25 Mayıs 2018 Cuma

  • 4,708 TL
  • 5,528 TL
  • 199,47 TL
  • 101.138
ISPARTA 17°
LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

BİLGİÇ ÖRNEK MESAJLAR VERDİ

AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, 7 Haziran seçiminin Türkiye için önemine bu sözlerle dikkat çekti.

Isparta
AK Parti Milletvekili Bilgiç, seçimin son gününde örnek mesajlar verdi: Tartışmalarla, kavgalarla Isparta’nın gündemini meşgul etmeyelim. Birlik içinde Isparta’yı kalkındıralım.
SEÇMENE

Türkiye’deki faiz durumu yüzde 52 idi. 100 bin lira ev kredisi çektiğiniz zaman bunu 400 bin lira olarak geri ödüyorduk. 30 bin lira araç kredisi çekiyor 120 bin olarak geri ödüyorduk. Kredi faizlerinden kaynaklanan taksit ödemeleri halkın belini büküyordu. Kimse de bu nedenle ev ve araba sahibi olamıyordu. Ama şimdi herkes kredi çekebiliyor.

GÜNAYDIN'A

Belediye Başkanımız üzerine düşeni yapmalı. 2019 yılına kadar o Isparta'nın belediye başkanıdır. Tüm projelerine destek vereceğim. Ankara’da takipçiliğini ben yapacağım. 2019 yılına kadar Ispartanın menfaatine olan her konuda yanınızdayız ve arkanızdayım. Buradan namus sözü veriyorum.

DEREBOĞAZI

Karayolları Global Yatırımlar 2015 Programı'nda Isparta-Antalya arası 80 km'lik bölümün de duble yol olacağı açıkça gösterilmektedir. Ayrıca Isparta yeni çevre yolu, Isparta-Burdur dostluk yolu, Uluborlu yolu ve Isparta Konya duble yolu bakanlığımız yatırım programındadır. Buyurun belgesi. Bu konuda artık halkımızı yanıltmayın.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

amerikayı yeni keşfetmiş gibisiniz.

07 Haziran 2015 Pazar 02:31

daha doğrusu sizin kim olmadığınızı öğrendi. onlar (pesilvanyadakiler)amerikaya Türkçe öğrettiler, siz Türk milliyetçiliğini maske edinip Türkçe olimpiyatlarını Türkiye'de engellediniz. 7 Haziran Günü Karnenizde Türkçe Dersiniz zayıf olacak.

dıgıık dıgıdık dıgıdık dıgıdık

06 Haziran 2015 Cumartesi 23:34

seçim bitti. at öldü. başınız sağ olsun. boşa koştu zavallı.

V

06 Haziran 2015 Cumartesi 23:20

MILLET CADIRDA YASIYORDU!

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR