22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,975 TL
  • 4,668 TL
  • 163,95 TL
  • 103.759
ISPARTA
OTOMOBİL ÖNCE YAYAYA SONRA ELEKTRİK DİREĞİNE ÇARPTI

OTOMOBİL ÖNCE YAYAYA SONRA ELEKTRİK DİREĞİNE ÇARPTI

ISPARTA'DA FETÖ/PDY SORUŞTURMALARINDA SON DURUM AÇIKLANDI

ISPARTA'DA FETÖ/PDY SORUŞTURMALARINDA SON DURUM AÇIKLANDI

BAŞKAN GÜNAYDIN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR

BAŞKAN GÜNAYDIN'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR

SİZİN İÇİN ÖZEL ÇEKİLDİ BİR DE BÖYLE BAKIN

SİZİN İÇİN ÖZEL ÇEKİLDİ BİR DE BÖYLE BAKIN

Bitmeyen soruşturma

Geçtiğimiz Mart ayında gündeme getirdiğimizFen Lisesi'nde neler oluyor haberinden sonra açılan soruşturma, her nedense bir türlü son bulmuyor.

Isparta
Süleyman Demirel Fen Lisesi’nde okul idaresi ve öğrenciler arasında yaşanan soruna, Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner el atmıştı. Üzerinden 2 ay gibi bir sürenin geçmesine rağmen her hangi bir sonuca varılamaması akıllara soru işareti getiriyor. Bilindiği üzere Okul Müdür Yardımcılarından D.D’nin öğrencilere kötü davrandığı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. NE YAZMIŞTIK ? Süleyman Demirel Fen Lisesi’nde neler oluyor? Öğrenci velileri okul idaresini Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner’e neden şikayet etti? Isparta’nın bir dönem parlayan yıldızı olan Fen Lisesi, son yıllarda kimin yüzünden çöküşe geçti? Veliler ve öğrenciler bardağın taşması ile Milli Eğitim Müdürlüğüne yazılı dilekçe ile başvuruda bulundu.
   Bazı öğretmenler ile okul idaresinin de aralarında sorun olduğu, hatta öğretmenlerin başka okullara geçmek istediği de gelen bilgiler arasında yer alıyor. Konuya ilişkin olarak görüştüğümüz Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner, okulda bazı sorunların olduğunu doğrulurken, “Geçtiğimiz Cuma günü gece tedbiri kıyafetle okula gittiğini, yatılı kalan kız ve erkek öğrencilerle görüştüğünü bütün şikayetleri dinlediğini” dile getirdi. Milli Eğitim Müdürü Caner, Fen Lisesinde öğrencilere ve öğretmenlere yönelik olarak anket çalışması yapacaklarını, sorunun kaynağını en kısa zamanda ortaya çıkaracaklarını dile getirdi. Caner: “Fen Lisesi Isparta’mızın güzide okulları arasında yer alıyor.
        Orada ki öğrencilerimize de öğretmenlerimize de sahip çıkmak zorundayız. Velilerimizin içi rahat olsun sorun çözülecek. Zaten Dün Okul Aile Birliği beni ziyaret etti, sorunu anlattılar. Bizde gerekli girişimlere başladık” dedi. Yine Haber Merkezimize gelen bilgiler arasında okulda, öğrencilerin sık sık azarladığı, son derece zeki olan ve geleceğin bilim adamları arasında gösterilen öğrencilerin saçları uzun diye herkesin içinde rencide ediliyor. Diyerek Isparta ve Milli Eğitim camiasını bilgilendirmiştik. Konuya ilişkin olarak tekrar görüştüğümüz Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner, halen daha soruşturmanın sürdüğünü tek tek herkesin ifadesini almaya devam ettiklerini dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR