRİŞİMİ

ISPARTA'DA İNTİHAR GİRİŞİMİ

BİZ BİR EKİBİZ

BİZ BİR EKİBİZ

Isparta

Isparta Muhtarlar Derneği Başkanı Gökhan Büyükleblebi ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Isparta Muhtarlar Derneği Başkanı Gökhan Büyükleblebi beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e nezaket ziyaretinde bulundu. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından, dernek olarak da seçimlerini gerçekleştirdiklerini, birlik beraberlik içerisinde bir yönetim kurulu oluşturulduğunu kaydeden Muhtarlar Derneği Başkanı Gökhan Büyükleblebi şunları söyledi:

“Biz bu üç aylık süreçte sizlere teşekkür ediyoruz, her zaman telefonlarımıza baktınız. Gece 24.00’da da arasak telefona baktınız. Bizim yapmış olduğumuz müracaatlar mahalle sakinlerimizin sorunlarının çözümüne yönelik oldu. Sizin bize anında cevap vererek, icraatın gerçekleştirilmesi mahalle sakinlerimizin sorunlarının giderilmesinde çok memnun edicidir. Bundan dolayı sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulunun ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyetini ifade eden ve teşekkürlerini ileten Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Sizlerle birlikte 31 Mart’ta göreve geldik. Sizlerle memleketimize hizmet etmek için buradayız. Sizler mahallelerinize, bizde şehrimizin geneline hizmet için talip olduk” şeklinde konuştu.

Belediyenin çalışmalarını en üst seviyeye taşıyabilmesinin en önemli etkenlerinden birisinin muhtarlar olduğuna vurgu yapan Başkan Şükrü Başdeğirmen, “Muhtarlarımızla istişare içerisinde çalışamazsak şehrimizin sorunlarının tamamını görme imkanımız olmaz. Sizler vatandaşımızla belediyemiz arasında bir köprüsünüz. Mahallelerimizdeki insanlarımızın istekleri, refah düzeyinin yükselmesi, rahat yaşayabilmeleri, güvenlikleri için evinde aşı olmayana aş, işi olmayana iş ile alakalı birçok çalışmalarda sizlerin bu vatandaşlarımızın yanında olması çok önemli. Eksiklikleri, yapılacak çalışmaları aktaracak sizlersiniz. Bu anlamda sizlere teşekkür ediyorum. Seçim öncesi sizler mahalleleriniz bazında, bizlerde şehrin geneli anlamında sözler verdik. Benim sözüm sizin sözünüz, sizin sözünüz de benim sözüm. Beraber birlik içerisinde çalışarak verdiğimiz sözleri layıkıyla yerine getirebiliriz. 31 Mart sonrası işbirliğimiz bunun böyle devam edeceğini göstermiştir. Personelimiz fedakarca çalışıyor, tüm meclis üyelerimiz konuları çözmek için elinden geleni yapıyor. Biz bir ekibiz. Sizler, meclis üyelerimiz ve başkanlık olarak konuları çözmek için bu görevlere talip olduk. Hizmetleri de layık olduğu şekilde hep birlikte yapacağız, bundan da kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Alperen

12 Temmuz 2019 Cuma 16:09

Siz muhtarları böyle poh pohlayın bakalım başkanım nereye kadar.gelir muhtar dediğiniz kişi Devleti Milleti uğruna gazi olan astsubay kardeşimizi çocuklarına muhtarlığın önünde dövdürür(Hızırbey muhtarı)sonra diğer muhtarınız da vefat eden teyzemize burası çünür halkına ait başkası gömülemez der ve maalesef teyzemizi mahallesinde ki mezarlığa gömemeyiz(Çünür Muhtarı)Yeter kardeşim yeter siz bu muhtar kardeşlerimizi BAKAN yerine koyduğunuz sürece halkın çekeceği var..!Oy uğruna yapmayın

halıkent vatandaşından-halıkent muhtar kardeşime

12 Temmuz 2019 Cuma 14:46

muhtar kardeşim. halıkent mesireliğinde, kestane ağaçların altında bulunan vatandaşın yemek yediği masalar nerde yerlerinde yok, altına düz çimento atılmış tablası ve mangal ocakları duruyor ama, bütün ıspartalı vatandaşlara, bu konuda birisinin muhakkak cevap vermesi lazım. bu mesirelikten bütün ıspartalı ve getirdiği müsafirleri faydalanıyor. bu yerler memleketimizin medarı iftiharı yerleridir ve hepimiz sahiplen meliyiz.

halıkent vatadaşından- halıkent muhtar kardeşime

12 Temmuz 2019 Cuma 14:31

muhtar kardeşim. benim ilk önce muhatabım sensin, ben seni es geçip diğer mercilere gidemem birinci muhatabım sensin. eger sen belediyeye baş vuru yaptıysan ben nereden bilebilirim. siz bu baş vurunuzu yaptığınız tarihini sayı yazısıyla içindeki halıkent mahallesi için isteklerinizi belirttiyseniz, bu haber k****larının birinde yayınlatsaydınız, yazıma cevap alamadım deseydiniz. bu durumda vadandaşmı haklı, muhtarmı haklı, yazınızın arkasını neden aramadınız, kamu oyuyla neden paylaşmadınız.

Halıkent mahallesi muhtarı

12 Temmuz 2019 Cuma 12:23

halıkent vatandasın dan- halıkent muhtar kardeşime: keşke buraya bu satırları yazmadan önce muhtarlık bürosuna uğrayıp halıkent mahallesine yapılması gereken işlemlerle ilgili yapılan yazışmalar hakkında bilgi alsaydınız.Eğer bu bilgiyi benden değil de belediyeden almak istiyorsanız yapmış olduğum müracaatla ilgili dosyayı BELEDİYE MUHTARLIK İŞLERİ MÜDÜRÜ AHMET KAYA beyden de öğrenebilirsiniz. Saygılarımla

Vatandaş

12 Temmuz 2019 Cuma 04:09

Bu muhtarlar bukelemun gibi sanki neydi ne oldu bunlar renkten renge giriyorlar secim öncesi araştırılsın mesela ayazmana. Hanife sultan ve vatan mah. Muhtarları kimlerin pesindelerdi her gün

Çüğürlü

11 Temmuz 2019 Perşembe 23:41

Başkanım Anadolu Mahallesi 142 caddenin arkasında seraların yanından giden Çünür Yenişehir bağlantı yolu sabah kontrole bi müdür gönderin isterseniz ne kadar çok kullanıldığını göreceksiniz işe gidiş dönüş kabusu rekor sayıda araba kalkan toz cabası

Mahalleden Ayşe

11 Temmuz 2019 Perşembe 22:41

Anadolu mahallesi muhtarı neye bakıyoki ona bakson. Heryer pislik heryer çöp oradaki yolamı bakacak. Anca traş etsin baika ne işi var. Gitsin Bahçeli evler ve modern evlerin kadınlarından biraz örnek alsın. Maaşı aşsın başka ne işi var. Haram o yediği para ama bu millete hak

halıkent vatandasın dan- halıkent muhtar kardeşime

11 Temmuz 2019 Perşembe 19:44

ayazmana mesilegini çıkıp gezdinizmi aşağısından yukarısına kadar. mesirelik barakalarında ışık yok. yukarılarda oturma yerlerinin yemek, yemek için masalar yerlerinde yok. kayıp patika yolların taşları tutan çimentoları çıkmış.. ışık olmadığından akşamdan sonraya kalırız diye korkuyoruz. hadi ziya bey yapmadı. rapor hazırlayıp yapılması için dosya halinde şükrü başkana verseydin bir ihale açılıp tekrardan vatandaşa mesirelik yeri kazandırılsaydı. reis olmaz mı diyecekti.

Helal be muhtarlara

11 Temmuz 2019 Perşembe 19:00

Her dönemin muhtarları:)/ helal be

Memet

11 Temmuz 2019 Perşembe 18:21

Ayazmana muhtarı değilmi o.çok uyanık yzg peşinfen ayrılmazdı.arabasınada benim başkanım yzg yazdırmıştı sanki

Yeni Şehirli

11 Temmuz 2019 Perşembe 18:05

Şükrü Bey Anadolu Mahallesi 142 caddenin arkasından (seraların yanından), Çünür Yeni Şehir'e giden ara yol çok kullanılıyor. Yeni Şehir'den şehre gidecekler için kestirme. Lütfen 30dk'nızı ayırın da gidin o yolun bi haline bakın. Arabalar mahvoluyor. Acil asfalt dökerseniz çok memnun kalacağız.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR