visitor analyticsvisitor analytics
27 Temmuz 2017 Perşembe 11:34

BİNLERCE ISPARTALI TERÖRÜ LANETLEDİ

Binlerce Ispartalı Terörü Lanetledi
08 Eylül 2015 Salı 21:24

Binlerce Ispartalı Terörü Lanetledi

Ülkü Ocakları'nın yurt çapında eş zamanlı düzenlediği Teröre Lanet yürüyüşü Isparta'da da büyük ilgi gördü.

 

Saat 19:00'da Kaymakkapı Meydanı'nda toplanan binlerce Ispartalı buradan sloganlar eşliğinde Garnizon Şehitliği'ne yürüdü.

 

Ellerinde Türk Bayrakları taşıyan binlerce Ispartalı"Kahrolsun PKK", "Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez""Mustafa Kemal'in Askerleriyiz" gibi sloganlar atarak Gasrnizon Şehitliği önünde toplandı.

 Ülkü Ocakları Başkanı Akif Çapraz burada yaptığı basın açıklamasında AKP ve HDP'ye yüklendi. Açılım sürecini eleştiren Çapraz,"Unutulmasın ki, bu ülke sahipsiz değildir. Bu memlekette, tek bir Ülkücük alsa ve elinde hiçbir silahı olmasa, o Ülkücü bu ihanete boyun eğmez,Şehitlerinin ardından yürümeyi bir vazife olarak telakki eder" dedi.

 Çapraz; "Bu size son uyarımızdır: Kirli ve aşağılık siyasetinizden derhal vazgeçin. Kara propagandayı, suçu başkasına yüklemeyi bir kenara bırakın. Buzdolabına kaldırdığınız ihanet sürecini, derhal buz dolabından çıkararak imha edin. Pis ve yılan dilinizi kapatıp, iğrenç sesinizi kesin. Her birinizin kim olduğunu, nereden nasıl peyda olduğunu, hangi karanlık yataklarda düşüp kalktığınızı biliyoruz. Gün oldu solcu, gün oldu liberal, gün oldusi yasal islamcı oldunuz, ancak bu millete ihanetiniz hiç bitmedi. Artıkt ercihinizi yapacaksınız, ya adam gibi ekmeğini yediğiniz millete layık olun,ya da bu ülkede size huzur ve mutluluğun haram olacağı gerçeğine kendinizi hazırlayın" diye konuştu.

 Şehitler için duların okunmasının ardıdan grup yeniden sloganlar eşliğinde Kaymakkapı Meydanı'na yürüdü.

 

Burada binlerce kişi hep bir ağızdan Andımızı okuyarak dağıldı.

 

Isparta sokakları dün akşam olduğu gibi bu akşamda motorluı konvoylarla terörü lanetledi.

 

İŞTE O YÜRÜYÜŞTEN  BOMBA32 OBJEKTİFLERİNE  YANSIYANLAR   


gurur duydum..

sevinç ergenler...
09 Eylül 2015 Çarşamba 22:44

resmimi yayınlamanızdan gurur duydum teşekkür ederim..

1 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

vatandaş

ISPARTALI
09 Eylül 2015 Çarşamba 12:41

Oy hesabınız batsın MHP..!!!

6 Beğendim
7 Beğenmedim
 
Yanıtla

hakkari yok gari

ulkucu
09 Eylül 2015 Çarşamba 12:08

burada şov yapma ey mhp once hakkari ye il teşkilatını kur orada borunu ottur burada gerçek şehitler için yuruyen saf insanlar üzerinden sıyaset yapmayın baraj korkusu sardı dört bir yanınızı sanırım

4 Beğendim
7 Beğenmedim
 
Yanıtla

Gönenli

Gönenli
09 Eylül 2015 Çarşamba 11:39

İşinize gelen yorumları yayınlıyorsunuz. İşinize gelmedimi yayınlamıyorsunuz. 1 Saattir Bekliyorum

2 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla

BEY

SAYIN İSA
09 Eylül 2015 Çarşamba 10:51

MHP NİN İL BAŞKANI :SAYIN İSA BEY AŞAĞIDAKİ BUNCA YORUMLARA NE GİBİ BİR AÇIKLAMA YAPACAK..

3 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla

YAAAAA

SALIM SALIMOĞLU
09 Eylül 2015 Çarşamba 10:46

EN SON KONUŞMASI GEREKENLER....YAA APO YU YAKALADIN NEDEN ASMADIN EYYYYYY MHP CEVAP VER VEREMEZLER

3 Beğendim
8 Beğenmedim
 
Yanıtla

mhp mi

afrif saglam
09 Eylül 2015 Çarşamba 10:43

BAŞ PARMAĞI + ORTA PARMAĞI VE YÜZÜK PARMAĞINI BİRLEŞTİRİP HAVADA SALLAMAKLA MİLLİYETÇİLİK OLMUYOR..DİYECEĞİM O Kİ.DÜN BENDE YÜRÜDÜM AMA PROĞRAM ORGANİZASYON TAM BİR SİYASETE DÖNÜŞTÜ.AMA BİR ŞEY DİKKATİMİ ÇEKTİ.AH BİR FIRSAT OLSADA Bİ KAVGA EDİVERSEK DİYENLERİN SAYISI BAYAĞI FAZLAYDI.

4 Beğendim
6 Beğenmedim
 
Yanıtla

mhp

mhp
09 Eylül 2015 Çarşamba 10:28

MHP zaten hep herşeye hayır demesini iyi bilir..hiç MHP nin taşın altına elini koyduğunu gördünüzmü.. koymaz..ancak bunca şehidimizin arkasın böyle açıklamalarla MHP ye oy vermiş insanların nefretini kazanıyor..ben şahsen öyle düşünüyorum..

6 Beğendim
6 Beğenmedim
 
Yanıtla

ülkücüyüm.. ama

sonuna kadar
09 Eylül 2015 Çarşamba 10:15

devlet bahçeli bütün ülkücüleri üzmüştür.sayın: tuğrul Türkeş beyimizi partiden atarak bütün ülkücelere yapılan ... ama yemin ediyorum.. devlet bahçeli MHP de olduğu sürece MHP ye oy vermeyeceğim..zaten yüzde 10 barajını zor geçecek..çünkü devlet bahçeliyi parti için de istemeyenler çoğaldı..

4 Beğendim
7 Beğenmedim
 
Yanıtla

kaç asker kaçağı vardı dün..

300 spartalı
09 Eylül 2015 Çarşamba 10:06

arif askerliğini yapmışmı??* tez açıklık istiyorum.

3 Beğendim
6 Beğenmedim
 
Yanıtla

mhp

tekyol
09 Eylül 2015 Çarşamba 10:03

siz MHP ye bırakın 4 yılı 1 yılı verin terörü nasıl bitiriyor. görün bakalım. aynı 1999 yılın da olduğu gibi ... bırakın kardeşimmm siz çocukmu kandırıyorsunuz.eski çamlar bardak oldu..bütün türkiye biliyor MHP nin ne kadar milliyetçi olduğunu..türkiye 7 haziran dan sonra MHP yi gördü..ne kadar yardımcı olduğunu tabiki hiç kılını bile kıpırtatmadı..

3 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

utanırım

ben şahsen
09 Eylül 2015 Çarşamba 09:58

ben şahsen utanırım.ülkemizde bu kadar şehit varken böyle siyasi açıklamalar...tam bir rezalet

4 Beğendim
6 Beğenmedim
 
Yanıtla

Gönenli

Gönenli
09 Eylül 2015 Çarşamba 09:55

Şehit üzerinden siyaset yapmak;;; Yapmayın Allahınızı severseniz. bu terör olaylarını protosto eden yine Ülkücüler.tepki veren yine Ülkücüler.bazı yorumcular yazmışlar terörist ölsün. kahrolması için dua ediyorlarmış. tamam dua edelim ama tepkimizi de gösterelim.ondan sonra duamızıda edelim. Birde Filistinliler için ağlayanlar.rabia için ağlayanlar.Hele hele nerde bu AKİL DENEN İNSANLAR NEREYE GİTTİNİZ sizleri ortalarda göremiyoruz. Merakımdan Soruyorum.

4 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

asla

bir daha
09 Eylül 2015 Çarşamba 09:53

bir daha yürüyüş var deseler gitmem..çünkü MHP hemen nemalanmak istiyor..

5 Beğendim
6 Beğenmedim
 
Yanıtla

ıspartalı

ısparta
09 Eylül 2015 Çarşamba 09:35

Bu mitinglere katılıp selfi yapan ve bunu facebookta yayınlayan arkadaşlar sizin hiçmi vicdanınız yok. Bu amaçla geliyorsanın lütfen gelmeyin zaten amacından saptırılıp siyaset araya giriyor. birde siz gibi zihniyetler çıkıp ortada dolanıyor.Lütfen gelmeyin bizim gösteriş meraklılarına ihtiyacımız yok.Azıcık kendizi o şehit ailelerinin yerine koyun o şehit olan sizin çocuğunuz, eşiniz veya abiniz olsada tabutun başında selfi yapacaksınız herhalde

4 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

Haysiyet, onur kaybedilince

mahmut aksu
09 Eylül 2015 Çarşamba 09:27

Ne ülke ama. Analar ağlamasın herkesin ağzındaydı. Yazılıp çiziliyordu. çözüm sürecine karşı olanlar akp liler tarafından vatan haini ilan ediliyordu. çözüm süreci akp liler tarafından Alkışlanıyordu. Destekleniyordu. Şimdi ****ar ağlasın dönemindeyiz. Barış diyenler yuhalanıyor. Terörist sınıfına sokuluyor. Ülkeyi satmakla suçlanıyor. düne kadar sayın gülen için ağlayanlar, yatak yorgan yakanlar şimdi sayın güleni terörist ilan ediyor. hırsızlardan hesap soracağız diyenler yolsuzları aklıyor

4 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

ÜLKEM

BU GÜZEL
09 Eylül 2015 Çarşamba 09:13

BU GÜZEL ÜLKEMDE NELERİ DUYMADIKKİ.. YIL 2006 HAZİRAN AYI NEDEN ŞEHİT HABERİ GELMİYOR. BU BÖYLE OLMAZ DİYENLERİ GÖRDÜK...HATIRLAYAN BİLİR BUNU KİM SÖYLEDİĞİNİ ŞEREF...LER

1 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

TAMAMEN REZALET YEMİNLE BİRDAHA YÜRÜMEM

ALİ SÜRGEÇ
09 Eylül 2015 Çarşamba 08:55

YAA KARDEŞİM DESTEK İÇİN AİLEMİ YANIMA ALARAK GİTTİM YÜRÜYÜŞE İYİ GÜZEL AMA YÜRÜYÜŞ SONUNDA AÇIKLAMALAR TAM BİR REZALET HANİ TARAFSIZ YÜRÜYÜŞTÜ.UTANMASALARDI 1 KASIM İÇİN OY İSTENECEKTİ... YAZIK YAZIK

4 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

123

MHP
09 Eylül 2015 Çarşamba 08:50

BENİM İÇİN MHP BİTMİŞTİR. NEDEN DERSENİZ.SN. TUĞRUL TÜRKEŞ BEYE YAPILAN HAKSIZLIK ORTADA TUĞRUL BEY ÜLKE İÇİN ELİN DEN GELENİ YAPIYOR AMA MHP BAZI SİYASİ PARTİLERE NE DEDİĞİMİ ANLADINIZ HERHALDE HATAY.DENİZLİ.PARİS..

3 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla

PPP

MMM
09 Eylül 2015 Çarşamba 08:47

MHP İŞİNİ BİLİR BOŞUNA YORULMAYIN..BİRLİK ZAMANI DİYORLAR AMA ŞEHİTLERİN ÜZERİNDEN ..SÖYLENECEK SÖZ YOK.AMA MHP BÖYLE GİDERSE BARAJIN ALTIN DA KALACAK..

4 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla

ÖYLEMİ

HADİYA
09 Eylül 2015 Çarşamba 08:36

SN. AKİF BEY VE SN .İSA BEY SİZE SORUYORUM..AÇIKLAMALARINIZ DA HERŞEY SÖYLENDİ.AMA BAZI ŞEYLERİ SÖYLEYEMEDİĞİNİZ DİMİ BUNU SİZDE BİLİYORSUNUZ..NEDİR BUNLAR.ÜLKE BÖYLE BİR DURUM DA İKEN MİLLİYETÇİ OLAN PARTİNİZ MHP MALESEF HDP NİN EKMEĞİNE YAĞ SÜRMÜŞTÜR.DEVLET BAHÇELİ HER ŞEYE HAYIR DİYEREK BU ÜLKEYİ YALNIZ BIRAKMIŞTIR.AMA HATIRLATMAK LAZIM MESELA 2004 YILI.

3 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

EYYYYY MHP

AYIPPPPPPPPP
09 Eylül 2015 Çarşamba 08:26

MHP BİLDİĞİMİZ MHP..MHP BÖYLE DURUMLARI DEĞERLENDİRMEYİ ÇOK İYİ BİLİR..ZATEN 2 TANE HDP Lİ BAKAN MHP NİN HER ŞEYE HAYIR DEDİĞİ İÇİN BAKAN OLDULAR.HANİ MİLLİYETÇİLİK AMA BUNU BÜTÜN TÜRKİYE GÖRDÜ..DAHA NE SÖYLENECEK SÖZ YOK..BUNUN VEBALİ D..BA...NİN DİR..

4 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

TERÖR ARAŞTIRMA KOMİSYONUNUN KURULMASINA MHP HAYIR DEMİŞTİ

Galip
09 Eylül 2015 Çarşamba 00:22

Şimdi MHP hangi yüzle terörüvtelin ediyor? Meclisivkilitleyen, iktidarı Tayyibe-AKP'ye altın tepside sunan MHP. Biz AKP'yi 60%'la iktidardan indirdik, MHP zorla omlarıviktidar yaptı. Meclisin çalışmasınada engel olan MHP. Hükümet kurulamasa bile 2 ayda birçok yasa çıkar TAYUİP-AKP düzeni yılılır Türkiye nefes alırdı. MHP'nin devlet yönetme sorumluluk alma cesaretide derdide yok. Onlar böyle kenardan slogan atıp duracaklar, zaten onu yaptılar

44 Beğendim
9 Beğenmedim
 
Yanıtla

ayıp

Sağlıkçı
08 Eylül 2015 Salı 23:50

şehitler üzerinden siyaset yapmayın Ayıptır günahtır. Siyaseti görünce insanın tepki veresi gelmiyor.

30 Beğendim
9 Beğenmedim
 
Yanıtla

ıspartalı

ıspartalı
08 Eylül 2015 Salı 23:25

Anlamıyorum bu vatanı seven sadece mhp mi neden her şeyi siyasete çeviriyorsunuz

28 Beğendim
9 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Sitemiz yapılan yorumlardan sorumlu tutulamaz.

DİĞER HABERLER

ISPARTA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ YASTA!

 ISPARTA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ YASTA!

ISPARTA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ YASTA!

OTOGAR-ÇÜNÜR ARASI YAN YOL ÇALIŞMASI BAŞLADI

OTOGAR-ÇÜNÜR ARASI YAN YOL ÇALIŞMASI BAŞLADI

OTOGAR-ÇÜNÜR ARASI YAN YOL ÇALIŞMASI BAŞLADI

YALVAÇ'TA KAMYONETLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI

YALVAÇ'TA KAMYONETLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI

YALVAÇ'TA KAMYONETLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI

ISPARTA İLE BİRLİKTE 5 İLDE FETÖ OPERASYONU

ISPARTA İLE BİRLİKTE 5 İLDE FETÖ OPERASYONU

ISPARTA İLE BİRLİKTE 5 İLDE FETÖ OPERASYONU

GELENDOST'TA İLGİNÇ EYLEM

GELENDOST'TA İLGİNÇ EYLEM

GELENDOST'TA İLGİNÇ EYLEM

APARTLARDAKİ BARINMA RUHSAT ŞARTINA İLK TEPKİ NUR CEMAATİNDEN!

APARTLARDAKİ BARINMA RUHSAT ŞARTINA İLK TEPKİ NUR CEMAATİNDEN!

APARTLARDAKİ BARINMA RUHSAT ŞARTINA İLK TEPKİ NUR CEMAATİNDEN!

ÇOK OKUNANLAR

ÖNE ÇIKANLAR

SONRAKİ HABER

ISPARTA'NIN GURURUNDAN YİNE BİR BAŞARI DAHA!

ISPARTA'NIN GURURUNDAN YİNE BİR BAŞARI DAHA!